Jump to content
Dogomania

Ania102

Members
  • Posts

    6060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania102

  1. [quote name='megi345']Żabka prze kochana!:) ja już nie mogę się doczekać aż znów tam pójdę! czekam na jakies propozycje;)[/QUOTE] Gosiu bardzo się cieszę w imieniu psiaków, że chcesz do nich chodzić. Pomożesz w ogłaszaniu?
  2. Psiaki nie wiedziały o co chodzi! szczególnie suczki, które wcześniej z łancucha udały sie tylko na sterylke i tyle świata zobaczyły (pod narkozą). Pani Helena chciałąby wszystko załatwiać po swojemu a my po swojemu. Myślę, że moze byc ciezko z umawianiem się tam. Ustaliłyśmy z mrs.ką ze jedna dorosla osoba za kazdym razem musi być zeby dziewczyny mogły wychodzic. Pan Pijak był dzisiaj bardzo uprzejmy i może jakoś się uda troszkę oswoić psiaki. Meggi i Jovanka wulkany energii!
  3. Prado nie widzi/widzi niewiele na to oko od dawna prawdopodobnie od szczeniaka, być może miał jakiś stan zapalny nie leczony doprowadził do ślepoty. Uraz mechaniczny nie był przyczyną prawdopodobnie. Oko zostawiamy takie jakie jest. Prado dzisiaj izolował się, znalazł sobie miejsce pod krzakiem i siedział tam przez cały dzień po czym na widok mojego chlopaka przelazł na podwórko sąsiadów i wrócił pod krzaka! Chwilami myślę że tęskni za Tobą Jamor i chyba nie rozumie co tu robi. Latam od pokoju do pokoju,zamykam jedne i drugie drzwi na zmianę i póki co spokój całkowity.
  4. Gosiu ja je odwożę w niedzielę to chyba 3 doby minus będzie, w poniedziałek już do pracy idę:-( Wstawiam zdjęcia Areska- chłopak ma się super! [URL=http://img687.imageshack.us/my.php?image=sta43891.jpg][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/4890/sta43891.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img809.imageshack.us/my.php?image=sta43895.jpg][IMG]http://img809.imageshack.us/img809/1507/sta43895.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img338.imageshack.us/my.php?image=sta43905.jpg][IMG]http://img338.imageshack.us/img338/1967/sta43905.jpg[/IMG][/URL]
  5. Prado siedzi pod krzakiem, chyba obrażony. Ulokowałam go w pokoju i od razu wlazł na kanapę;) [URL="http://img641.imageshack.us/my.php?image=sta438812.jpg"][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/8996/sta438812.jpg[/IMG][/URL]
  6. Prado już po zabiegu- czuje się dobrze, może jeszcze do niego nie dotarło,że nie ma jajek. Drogę obaj z Aresem znieśli nieźle. Siedziałam z Prado z tyłu bo jak tylko ruszyliśmy to on chciał się przenieś na przód. W drodze do warki mieliśmy przygodę z samochodem przez co mieliśmy poślizg z zabiegami. Prado rzeczywiście nie widzi na oko i nie jest to wada operacyjna.:-(
  7. [quote name='Lu_Gosiak']ja sie stresuje Jego wspólną podrożą z Prado:roll:[/QUOTE] Już po zabiegu! Pieski podróż zniosły nieźle, nie interesowały się sobą wogóle;) Ares w bagażniku wyglądał sobie przez szybę. Raz zwymiotował dziwnym zbiegiem okoliczności zaraz po tym jak Prado puścił bąka.:evil_lol: W drodze do warki mieliśmy przygodę bo odpadała nam obudowa spod silnika i musieliśmy ją na stacji odrywać-oczywiście nie mając narzedzi- bo zrobiliśmy miejsce dla Aresa. No ale dotarliśmy mój wet cierpliwie czekał, bo to złoty człowiek.
  8. [quote name='megi345']okej, a jest jakas przewidywana godzina (tzn czy raczej rano, czy poludnie, czy wieczor) ? bo musze sobie mniej wiecej rozlozyc dzien, bo mam rano dermatologa a potem nie wiem co i jak :)[/QUOTE] Ok 18, jeszcze nie dzwoniłam bo dopiero siadłam na dogo a dzisiaj byłam w warce po Prado i Aresa- oczywiście z przygodami.
  9. Niestety dziewczyny nie będą wychodziły. Więc mogę ja tylko do nich podjechać. P.Helena chce w piątek. Mrs.ka jedz ze mną to spróbujemy coś wymyślić. Megi pisała jakiś czas temu ale posiałam gdzieś jej nr- zresztą nie wiem czy to byłby dobry pomysł.
