Jump to content
Dogomania

eski

Members
  • Posts

    4560
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by eski

  1. Misio się przypomina w poniedziałkowy poranek i pokornie prosi o deklarację
  2. Zaznaczam. Pomyślę jak pomóc. I wszystkie cioteczki zapraszam do pomocy....
  3. Heh, niesamowity jest ten Koksiczek :)
  4. [quote name='auraa']zapomniałam podziękować za ogłoszenia:lol:[/quote] Nie ma za co. Cioteczki powiedzcie mi, bo juz zgłupiałam. Gdzie teraz jest Łania ? U Ronji ? Tam gdzie Juryś ?
  5. Cioteczki, zrobiłam kilka, jak na razie, ogłoszeń dla Łani. Oto one (niektóre jeszcze czekają na akceptację): [URL="http://www.eoferty.com.pl"]www.eoferty.com.pl[/URL] [URL="http://www.kupiepsa.pl"]www.kupiepsa.pl[/URL] [URL="http://www.ale.gratka.pl"]www.ale.gratka.pl[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl"]www.przygarnijzwierzaka.pl[/URL] [URL="http://www.ojej.pl"]www.ojej.pl[/URL] [URL="http://www.dwukropek.pl"]www.dwukropek.pl[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl"]www.adopcjapsa.pl[/URL] [URL="http://www.bono-polska.pl"]www.bono-polska.pl[/URL] [URL="http://www.warszawa.gumtree.pl"]www.warszawa.gumtree.pl[/URL] [URL="http://www..e-zwierzak.pl"]www..e-zwierzak.pl[/URL] [URL="http://www.warszawa.olx.pl"]www.warszawa.olx.pl[/URL] [URL="http://www.adopcjepsow.org"]www.adopcjepsow.org[/URL] ciąg dalszy ogłoszeń nastąpi :)
  6. [quote name='coronaaj'] cioteczki, do roboty...:mad::mad:gdzie sa deklaracje miesieczne na Misia ? :mad: Właśnie cioteczki, prosimy o deklaracje. Każda złotówka się liczy. Pięknie prosimy....:modla: Pomóżmy Misiowi....
  7. Anetek, normalnie popłakalam się. Ze wzruszenia.... Stokrotne dzięki dla Was :loveu::loveu::loveu:
  8. A ja chociaz podniose....
  9. Piechcia, czy doszedł ode mnie przelew (50zł). To była taka wplata jednorazowa. A co miesiąc mogę jak na razie zadeklarowac 20 zł.
  10. [quote name='Poker']Weźmiemy małą na DT[/quote] Poker, jestes aniolem :loveu:
  11. Żadnych wieści o Liptoniku :( Nikt tu nie zagląda :( Nikt się nie interesuję psiaczkiem :(
  12. Skarbusiu, maleńki, co u ciebie ?
  13. Koniecznie trzeba się dowiedziec jaki jest jego stan. Co tak naprawdę mu dolega. Iwonko, wspominałas zdaje się o jakimś leku, który moze pomóc Śledzikowi. Jeśli tak to trzeba zacząc zbierac kasę na ten lek.
  14. Oj, aż mi się oczy mokre zrobiły kiedy zobaczyłam zdjęcia i przeczytałam tekst Supergogi.... Niesamowita zmiana. Piękny pies.
  15. Ho ho ho, szyneczką gardzi.... Cóz za pańskie podniebienie ma nasz Koksiczek ;)
  16. Ależ się cieszę, że Koksik ma swój domek :) Domku, dziękujemy. I oczywiscie czekamy na fotki :)
  17. Zaznaczam. Jakby znalazł się domek to przenoszę swoją skromną deklarację na niego (z Kruszynki, z Jeżyka)
  18. Anetek100, przywracasz mi wiarę w ludzi. Dziękuję za Twe dobre serduszko. I Twej Mamy także :)
  19. Widac, ze DJ-ek ma zadowolone pycho :lol:
  20. Trzymaj się DJ-ku. Będzie dobrze. Powodzenia w nowym domku :)
  21. No kropka w kropkę nasz Jeżyk ;) A swoją drogą cudne to maleństwo :)
  22. [quote name='Brysio']a to? Wrzuta.pl - MVI_3306 No niestety to tez nie :shake: Ciekawe czy inni widzą filmik
  23. Uhmm... stronka wyskakuje. Jest napis MVI_3306, potem linki do pliku, miejsce na komentarze... tylko filmiku brak :(
×
×
  • Create New...