Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. a znowu mój brat-fotograf focił nikonem, ale założył studio fotograficzne z kolegą i np. jak ogółem woli nikona, tak na wesela lepszy canon ; > Natalia no i co o nim sądzisz? I w ogóle masz 450d jak piszesz, jak on się sprawuje?
  2. Naklejka- wyczyść skrzynkę. Ma ktoś canona 550d? Ew. coś podobnego jak nikon d90.
  3. W ogóle, mam na sprzedaż super dres fioletowy z różowymi akcentami i kombinezon ortalion+polar w środku na psa tak do ok. 3 kg. Cena 25-30 zł. Tanie, ciepłe i praktyczne. PW ;>
  4. Niee, nie chodzi o oczopląsa ;d nie pozbyłam, kupuję ten, bo dosyć tani. sprzedaję nasz dres fioletowy i kombinezon oliwkowy ; > a pelerynkę taksowa muszę dac krawcowej do przeróbki zeby troche brzuch skróciła ^^
  5. Dzięki no nie ma to jak pomoc ;d Czyli który lepszy?:D
  6. [url]http://allegro.pl/zimowe-kombinezony-b-cieple-we-wzory-rozm-m-i1914717168.html[/url] żółty czy [url]http://allegro.pl/zimowe-kombinezony-b-cieple-3-kolory-rozm-m-i1924110424.html[/url] niebieski albo czerwony? dla yorka z avka ;d suni.
  7. ahaa, a w ogóle w jakich godzinach można przychodzić? ;> tylko w soboty? no i pewnie lepiej, żebym od razu z mamą przyjechała?
  8. serio dużo? szkoda, pewnie mnie nie przyjmą.. ;/
  9. Hej, słuchajcie jak ma się sprawa z wolontariatem? 16 lat kończe za pół roku, w regulaminie wolontariatu wyczytalam, ze wolontariuszem można być nie mając 16 lat, ale będąc harcerzem. A jeśli ja jestem wolontariuszem w szkole? Pisałam e-maila w tej sprawie, ale wyjątkowo nie dostałam odpowiedzi.. Chciałabym Wam pomóc wyprowadzać psy i im zdjęcia porobić (mam aparat), poogłaszać.. Oczywiście pomóc w sprzątaniu boksów, szkoleniu itp.
  10. Hmm w sumie obojętnie gdzie ;D Mam miesięczny to sobie gdzieś podjadę najwyżej. A te szelki, to tylna obręcz na klatę to jest tak w 3/5 zwiększona na Daisy mającą ok. 34 cm w klacie, a szyja tak po połowie, może odrobinę więcej na szyjkę 21-2 cm.
  11. a no to dla mnie sobota rano w miare najchetniej ;D
  12. Ooo, super. A kiedy możecie?
  13. No właśnie ja nei wiem co wziać, bo moja ma w klacie 33 cm, a w szyjce 20 -.- Najgorsze tylko to, że tyłek cały goły.
  14. Cześć ;D Daisol ma już ponad 3,5 roku, stare babsko z niej oO Tak na zachętę dam jedno foto z pańcią (fuuj) z wczorajszego wypadu z Anią i Pszczołą <3 [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/689/dsc6527.jpg/][IMG]http://img689.imageshack.us/img689/9130/dsc6527.jpg[/IMG][/URL]
  15. Heeeeej! Jest ktoś chętny na spacerek socjalkowy? Bo Daisol coraz cześciej wita się z psami, wiec potrzebujemy mało-średnich kolegów do spacerków ;D
  16. Jejku, ale Lilo jest śliczna! <33 Też zamierzam po nowym roku chyba zakupić tą bluzę, tyle, że czerwoną. A szelaski są super piękne i nie sądziłam, że mogą tak na yorasku pasować :*
  17. Myślę, że smiało możesz ;] Innego rozmiaru nie ma co brać, bo jak na norweskie i nie hand made to super dopasowane. No a moja waży 2,4 kg i ma ok. 34 w klacie ;> Ale ona niewymiarowa niestety.. w ogóle chyba znowu naszła mnie myśl, że nie potrzebujemy tyle obróżek itp i chcę wszystko sprzedać, kupić taki oto komplet: [url]http://www.zooplus.pl/bilder/2/13766_trixie_welpenset_2.jpg[/url] tyle, że obróżka i smycz. bo ta czarna smycz jest świetna- cienka, długa i jeszcze ładna. a czarny do wszystkiego pasuje ;) Chciałabym mieć 2 kolorowe i ładne obróżki.. Tyle, że: rogz odpada, lupiny też mi się nie podobają, rd w sumie też.. a potrzebuję do max 1,3cm szer.
  18. barberry- Lilo wygląda w nich PRZEBOSKO! super są na niej. achh, szkoda, że nam nie są one potrzebne, bo też bym je kupila <33 przepiękne sa. tyle, że Lilo zapewne większa od Daisola mojego, więc i szerokość dobra.
  19. Powinno dac cały ;d no miałysmy, bo mialysmy swoje koszulki miec. a ze potem wyszło z tymi dziwnie ;D ej no nie wiem jaką. dobra, cos tam mam.
  20. wejście smoka! xD ej jaką czcionką chcesz Fantowe team? xD I co z przodu ma być? OZP 2011 ?
  21. Fantowa, tworzę koszulki! <3 A wybieracie się do Białego właśnie? xDD
  22. ale jaki wcześniej kupiłaś dysk plastikowy? kup jemu [url]http://www.pelna-miska.pl/pl/p/Soft-Flite-Pup-dysk-latajacy-yellow/3894[/url] jest mały i miękki. ew [url]http://www.whippy.pl/pup-160-c-16_51_14_40.html[/url] ale ten pierwszy moim zdaniem jest bardziej giętki ^^
  23. Marchewkowy- ale red sport to Lka jak już ;D Bo Mki nie mają takiego zabezpieczenia na klipsie. A szkoda, bo miałabym od kogo ją odkupić ^^
  24. ja mam własnie 50 1.8 i w sumie do portretów dla psa itp jest super, do ruchu ew. też lepiej, ale moim zdaniem jak robiłam 70-200 foty to jakoś lepiej.
  25. Nowy rogz jest oblędny! Musimy go miec <3 Wreszcie coś w ładnej zieleni.
×
×
  • Create New...