  10. Ciągle brakuje deklaracji, już się załamuje:shake: Cioteczki pomóżcie...
  11. Właśnie zrobiłam przelew za hotel do końca lipca- Jamor proszę Cię sprawdz czy wszystko ok. Jutro pieski przyjażdzają na kastrację a potem do mnie:)
  12. Jak się popisuje bez tych jajek:D
  13. Tego co on przeżył nie da się zapomnieć z pewnością, ale jak był na ogrodzie to nie zbliżył się za nic do człowieka a teraz chodzi na spacery i nie kładzie się tylko idzie i ma nadzieję w oczach- dla mnie to naprawde duże zmiany. Oczywiście, że nie będziemy ogłaszac go jako przytulanki i raczej też nie psa obronnego.
  14. Hela pisała smsa może w piątek pójdziemy na spacer jeśli Prado i Ares dobrze beda się czuły po zabiegu i będe mogła ich zostawic na jakieś półtora godziny w domu. Może Mrs.ka też z nami będzie...tylko chyba bedzie musiała walnąc setę zeby rozróby tam nie zrobiła:D
  15. [quote name='Weronia']Ania, ciesz się, że sunia ma dom dobry :)[/QUOTE] Jasne bardzo się cieszę:)
  16. Dziewczyny wstrzymajmy się z drugą turą ogłoszeń dopóki nie przyjedzie tu do mnie. Z tego co mówi Jamor i jak wygląda Prado na zdjęciach zmiana zaszła w nim ogromna - dzięki Jamorowi i nam :p - to jego drugie lepsze zycie:lol: Wiadomo, ze ryse na psychice zawsze będzie miał ale myślę,że nie trzeba mu szukać jakiegoś ,,specjalnego domu,, tylko pary dobrych rąk. Monday z tymi zębami to rzeczywiście trzeba wyciąć;) Na konto Prado wpłynęło 202 zł spoza dogo będzie na kastracje:)
  17. Wlaśnie zdaje sobie z tego sprawę i ja sama bym tam z dziewczynkami nie poszła. Ręce związane bo gdzie można umieścić 10 psów.
  18. Taka burza w Starachowicach a bidulki na tych łańcuchach.:-(:-(:-( Mrs.ka nadal żadnych telefonów?
  19. To nowa widać,że lubi być fotografowana:) Ciekawe co wykopie Gretka...
  20. To ruszymy z kolejnymi ogłoszeniami po kastacji. Oczywiście,że bede go obserwować. Nie wiem jak moje psiaki zniosą jego obecność ale mam 3 suczki i jednego psa, który prawie nie widzi więc myślę ze wszysko bedzie ok. Zanim Prado trafił do Jamora był tak wycofany że nigdy nie podszedł blisko, a jego biedna siostra sikała ze stachu podczas głaskania:-( a teraz jest szczęśliwa;)... i jemu też musi się poszczęścic. Znalazłam następną deklarowiczkę- spoza dogo (doszło do tego,że wyłudzam pieniądze od znajomych:diabloti:)
  21. [quote name='Lu_Gosiak']super, wielkie dzieki, ze zaopiekujecie sie Areskiem;) co do mojego TZ to tez na poczatku byl przeciwny - jak to facet, wszyscy traktuja te swojej jajka jak ze zlota;):evil_lol::evil_lol:, ale sam zobaczyl, ze to jest zamkniete kolo bez wyjscia, znajdzie sie dom jednemu psu, po czym na drugi dzien jest telefon o kolejne podrzucone szczeniaki i tak non stop - wiec teraz juz nie protestuje przeciwko kastracji[/QUOTE] On wie,że to ma sens, tyle tylko że się po męsku solidaryzuje. [quote name='jamor']tylko chopaka nie wytnij przy okazji [/QUOTE] Jeszcze nie zwariowałam calkowicie:)
  22. [quote name='alice midnight'] ja popytam...sama na deklaracje nie moge sobie pozwolic stałą [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/188243-Prado-w-hotelu-potrzebne-deklaracje.-POMÓŻCIE!/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] sama mam 2 psiaki na deklaracji do tego horde wlasnych, przykro, ale takie realia, za to walcze na pradusiowych bazarkach. podejmuje sie reklamy wątku Prado i bazarków dzisiaj od wieczora zaczne, bede reklamowac tak jak Kajtuna - 30/40 pw co wieczor przez kilka dni, mam nadzieje ze cioteczki mnie nie przeklną :P [/QUOTE] Dzięki ogromne dobra kobieto!:) Monday moj wet go będzie badał i zobaczymy co z tym okiem. Co do tego że on od czlowieka oczekuje najgorszego to jak najbardziej można pisać...
×
×
  • Create New...