-
Posts
6060 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ania102
-
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Mrs.ka wstaw bardzo Cię proszę te zdjęcia...bo jestem w pracy. Czy ktoś może wziąść szczeniaka na tymczas? Są 2 mioty (2 maleńkie czekoladki) i 4 nieco większe ok. 1,5 mies. Sprawa jesi świeża dlatego nic nie pisałyśmy wcześniej. Szczeniaki są w płytach betonowych w lesie na terenie Animaksu w starachowicach. Mamy je z Mrs.ka wyłapywać ale brakuje domów tymczasowych na CITO! -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[URL="http://img801.imageshack.us/my.php?image=sta44042.jpg"][IMG]http://img801.imageshack.us/img801/197/sta44042.jpg[/IMG][/URL] Julka dzisiaj zwiała, zobaczcie jaką ma budę...Dzisiaj pan Stasiek nie udawał ze mu psy nie przeszkadzają... Prawdopodobnie 2 sunie już 2giego pojadą do Megi do hoteliku:) -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Tak na moje oko mniej niż 20 kg, Kora więcej może 25 kg. -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[quote name='Maruda666']Przelew od sonek666 dopiero co poszedł - napisała, że od sonek666 i będzie z mojego konta ( Danuta R).[/QUOTE] Aha...w takim razie bardzo proszę Beatę Z. o ujawnienie się. I ogromnie Ci dziękuję w imieniu Pradusia! Dzięki wam może spokojnie czekać na szczęście u Jamora:) -
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
[quote name='megii1']A to watek ostatniego psiaka Renaty u nas:) Pucuś ma juz swój domek:) Zobaczcie sobie fotki z pierwszej i ostatniej strony. Na pierwszej stronie tego wątku jest tez adres strony Renaty - można się trochę więcej o niej dowiedzieć. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/182654-Du%C5%BCy-czarny-elegant-Pucu%C5%9B-)-MA-PIEKN%C4%84-DZIEWCZYN%C4%98-I-SUPER-DOM-[/URL])[/QUOTE] Zajrzałam na wątek:) Szczęściarz! Renata dziękuję,że się pojawiłaś- wiem, że nie zaglądasz na dogo...Ale dziękuję!:Rose::Rose: Rozmawiałyśmy troszkę przez tel. Megi jutro podjade do psiaków, jako że ja jestem na miejscu to ja bedę musiała pośrednio zadecydować, które to suczki trafią do Ciebie. Też już wstępnie rozmawiałyśmy, że przywiozłabym je na początku miesiąca 1,2,3 jakoś tak. Wiem,że u Ciebie będą szczesliwe, bo zaglądam do Śnieżki i widzę jakiej zmiany dokonałaś u niej, jak teraz promienieje:loveu: -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[quote name='sonek666'] [INDENT]Wstępnie przesłałam 50zł z bazarku. Później doślę resztę , jak zbiorę znowu na koncie :lol:[/INDENT] [/QUOTE] Dziękujemy bardzo:Rose: A to Ty sonek to Beata Z.? Bo dostałam przelew 50 zł od Beaty Z. ale nie ma nicku i nie wiem od kogo? -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Bazarki się pokończyły i ja zaraz biorę się za następne i oczywiście wrzucę, wcześniej o tym nie pomyślałam... Robię właśnie plakaty ogłoszeniowe dla Pradusia:) -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Jest mapa dogo nigdy z niej nie korzystałam ale podobno taka jest. Mrs.ka siądzie to Ci napisze. -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Elka-ka a może napisz do kogoś z Opatowa bezpośrednio? -
[quote name='Weronia']:oops::oops::oops: :eviltong:[/QUOTE] Weronika weź no się tu do skarzyska przeprowadz, bo nam się przydasz bardzo. Jesteś niezastapiona! Mrs.ka jeszcze opłakuje rozstanie z Rubisiem ale równocześnie cieszymy się bardzo. Powodzenia Rubiku. Jak on się tam dogada?:evil_lol:
-
Psie piekło na Martenowskiej w STARACHOWICACH. Jest nas 10.POMÓŻ!
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Ja póki co jestem w szoku! chwileczkę tylko rozmawiałyśmy ale jeszcze zadzwonię, ona ma póki co zorientować się o miejsca w hotelu. Weronia przyniosłaś nam szczęście! Zadzwonię przed 20 do Renaty i wszystko napiszę, ona współpracuje z Vivą tyle póki co wiem. Zaczynam się uduchawniać jak słyszę,że są tacy bezinteresowni ludzie. -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Dziękuję wszystkim za pojawienie się na wątku. Każda pomoc jest mile widziana, rozsyłanie wątku jak najbardziej:lol: Bico nr konta w pierwszym poście ale już wysyłam na PW. -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Elka_Ka niestety ale tutaj totalne zapsienie i zasarnienie. U nas w mieście jest masa bezdomnych psów- miasto nie robi nic, no przepraszam poza opłacaniem hycla i udawaniem że problem bezdomności nie istnieje,a my nie mamy żadnych tymczasów i musimy patrzeć na te bidy na ulicy. Oczywiście próbujemy im pomagać w miarę możliwości...ale są one niestety bardzo ograniczone. Dzisiaj np wracając z pracy widziałam sfore psiaków i nie wiem czy były bezdomne czy pomysłowi właściciele wypuszczają psy samopas ale podniosło mi to niesamowicie ciśnienie. Między innymi z powodu braku tymczasów zawiozłyśmy Prado do hotelu i musimy spać wiedząc że na martenowskiej są psiaki na krótkich łąńcuchach przy porozwalanych budach. Robimy to co możemy a i tak ciągle tego mało a nowe idy przybywaja. -
Weronia jak to dobrze, że przyjechałaś do skarżyska i do nas zajrzałaś!:loveu: Rubiczku powodzonka! ale się Wet-siostra zdziwi jak wróci z chmur a Rubiś już będzie na swoim.;)
-
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Jasio kochany co tam Ci się stało:placz: Dobrze,że już jesteś w domu...Teraz rozumiem dlaczego pomimo szczęścia, że się odnalazł i domku dla Rubika byłaś taka smutna mrs.ka!Najważniejsze, że już jest z Tobą. -
SZEROKIEJ DROGI RUBIKU!!! Trzymaj się mrs.ka- głowa do góry! Bedzie dobrze!
-
Coś nowego u Rubika?
-
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Jak się miewa Jasiu? -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Od Kmurdz 15 zł , wpłynęło 60 zł za 4 miesiące z góry! Ogromnie dziękujemy i przesyłąmy Pradusiowe uściski!:loveu::loveu: -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
To ja Cię Praduś podniosę, może dzisiejszy dzień przyniesie jakąś deklaracje... Eliza wysłałam Ci PW.