Jump to content
Dogomania

Ania102

Members
  • Posts

    6060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania102

  1. Wet-siostro dziękuje Ci za odpowiedz tuli:loveu: Mrs.ka może Jasiowi przejdzie złość, bo kto mu bedzie gotował w lesie? Co u psiaków?
  2. [INDENT][quote name='mrs.ka']na ogłoszenia zdobędę pieniążki i poogłaszamy wszystkie;-)[/QUOTE] To dobrze:) Tylko tak by się przydało gdyby znalazł się ktoś chętny do wychodzenia z psiakami, przecież my wogóle nie mamy pojęcia jak one mogłyby się zachowywać spuszczone z tych łąńcuchów:shake: Chciałabym poprosić Blacky o drugi banerek ale nie otwierają mi się wszystkie zdjęcia do końca z 1wszego postu. Weronia może byś wybrała jakieś- ja myślałam o tym z Meggi albo Julka z przewrócona budą i wrzuciłabyś na jej watek? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/189412-Wątek-banerkowy-pomoc-dla-bezdomniaków-!-PISZCIE-W-TYM-TEMACIE.-INFO-W-1-poście[/URL]. [/INDENT]
  3. Poproście Blacky o banerek dla watku, tylko jakieś lepsze zdjęcia by się przydały Pysia [URL]http://www.dogomania.pl/threads/189412-Wątek-banerkowy-pomoc-dla-bezdomniaków-!-PISZCIE-W-TYM-TEMACIE.-INFO-W-1-poście[/URL].
  4. Tula ja pisałam w sprawie gołąbka:) mam nadzieję że wszystko się uda. Tylko jak z tym transportem? Wreszcie coś optymistycznego u Pysia:) Jak on się czuje?
  5. Jutro laleczka do nowego domku jedzie!
  6. To był początek, ja to u wszystkich niewysterylizowanych suczek podejrzewam ciąże...no i niestety to prawdopodobieństwo często jest bardzo wysokie:shake::shake::shake: Ale najważniejsze że Niunia czuje się dobrze, już się na łóżko wczołgała i śpi spokojnie:lol:
  7. I kolejny tym razem cegiełkowy bazarek dla Prado:) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190042-KUP-CEGIEŁKĘ-Tylko-3-zł-a-pomoże-utrzymać-Prado-w-hotelu[/URL] Monika proszę przejrzyj czy wszystko w porządeczku...
  8. Tula ja zaraz do kogoś napiszę, zobaczymy co z tego wyjdzie... Zbiórka jak najbardziej, jakiegoś grosza ja też dołoże:)
  9. A na mnie jak się ludzie oglądają jak chodzę z 4 albo 5. I pytają: To pani,matko! A co tam w przytulisku- jak wygląda sprawa z terenem?
  10. Jasiu Jasiu mrs.ka szcześliwa:) Oby był szczęśliwy, a gdzie to on sam chyba już wybierze:) Jestem zachwycona szczeniakami. Ktoś się może poczęstuje?Ciudaki dwa
  11. Dzięki i za to:) a jaki nieszczęśliwy był zanim znalazł się u Jamora- to jest dla niego przejściówka do lepszego świata:)
  12. Sunia po sterylizacji! Wszystko jest w porządku, bardzo dobrze zniosła narkozę...ale była w ciąży! W sobotę do nowego domku- nie wiem jak ja to przeżyję...
  13. Rozmawiałam z Jamorem. Prado ma się dobrze, coraz lepiej :) Wizyta u weterynarza była gratisem:) Co do opłaty za hotelik to Jamor nie wystawi Prado rzeczy za furtkę jeśli bedą opóźnienia- taki dobry z iego wujek;):eviltong: 0d 10-31.07 jest 315 zł, z bazarków wyszło 223 zł ( 2 moich i 2 moniki083), jeszcze nie mam wszystkich pieniędzy na koncie ale póki co brakuje 92 zł za lipiec. I żadnych perspektyw na sierpień:shake::-( Co robić dalej?
  14. Ja ogłaszałam Meggi i Dejzi- Jovankę jakiś czas temu, ale na tylu portalach na ilu umiałam czyli generalnie niewielu. Wykupię pakiety dla 2 psiaków - dla Meggi i Julki a może ktos się weźmie za inne? Poproszę Blacky o jeszcze jeden banerek.:cool3: Psy potrzebują z tego co wiem środków owadobójczych może jakoś zbiórkę na nie? I jak tu załatwić im spacery? Może ktoś znalazłby troszkę czasu dla psiaków- są wakacje, tylko jak poszukać chętnych? Macie jakiś pomysł?
  15. o matko taki sobie skrót wymyśliłam:)
  16. Ja postaram się dzisiaj wszystko ogarnąć i wpisać w 1wszy poście, zadzwonię jeszcze do Jamora i dopytam o wizytę weterynaryjną jakie koszty...wczoraj się nie udało bo Jamor za psami na Ukrainie wylądował- poczciwy człowiek:)
  17. Witaj Prado!Ciekawa jestem co tam u Ciebie... Wieczorem wrzucę na pierwszą rozliczenia z bazarków i wielkie podziękowania dla moniki083 za jej bazarki.Z jednego pieniądze już są 40 zł:)
  18. O matko to naprawde dobrze nie jest. A jaki jest wiek malutkiej Rozi? Przepraszam jeśli przegapiłam...
  19. Cudna jest ta Śnieżynka i widać że jej u Ciebie dobrze Megi:)
  20. Miała być około 17 w starachowicach. Zdjęć kropce dzisiaj nie porobimy bo leje u nas okropnie. O banerek poprosiłąm blacky:) oczywiście nie odmówiła
  21. Monday dzięki za radę! Odpocznij sobie na tych wakacjach (gdzie dokładnie jedziecie?)i żebyś pogodę miała! Twój psiak juz u Jamora?
  22. W górę malutka. Robicie jej jakieś dokładniejsze badania żeby dziadstwo (z nazwą nie mogę sobie poradzić) zdiagnozować albo wykluczyć? ja trzymam kciuki za nią mocno
  23. Mrs.ka jedzie do faceta z bojowym nastawieniem...Kupy pewnie znikną:lol:
  24. Zaglądam do was...co tam u dorosłych psiaków słychać?
  25. Matko ale piękności, to będą chyba duże psiaki! Gdzie one są?
×
×
  • Create New...