Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. ooooooo! <3 a pamietasz moze jaka szerokosc ma xs? no i ogolem jakie kolorki? bo ja bym chciala, tylko ile idzie przesylka z uk?
  2. Ewelina, czyli ile mniej wiecej kosztuje tam maly rozmiar? : )
  3. Haha, no właśnie ;D A byłby wgl ktoś chętny? Myślicie, że jak coś to w Rynie gdzieś byłyby farby akrylowe? ; PP Bo ja swoje wezme, ale to starczy max. na parę koszulek.. Ola- ale to jak Nero biegł, że go potrącił? Heh, nie będziemy same jedyne nieagilitowane ; ]] chociaż jak coś, to bd biegać hopki z tyczką na ziemii, bez stołu i skoku w dal.
  4. to nie lepiej kupić linkę/taśmę treningową? 5 czy 10 m.. puszczasz ją i pies swobodnie biega, chcesz złapać psa to łapiesz za linkę/taśmę. ja bym przy dużym psie polecała taśmę, bo złapanie linki a pies np. pociągnie, to może boleć..
  5. Rysiu, te co ja pisałam też tam? ; ) To tutaj już dziewczyny są zapisane ; ]] Wgl na ktorej stronie jest lista uczestników i lista rzeczy do wzięcia?:> Co do szczepień, to ja zapłaciłam za komplet 55 zł, ale u innych wetow to się wacha od 60 zł wzwyż. Aaa i w sumie przypomnę temat.. Byłby ktoś chętny na koszulki obozowe? Bo ja farby wezmę, jeśli ktoś chce koszulkę to wziąć swoją czystą bo łatwiej załatwić kilka koszulek gdzieś w sklepie niż np. 20 ;d
  6. smyczy więcej niż obrózek? : D haha, a ja przenoszę sie znowu na 10 mm dla Daisy, więc activdogi odpadają, rogzy już mi się tak nie podobają, red dingo drogie, lupiny też chociaż z wyprzedaży jeden na obóz dojdzie i tyle ; ) znowu mam schizę ile wziąć par spodni i bluz oO
  7. ja oczywiście będę jako widz i pseudofotograf ; )
  8. no ale ja byłam ogółem maniaczką psich akcesoriów, Daisy miała po 9 obróżek, prawie tyle samo smyczy i jeszcze szelki, haha ; DD ja też, ja też! już tylko 4 dni.. o której zamierzacie przybyć?:)
  9. wreszcie neeeet. ja czekam na saszetke, obroza i opak. pringlesów dojdzie na obóz ;D w poniedzialek załatwie swojego lekarza i moze weta i tylko do lidla po orlando smaki pojechac <3 no i skocze do carrefoura po jakies duperele, dezodorant nowy kupie, szczoteczkę do zębów, mleko takie słodzone <33 co do smyczy i obroży, ja jestem dziwna, bo biore tylko.. 2 obroże i 2 smycze oO obroża lupina i rogza, smycz rogza i linkowa, wychodzi komplet czerwony i niebieski ;D i wezme taką moro łapki jeszcze na wszelki wypadek. szelki miałam wziąć flyballowe, ale sa źle dopasowane i dupaa ;/
  10. no okolo tyle co jest na dogo zapisanych ;] do 20 ;D a ja saszetke dopiero dzisiaj zamawiam i nie wiem czy dojdzie, mama dzwoni tam do sklepu z pytaniem kiedy wysla, wiec albo zamowie do siebie, albo tak jak obroze dla daisy juz do osrodka..
  11. a ja nie mam neta od paru dni i teraz jedyne co u sasiadki siedze na kompie ;/ wkurzylam sie, bo mi obroza i saszetka moga nie dojsc do obozu skoro dopiero jutro zostaną wyslane i chyba wysle je na adres osrodka.. ;d
  12. Ze bez sensu robic nie wiadomo ile zmian, lepiej zrobić listę w mniej więcej.. maju? coś takiego, wtedy wszystko jest pewniejsze i wgl a nie teraz jakies listy, chcecie robic tylko ze swojego turnusu- to piszcie o tym na gadu, privie etc.
  13. A nie sądzisz, że to za wcześnie? Niektórzy jeszcze wgl w tym roku nie byli! Zresztą to bez sensu xDD Będzie 50 zmian dziennie i wgl..
  14. A skąd my mamy to wiedzieć? Ogółem większość psów jest większych ras. W sumie nie wiem czemu oO Ciężko zgadnąć, może pomóc jedynie ta nasza lista dogomaniacka, to chociaż wiadomo jakie rasy jadą z dogomanii :)
  15. Agnes- no te szelki są dziwne, bo z przodu mega dużo luzu, ogółem one są wyregulowane na luźno a i tak w pachy wchodzą :( jest sens oddawać te szelki do przeróbki? ;//
  16. a, no wlasnie. trzeba wtedy wykupic domek na jedną noc?
  17. Migori ja wiem, że jak przypnę smycz to to do tyłu idzie, ale psica też spuszczona w nich biega i tak jest najczęściej. Szelki jeszcze dzisiaj wyślę do Tani do przeróbki, jest możliwość wydłużenia obwodu, tylko nie wiem ile poprosić o skrócenie tego przodu a ile wydłużenie obwodu ..
  18. No właśnie o tym pasku mowa; D Cofnąć się da jak pociągnę smyczą, no ale mój pies nie ciągnie a przecież i tak spuszczona będzie biegać.. Tania coś nam przerobi, bo przydałoby się, żeby pasek był krótszy a za łapami dalej..
  19. hmm xD [url]http://imageshack.us/photo/my-images/845/dsc4242i.jpg/[/url] [url]http://imageshack.us/photo/my-images/692/dsc4250z.jpg/[/url] [url]http://imageshack.us/photo/my-images/11/dsc4253t.jpg/[/url]
  20. NightQueen a no racja! Dzięki! :* Wezme Muddy Paws.. I coś jeszcze? ; D Szkoda ze nie ma peace pup :(
  21. lupiny drogieee ;/ no a rogz jaki? ; D bo mam kase na jednego. tzn. i tak w sobote Ania ma misje kupić mi niebieskiego miekkie i lekkie i komplet miekkie i lekkie róż ;D
  22. NightQueen- ta w trampki jest mega! Cudooo! Nie cierpię małych psów! Wrrrr. a widział ktoś może ładne obróżki w szerokościach 10 do max 13mm?
  23. wychodzi, no ale jak ona nie da rady nic zrobić :PP haha, nie wiem o co chodzi ale spoko ^^ Kama pakowac się ! O wggl sluchaj sluchaj! Moglabys kupic mi w Rynie w tym zoologicznym woreczki na kupy? Bo Klaudia mowila ze sa na sztuki, po 2,50. To bys mi wziela kazdego koloru tylko zamiast czarnych to 2 niebieskie.. Hm? A kase Ci oddam jakos.
  24. wreszcie więcej fot a nie tylko kilka z fejsa! I Kaaasia wróciła! Jak palec Klaudii? <33 I wgl jak było? Opowiadaj ; D Chociaż juz od Kamili sie wszystkiego dowiedziałam chyba jeśli chodzi o jedynke :*
  25. Błeeee :<< Jeszcze przed to jakoś by uszło, teraz masakiera . Fak, a tak się cieszyłam z norweskich. Chcę dużego psa! Zwłaszcza że znowu wracam w akcesoria 10mm a nie 16 ;P
×
×
  • Create New...