Jump to content
Dogomania

Ania102

Members
  • Posts

    6060
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ania102

  1. Mrs.ka wstaw bardzo Cię proszę te zdjęcia...bo jestem w pracy. Czy ktoś może wziąść szczeniaka na tymczas? Są 2 mioty (2 maleńkie czekoladki) i 4 nieco większe ok. 1,5 mies. Sprawa jesi świeża dlatego nic nie pisałyśmy wcześniej. Szczeniaki są w płytach betonowych w lesie na terenie Animaksu w starachowicach. Mamy je z Mrs.ka wyłapywać ale brakuje domów tymczasowych na CITO!
  2. [URL="http://img801.imageshack.us/my.php?image=sta44042.jpg"][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/197/sta44042.jpg[/IMG][/URL] Julka dzisiaj zwiała, zobaczcie jaką ma budę...Dzisiaj pan Stasiek nie udawał ze mu psy nie przeszkadzają... Prawdopodobnie 2 sunie już 2giego pojadą do Megi do hoteliku:)
  3. Tak na moje oko mniej niż 20 kg, Kora więcej może 25 kg.
  4. [quote name='Maruda666']Przelew od sonek666 dopiero co poszedł - napisała, że od sonek666 i będzie z mojego konta ( Danuta R).[/QUOTE] Aha...w takim razie bardzo proszę Beatę Z. o ujawnienie się. I ogromnie Ci dziękuję w imieniu Pradusia! Dzięki wam może spokojnie czekać na szczęście u Jamora:)
  5. [quote name='megii1']A to watek ostatniego psiaka Renaty u nas:) Pucuś ma juz swój domek:) Zobaczcie sobie fotki z pierwszej i ostatniej strony. Na pierwszej stronie tego wątku jest tez adres strony Renaty - można się trochę więcej o niej dowiedzieć. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182654-Du%C5%BCy-czarny-elegant-Pucu%C5%9B-)-MA-PIEKN%C4%84-DZIEWCZYN%C4%98-I-SUPER-DOM-[/URL])[/QUOTE] Zajrzałam na wątek:) Szczęściarz! Renata dziękuję,że się pojawiłaś- wiem, że nie zaglądasz na dogo...Ale dziękuję!:Rose::Rose: Rozmawiałyśmy troszkę przez tel. Megi jutro podjade do psiaków, jako że ja jestem na miejscu to ja bedę musiała pośrednio zadecydować, które to suczki trafią do Ciebie. Też już wstępnie rozmawiałyśmy, że przywiozłabym je na początku miesiąca 1,2,3 jakoś tak. Wiem,że u Ciebie będą szczesliwe, bo zaglądam do Śnieżki i widzę jakiej zmiany dokonałaś u niej, jak teraz promienieje:loveu:
  6. [quote name='sonek666'] [INDENT]Wstępnie przesłałam 50zł z bazarku. Później doślę resztę , jak zbiorę znowu na koncie :lol:[/INDENT] [/QUOTE] Dziękujemy bardzo:Rose: A to Ty sonek to Beata Z.? Bo dostałam przelew 50 zł od Beaty Z. ale nie ma nicku i nie wiem od kogo?
  7. Bazarki się pokończyły i ja zaraz biorę się za następne i oczywiście wrzucę, wcześniej o tym nie pomyślałam... Robię właśnie plakaty ogłoszeniowe dla Pradusia:)
  8. Jest mapa dogo nigdy z niej nie korzystałam ale podobno taka jest. Mrs.ka siądzie to Ci napisze.
  9. Elka-ka a może napisz do kogoś z Opatowa bezpośrednio?
  10. [quote name='Weronia']:oops::oops::oops: :eviltong:[/QUOTE] Weronika weź no się tu do skarzyska przeprowadz, bo nam się przydasz bardzo. Jesteś niezastapiona! Mrs.ka jeszcze opłakuje rozstanie z Rubisiem ale równocześnie cieszymy się bardzo. Powodzenia Rubiku. Jak on się tam dogada?:evil_lol:
  11. Ja póki co jestem w szoku! chwileczkę tylko rozmawiałyśmy ale jeszcze zadzwonię, ona ma póki co zorientować się o miejsca w hotelu. Weronia przyniosłaś nam szczęście! Zadzwonię przed 20 do Renaty i wszystko napiszę, ona współpracuje z Vivą tyle póki co wiem. Zaczynam się uduchawniać jak słyszę,że są tacy bezinteresowni ludzie.
  12. Gosiu wstawię Aresa do naszej gazety może będzie jakiś odzew...Tylko Twój nr w sprawie adopcji? Nie wiem jeszcze czy pisać razem o nim i o Prado czy osobno jak masz jakiś gotowy tekst to mi podrzuć.
  13. Dziękuję wszystkim za pojawienie się na wątku. Każda pomoc jest mile widziana, rozsyłanie wątku jak najbardziej:lol: Bico nr konta w pierwszym poście ale już wysyłam na PW.
  14. Elka_Ka niestety ale tutaj totalne zapsienie i zasarnienie. U nas w mieście jest masa bezdomnych psów- miasto nie robi nic, no przepraszam poza opłacaniem hycla i udawaniem że problem bezdomności nie istnieje,a my nie mamy żadnych tymczasów i musimy patrzeć na te bidy na ulicy. Oczywiście próbujemy im pomagać w miarę możliwości...ale są one niestety bardzo ograniczone. Dzisiaj np wracając z pracy widziałam sfore psiaków i nie wiem czy były bezdomne czy pomysłowi właściciele wypuszczają psy samopas ale podniosło mi to niesamowicie ciśnienie. Między innymi z powodu braku tymczasów zawiozłyśmy Prado do hotelu i musimy spać wiedząc że na martenowskiej są psiaki na krótkich łąńcuchach przy porozwalanych budach. Robimy to co możemy a i tak ciągle tego mało a nowe idy przybywaja.
  15. Też się niczego po nich nie spodziewałam...ale cichutką nadzieję miałam. Co dalej? Jest jakiś plan awaryjny?
  16. Dziewczyny uda się na pewno! Ona jest śliczna i zobaczycie, że w końcu ktoś ją pokocha. Może spróbujcie ogłosić ją w jakiejś lokalnej prasie. Ja ogłoszeń robić nie umiem ale wątek zawsze podrzucę i kciuki trzymam ciągle.
  17. Weronia jak to dobrze, że przyjechałaś do skarżyska i do nas zajrzałaś!:loveu: Rubiczku powodzonka! ale się Wet-siostra zdziwi jak wróci z chmur a Rubiś już będzie na swoim.;)
  18. Jasio kochany co tam Ci się stało:placz: Dobrze,że już jesteś w domu...Teraz rozumiem dlaczego pomimo szczęścia, że się odnalazł i domku dla Rubika byłaś taka smutna mrs.ka!Najważniejsze, że już jest z Tobą.
  19. Zapisuje wątek. Co za chore babsko! Po co decydowała się na takiego psa. Pedro jest piękny.
  20. SZEROKIEJ DROGI RUBIKU!!! Trzymaj się mrs.ka- głowa do góry! Bedzie dobrze!
  21. Coś nowego u Rubika?
  22. Od Kmurdz 15 zł , wpłynęło 60 zł za 4 miesiące z góry! Ogromnie dziękujemy i przesyłąmy Pradusiowe uściski!:loveu::loveu:
  23. To ja Cię Praduś podniosę, może dzisiejszy dzień przyniesie jakąś deklaracje... Eliza wysłałam Ci PW.
×
×
  • Create New...