-
Posts
6060 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ania102
-
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Wet-siostro dziękuje Ci za odpowiedz tuli:loveu: Mrs.ka może Jasiowi przejdzie złość, bo kto mu bedzie gotował w lesie? Co u psiaków? -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[INDENT][quote name='mrs.ka']na ogłoszenia zdobędę pieniążki i poogłaszamy wszystkie;-)[/QUOTE] To dobrze:) Tylko tak by się przydało gdyby znalazł się ktoś chętny do wychodzenia z psiakami, przecież my wogóle nie mamy pojęcia jak one mogłyby się zachowywać spuszczone z tych łąńcuchów:shake: Chciałabym poprosić Blacky o drugi banerek ale nie otwierają mi się wszystkie zdjęcia do końca z 1wszego postu. Weronia może byś wybrała jakieś- ja myślałam o tym z Meggi albo Julka z przewrócona budą i wrzuciłabyś na jej watek? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/189412-Wątek-banerkowy-pomoc-dla-bezdomniaków-!-PISZCIE-W-TYM-TEMACIE.-INFO-W-1-poście[/URL]. [/INDENT] -
Jutro laleczka do nowego domku jedzie!
-
To był początek, ja to u wszystkich niewysterylizowanych suczek podejrzewam ciąże...no i niestety to prawdopodobieństwo często jest bardzo wysokie:shake::shake::shake: Ale najważniejsze że Niunia czuje się dobrze, już się na łóżko wczołgała i śpi spokojnie:lol:
-
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
I kolejny tym razem cegiełkowy bazarek dla Prado:) [URL]http://www.dogomania.pl/threads/190042-KUP-CEGIEŁKĘ-Tylko-3-zł-a-pomoże-utrzymać-Prado-w-hotelu[/URL] Monika proszę przejrzyj czy wszystko w porządeczku... -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Jasiu Jasiu mrs.ka szcześliwa:) Oby był szczęśliwy, a gdzie to on sam chyba już wybierze:) Jestem zachwycona szczeniakami. Ktoś się może poczęstuje?Ciudaki dwa -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Dzięki i za to:) a jaki nieszczęśliwy był zanim znalazł się u Jamora- to jest dla niego przejściówka do lepszego świata:) -
Sunia po sterylizacji! Wszystko jest w porządku, bardzo dobrze zniosła narkozę...ale była w ciąży! W sobotę do nowego domku- nie wiem jak ja to przeżyję...
-
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam z Jamorem. Prado ma się dobrze, coraz lepiej :) Wizyta u weterynarza była gratisem:) Co do opłaty za hotelik to Jamor nie wystawi Prado rzeczy za furtkę jeśli bedą opóźnienia- taki dobry z iego wujek;):eviltong: 0d 10-31.07 jest 315 zł, z bazarków wyszło 223 zł ( 2 moich i 2 moniki083), jeszcze nie mam wszystkich pieniędzy na koncie ale póki co brakuje 92 zł za lipiec. I żadnych perspektyw na sierpień:shake::-( Co robić dalej? -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Ja ogłaszałam Meggi i Dejzi- Jovankę jakiś czas temu, ale na tylu portalach na ilu umiałam czyli generalnie niewielu. Wykupię pakiety dla 2 psiaków - dla Meggi i Julki a może ktos się weźmie za inne? Poproszę Blacky o jeszcze jeden banerek.:cool3: Psy potrzebują z tego co wiem środków owadobójczych może jakoś zbiórkę na nie? I jak tu załatwić im spacery? Może ktoś znalazłby troszkę czasu dla psiaków- są wakacje, tylko jak poszukać chętnych? Macie jakiś pomysł? -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
o matko taki sobie skrót wymyśliłam:) -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Ja postaram się dzisiaj wszystko ogarnąć i wpisać w 1wszy poście, zadzwonię jeszcze do Jamora i dopytam o wizytę weterynaryjną jakie koszty...wczoraj się nie udało bo Jamor za psami na Ukrainie wylądował- poczciwy człowiek:) -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Witaj Prado!Ciekawa jestem co tam u Ciebie... Wieczorem wrzucę na pierwszą rozliczenia z bazarków i wielkie podziękowania dla moniki083 za jej bazarki.Z jednego pieniądze już są 40 zł:) -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Miała być około 17 w starachowicach. Zdjęć kropce dzisiaj nie porobimy bo leje u nas okropnie. O banerek poprosiłąm blacky:) oczywiście nie odmówiła -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Monday dzięki za radę! Odpocznij sobie na tych wakacjach (gdzie dokładnie jedziecie?)i żebyś pogodę miała! Twój psiak juz u Jamora? -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Mrs.ka jedzie do faceta z bojowym nastawieniem...Kupy pewnie znikną:lol: -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Matko ale piękności, to będą chyba duże psiaki! Gdzie one są?