A ja muszę przyznać, że popełniłam masę błędów, jeśli chodzi o pannę A. Wracając do tematu podnoszenia psa, napiszę, że to wcale nie jest dobry pomysł: pies utwierdza się w przekonaniu, że na dole nie jest bezpiecznie, a jakie mogą być tego skutki to już nie piszę.
_____
I do teraz Amanda już nie chce bawić się z innymi psami, bo popełniliśmy ten błąd...Ciągle próbujemy, ale raczej nic z tego nie wyjdzie :shake:.