Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. Błagam, nie mówcie nic o dopasowaniu : < Teraz po ostrzyżeniu szelki wgl nie pasują, jutro wstawię foto. Znając życie po zmniejszeniu paska wejdą w pachy za bardzo, czyli 6 dych (bo ze smyczą) w błoto poszło... Chyba, że ktoś chciałby ten komplet? Za 4 dyszki sprzedam..
  2. Ja nistety też nie ;D Jak pogoda w Paryżu? Fak, chcę już obozu, zanudzę się na śmierć.. I chyba zostane na piątkę ..
  3. Sierota boża <33 A kto 1. msc zajął? Klaudia, weź do mnie zadzwooń, bo mam 5 gr na koncie tylko :( I ile ostatecznie było chorągiewek? ; > A o skakaniu nic nie mów, bo Daisy ma problemy ze stawem skokowym i rzepką i nie możemy skakać : <<
  4. Paula, ale jedna czy dwie rolki? Huehuehue ; DD Ja, jeśli będzie bieg to nie wiem czy z Daisy pobiegne.. Na pewno puszczę ją ze smyczy, ale może połowe drogi ona będzie biec, połowę ją na rękach będe niosła.. Żeby tych łapek nieszczęsnych nie przemęczać ;<
  5. haha, 1500zł piechotą nie chodzi ; dd
  6. no w tym problem, że za rok jest nikła szansa, że pojade. dlatego chcę teraz na dwa jechać ; ]] taak, Klaudia na wszystkie pojechała ;D
  7. na psie kupy ^ ^ najgorsze jest to, że obóz= koniec wakacyjiii :(
  8. mam pseudoyorka, bo bez papierów ; )) już tak nie mogę się doczekać obozuu : < chce ktoś 2 rolki woreczków? za piątaka ; D
  9. Może być bez jeśli sie słucha ; ) I można na rękach, aby do mety ;P
  10. Taa, bieg terenowy, tzn. idziemy do lasu i to taki wyścig, w odstepach czasowych biegniemy z psem przez las, polanę i wgl, zeby jak najszybciej dotrzeć do mety, trasa jest mniej więcej oznaczona. Trzeba jak najszybciej dobiec i wtedy dostaje się najwięcej pkt do klasyfikacji ogólnej ;D
  11. 15 ; )) Najwięcej psów jest zazwyczaj na pierwszym turnusie ;]]
  12. Cos sie doplaca, ok. 200 zł chyba ;d ale jedź na 5 jak coś! :P
  13. Hehehe ;D Musisz sama sie przekonać w sumie. Ale skoro mówisz, że nad morzem dobrze było.. Warto spróbować :)
  14. to szczerze mówiąc nei wiem.. a na który chcesz jechać turnus? (na 5, na 5! ;DD)
  15. Oj Rysiu Rysiu, no wiem, wiem, że dobrze.. A ja chcę jak najszybciej wyjechać i zapomnieć : < Kasia- ja też mam strachliwego psa, szczególnie do psów i po to własnie jeżdżę na ozp żeby pies się przestał bać :) ale każdy pies reaguje inaczej, jeden tak jak mój, a drugi może jeszcze poglębić strach w dużej grupie psów..
  16. Karola jak to gdzie? Na ozp chyba:PP Chociaż.. może to gdzieś w mieście było? ; ) Nie czaje, haha.. [SIZE="5"][B]16![/B][/SIZE]
  17. Jednak nie pojechała : )) Oł jeaa, widzę Sandra, że już odliczasz! <3
  18. Właśnie chciałam napisac, że Uli nie ma. I o Kasi zapomniałaaaam! I wgl wszystkich pozdrów od Dogomaniaków! Już połowa ozp2, skończy się dwójka i tylko wielkie odliczanie kiedy się skończy trójeczka! <33
  19. Natalia,tak nie wchodzi.. Musisz wejść na jakiś hosting, np. imageshack.us i wtedy dopiero ;]] Pozdrów Klaudięę! ; ***
  20. Taaa, już połowa! O, Paulina dopisz się na liste, ona jest... gdzies? ; ))
  21. mam! [url]http://www.petstyle.pl/p,pl,88,ekskluzywne+szelki+z+tasmy+12mm25cm40cm.html[/url] [url]http://www.petstyle.pl/p,pl,92,komplet+dla+kota+szelki+i+smycz+12mm+120cm+puszysta+tasma.html[/url] [url]http://www.petstyle.pl/p,pl,93,komplet+dla+kota+szelki+i+smycz+12mm+180cm+puszysta+tasma.html[/url]
  22. a takie: [url]http://www.royaldog.pl/product_info.php?cPath=45&products_id=125&osCsid=1c602d86a7f84fa11e57ef8c4bed54ce[/url] ? w sumie to nie aż tak jednolity, no ale... w tym sklepie tylko obroże są, zaraz wyczaję link gdzie jest tego więcej.
  23. no dla mnie tak samo :) dlatego ide na profil który mnie interesuje ale jest bez przyszłości- językowyyy! mam rozkmine jakie smaki wziąc dla Daisy na te 2 turnusy.. 2 opak. let's bitów 1 opak. smaków jak macedy ale 150 g 50g smaków mięsnych z vitakraftu ciacha odświeżające oddech 90g 10 kabanosów z lidla orlando 20 pasków mięsnych chyba i smaki takie własnej roboty.. starczy? ;d
  24. Oby u nas było max 25*.. A p. Marek jest?
×
×
  • Create New...