Jump to content
Dogomania

Ania102

Members
  • Posts

    6060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania102

  1. Ja masakryczne, wczoraj wyłapywałam szczeniaki w lesie a dziś mnie rozkłada:shake: Wczoraj wysępiłam od znajomego 50 zł na Prado!
  2. Rubiczek noszony na rękach podobno:) Dogo nam nawala. Mrs.ka zadowolona bo podobno jest ok!
  3. Przelałam 35 zł tyle tylko mogłam. Powodzenia Rudasku.Trzymam kciuki!
  4. A ja jutro będę zawozić do Megii 3 suczki i będę miała okazję zobaczyć Śnieżkę:)
  5. Poproszę o nr konta to też zaraz coś prześlę Rudaskowi!
  6. [URL=http://img826.imageshack.us/my.php?image=sta44150.jpg][IMG]http://img826.imageshack.us/img826/3164/sta44150.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img204.imageshack.us/my.php?image=sta44149.jpg][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/1241/sta44149.jpg[/IMG][/URL]
  7. [quote name='ewelinka_m']dziewczyny dostałam dziś sms-a od Justysiek, że może ewentualnie wziąć na dt jednego szczeniora, ma problemy z internetem i sama nie ma jak napisać ;)[/QUOTE] Ewelina ja jadę 2-go do wawy to jeśli są chętni na DT to proszę skontaktować się ze mną nr tel 784-344-878,mogę zawieź wszystkie do Renaty ale byłoby super jeśli ktoś by chciał tu to ją trochę odciążymy:)
  8. Wiadomo już jak Rubik w nowym domu?
  9. Jamor widzę, że na emeryturze humor Ci dopisuje:evil_lol:
  10. I ciotka Ania też zagląda do przystojniaka :)
  11. Straszny bidulek, nie mam jak pomóc ale jakimś groszem wspomogę... Matko płacić za wyciągniecie 36 zeta- co to ma znaczyć!
  12. Aha i Paulina ogromne dzięki za kotkę:smile: Ona została uratowana podobno przez pana Staśka jak palił się dom sąsiadów...nie wiem ile w tym prawdy ale był trzeźwy jak to mówił ;)
  13. Megi, Jovanka i Kora jada do Megi już na dniach, niestety nie uda mi się zaszczepić psiaków. P.Helena co prawda powiedziała,że zaszczepi ale tylko na wściekliznę bo na więcej jej nie stać...Los tych zwierząt jest straszny, co to wogóle za pomoc żeby uwiązać je na łańcuchach! Jako, że trójce się poszcześciło to musimy koniecznie zaszczepić pozostałe, żeby nie obarczać Renaty kosztami z którymi możemy poradzić sobie tu na miejscu (zanim następne pojadą) i koniecznie muszą być zabezpieczone przed choróbskami. Weronia proszę zmień pierwszy post, napisz że zbieramy na szczepienia i karmę. Ja postaram się zrobić jakiś bazarek cegiełkowy.
  14. Moje szczeniaki są u mnie w pralnie, nie mają kontaktu z moimi psami...Są okropnie wylęknione. Jutro będę łapać następne. Mrs.ka a jak się nie uda to weźmy te do Renaty a te może tu się gdzieś umieści jak się złapie. I proszę o pomoc w łapaniu, bo sama nie dam rady.
  15. Estrella jak zrobie bazarek to Cię serdecznie zapraszam, póki co siedzę na dogo w pracy, bo czasu nie mam a jak mam to mi internet domowy nie działa:sad:
  16. Ja też wysłalam do naszej lokalnej ogłoszenie:) powodzenia Aresiku!
  17. To dowiedz się ja z Tobą po nią pojadę jeśli trzeba będzie!:lol:
  18. Zaglądam do Pradusia. Jutro zaczyna mi się urlop to bede miala mnóstwo czasu na kminienie jak dalej zbierać pieniądze. Tekst do ogłoszeń mam tylko zamówię jakiś pakiecik. Doszły nam nowe psiaki, szczeniaki na terenie constaru. Może ktoś tu zagląda z okolic starachowic i mógłby pomóc w ich lapaniu, są ukryte w płytach betonowych w lesie i bardzo ciężko je złapać.
  19. Tego się właściwie zrobić nie da:( Problem jest ze szczeniakami, bo udało się złapać tylko 2 dzisiaj.Może jest tu ktoś z okolic starachowic kto pomógłby w łapaniu piesków???
  20. Ok:) dziękujemy wszystkim za chęć pomocy:) Możecie pomóc w zbiórce kasy na szczepienia dla psiaków, odrobaczenia itd? Jakiś bazarek? Na razie jeszcze nie wiemy dokładnie ile ich tam jest bo te wieksze bardzo mobilne...No ale myślę że damy radę z mrs.ką jakoś je wygrzebać:)
  21. Agnieszka maleństw jest przynajmniej 6 (post 1064) ale być może że jest już następny tymczas...
  22. [quote name='mrs.ka']jeszcze się pytasz czy by pomogło :lol: pewnie,że tak :multi: zawsze to jeden mniej do upchnięcia ;) tylko muszę najpierw do weta je zawieść na przegląd,szczepienie. To ja napiszę do Aga24 jak już będę wiedziała ,że są zdrowe i można je do domu brać, ok?[/QUOTE] Renata też oferuje pomoc tzn jeszcze będziemy rozmawiać:lol: Mrs.ka ucałuj ode mnie Konrada:) za ten tymczas.
  23. To był cud że Renia tu zajrzała:)
  24. [quote name='Paulina78']Jestem i ja :)!!!! Nie zdazylam calego watku przeczytac, ale czy wsrod zabranych pieskow jest megi? Ona chyba budy nie miala nawet, tak...? A co z kotka...??? Nadal jest?[/QUOTE] Paulina witamy na wątku. Megi jedzie do Megi:) dopiero koło środy-czwartku. Megi ja zrobię oczywiście coś z Mrs.ka ale póki co nie ogarniamy tu wszystkiego. Na urlopie, który zaczyna mi się od 1wszego wezmę się za bazarki i karmą psiaki wspomożemy. Rozwścieczyłam się wczoraj bo dowiedziałam się,że psiaki nie są szczepione! a jak są to nie wiadomo kiedy! My tu naprawdę nie wyrabiamy z tym wszystkim... w dodatku wczoraj dowiedziałyśmy się,że w lesie na terenie constaru są szczeniaki, w płytach betonowych i rzeczywiście są:shake: Naliczyłam się ich 6 z 2 miotów, podobno widziano ich więcej... Może ktoś jest chętny na przyjęcię na tymczas jakiegoś?
×
×
  • Create New...