-
Posts
4560 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by eski
-
POMOCY!!! Suczka pomeranian może znów WIDZIEĆ! Szukamy DS
eski replied to xxtruskawaxx's topic in Już w nowym domu
Jestem w szoku !!!! Jak tak można ?!?!? -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
eski replied to red's topic in Już w nowym domu
Oj, to znowu czeka nas nerwowy poranek ? ;) -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
eski replied to red's topic in Już w nowym domu
Ho ho ho... to mocno trzymamy kciuki za domek dla Czarusia -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
eski replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilith27']autorka wątku zajmuje się również innymi psiakami z radomskiego schronu red też ratuje kociaki czasem brakuje jej czasu żeby odwiedzać każdy wątek jeśli jest jakaś bardzo pilna sprawa proszę napisać dam red znać pozdrawiam[/quote] Ale to chyba chodziło o autorkę tego wątku dotyczącego płatnego DT, o sprawdzenie którego prosiła Selenga.... Choć moja pierwsza myśl była taka jak Twoja lilith27 ;) -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
eski replied to red's topic in Już w nowym domu
Cioteczki kochane, kto jeszcze wspomoze ślepaczka Czarusia ? -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
eski replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='red']Obróżkę i smyczkę Czarusiowi załatwimy, może nawet lepiej szelki. ....[/quote] Tak, myślę ze szeleczki w jego przypadku będą lepsze. [quote name='red']Nie było problemu z przekonaniem kierowniczki co do zabrania Czarusia[/quote] Szczerze mówiąc, obawialam się, ze nie bedzie chciała wydac Czarusia. Cały ranek siedziałam jak na szpilkach.... [quote name='red']schronisko pęka w szwach....[/quote] Ech, żal ze tyle psiaków nie ma swojego człowieka -
Szorściak Malboro z Łodzi. Buda i strach ? Już nie. Ma własny DOM :).
eski replied to Onaa's topic in Już w nowym domu
I ja jestem :) Szorsciaczek slodziutki. Ja, poki co, w wolnej chwili tez moge pomoc z ogloszeniami. -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
eski replied to red's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, a Czarusiowi wypadałoby chyba jakąs wyprawke sprawic, co ? Napiszcie prosze co jest potrzebne. Zobaczymy jak mozemy pomóc.... -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
eski replied to red's topic in Już w nowym domu
Cioteczki, cudowna wiadomosc :) Właśnie dostałam sms od Red, ze Czarus może jechac do Morii :multi::multi::multi: Red później napisze wszystko, bo teraz jest w przychodni. A więc cioteczki, zbieramy dalej deklaracje.... -
Dzięki Piechcia. No faktycznie, ta karma to jakis mało znany u nas wloski wynalazek. Ale jak widzę importer jest z Pabianic, więc pewnie póki co taniej nigdzie się nie kupi. A leki przeanalizuję później. Może coś gdzies taniej sie znajdzie.... A poza tym Misio nieustająco prosi o deklaracje :modla::modla::modla:
-
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
eski replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='Monday']BARDZO BARDZO BARDZO tego chcę.[/quote] Ja też.... I myślę, że jeszcze wiele wiele cioteczek tego chce (a może i wujków ;) ) -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
eski replied to red's topic in Już w nowym domu
Siedzę w pracy, wątek otwarty, zaciskam kciuki i czekam.... Oby wieści były pomyślne.... -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
eski replied to red's topic in Już w nowym domu
[quote name='gonia66']Selengo...kochana jestes bardzo....:loveu::loveu:[/quote] Oj, tak ! Co racja to racja :loveu::loveu::loveu: