-
Posts
6060 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ania102
-
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Jeszcze niestety nie mam wszystkich wpłat no spróbujemy i zobaczymy co z tego wyjdzie:) ja nadal bede robiła bazarki i moze cos jeszcze wykombinuje... -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[INDENT][quote name=' Monday'] Ania102, ja niestety nie wpomogę PRADO finansowo [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/188243-Prado-Starachowice-tutaj-nikt-mu-nie-pomoże/images/smilies/icon_frown.gif[/IMG] Ogłoszeniami pomogę... Właśnie patrzyłam na allegro - nie ma szczególnie wzięcia. Może coś zmienić, może tytuł.... Jamor mógłby porobić więcej zdjęć. Tylko nie takich jak z kłami "rzuca się" na tą sunię. [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/188243-Prado-Starachowice-tutaj-nikt-mu-nie-pomoże/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] [/QUOTE] Monday ja to Ci dziękuje że jesteś na tym watku:) co do zdjęć zaraz napiszę do Jamora... [quote name='monika083'] Ania ,przede wszystkim rozliczenia w 1szym poscie! ta kasa z bazarkow Twoich i moich ,ktora sie uzbiera.I od ktorego do ktorego trzeba znow zaplacic i ile jest na koncie .ile brakuje.Wtedy bedzie mozna zbierac deklaracje stale i jednorazowe. [/QUOTE] okay Monika tylko w takim razie musimy zamienić się postami z mrs.ka a ona ma problem techniczny z dogo:angryy:Z mojego jeszcze nie wszyscy wpłacili ale to mam napisać ogólny dochód z bazarku? [/INDENT] -
[INDENT][quote name='agamika'] Juz na Krakowskim wątku pytłam, ale mam pewien problem z jakimis dziwnymi różowymi polami co mi czasem posty zasłaniają :/ wiec na wszelki wypadek jeszcze spytam tu : w jakiej czesci miasta miałaby byc ta wizyta ? niestety w pewne miejsca mam ponad godzinę dojazdu autobusami . Jak jest podany rejon to predzej ktos sie zobliguje jelsi mieszka w tamtej okolicy [IMG]http://www.dogomania.pl/threads/189118-Potrzebny-ktoś-z-Krakowa-do-sprawdzenia-domku-dla-Niuni!!!/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG] [/QUOTE] Już wysyłam Ci pw:) [/INDENT]
-
Ciotki to co mogłaby któraś zrobić tą kontrolkę przedadopcyjną? Nie znam nikogo w krakowie
-
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[FONT=Tahoma]A wogóle to zapadła decyzja, że poki co Prado zostaje w hotelu, bo nie jesteśmy w stanie otoczyć go taka profesjonalna opieką. Mrs.ka ma dużo podopiecznych a ja też nie mało i po prostu nie dam rady poświęcić mu wystarczająco czasu- tymbardziej, że mieszkamy od siebie w odległości ponad 15 km, a ja pracuję na zmiany.[/FONT][FONT=Tahoma]A on nie może być przez większość czasu zamknięty, a musiałby jeśli nie zaaklimatyzowałby się wśród psów i sarny. [/FONT] [FONT=Tahoma]Z kastracją jednak wymyśliłyśmy, że tu robimy a co do terminu to ustalimy i z Jamorem i naszym wetem.[/FONT] [FONT=Tahoma]Potrzebne będa chyba deklaracje.Pomożecie? [/FONT] -
Podnoszę Cykorka i zapraszam na bazarki do Prado, któremu pomoc rownie jest niezbędna [URL]http://www.dogomania.pl/threads/189349-Ksiazki-ciuchy-i-roznosci-na-Prado-.Do-25.07.22.00[/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/189623-Ubierz-się-u-Prado!Bazarek-na-hotelik-do-28-lipca-godz.23[/URL]
-
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[quote name='jamor']w sprawie oka to moze zrobie jakis prosty test. załoze mu opaske na chore i poobserwuje jego zachowanie a po tem załoze mu na zdrowe. jesli bedzie roznica w zachowaniu to znaczy ze zle widzi, jesli zrobi dzwona w mur to wcale nie widzi. mozna oczywiscie tradycyjnie z literkami, ale moze slabo gadac.[/QUOTE] Ja tam myślę Jamor, że Ty byś się z nim dogadał:) -
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Zapraszam na kolejny bazarek dla Prado [URL]http://www.dogomania.pl/threads/189623-Ubierz-się-u-Prado!Bazarek-na-hotelik-do-28-lipca-godz.23[/URL] Mrs.ka zrób coś z tym swoim netem -
Ciotki czy ktoś mógłby sprawdzić dom dla Niuni z tymczasu ode mnie- w Krakowie oczywiście. Chodzi o suczkę z watku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/189118-Prosz%C4%99-o-pomoc-dla-Niunieczki!!!/page3"]http://www.dogomania.pl/threads/189118-Prosz%C4%99-o-pomoc-dla-Niunieczki!!!/page3[/URL]
-
[quote name='ewelinka_m']Aniu napisz na krakowskim wątku prośbę o wizytę [URL]http://www.dogomania.pl/threads/32052-W%C4%85tek-Krakowskich-Zwierzak%C3%B3w/page1181[/URL] trzymam kciuki!:lol:[/QUOTE] Okey, dzięki
-
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Kolejny bazarek dla Prado [URL]http://www.dogomania.pl/threads/189623-Ubierz-się-u-Prado!Bazarek-na-hotelik-do-28-lipca-godz.23[/URL] -
Kobieta z lubelskiego wydaje się naprawde miła kobietą ale okropnie pesymistyczna, nie jest to dom do przekreślenia ale był też drugi telefon z krakowa i dziewczyna zrobiła na mnie lepsze wrazenie...Myślę,że to byłby dobry dom dla Niuni. U mnie Niunia najbardziej przyklepiła się do mnie pomimo tego,że moja mama poświęca jej znacznie więcej czasu i bardziej ją rozpieszcza(ja pracuję) więc wyraźnie adoruje młodsze osoby dlatego BARDZO PROSZE O POMOC W SPRAWDZENIU DOMKU!!!
-
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
[quote name='blacky764']Aniu, cioteczka Blacky zawsze zrobi banerek ! ;) Proszę bardzo:[/QUOTE] Dobra ciotka z Ciebie blacky -
Dzisiaj dzwoniła do mnie pani z lubelskiego w sprawie adopcji, kobieta mieszka sama w bloku, miała 15 lat psiaka i więcej się nie dowiedziałam bo jestem w pracy ale jesteśmy umówione na telefon wieczorem.
-
STARACHOWICE-bezdomne,porzucone,niechciane,potrzebujące pomocy i domów
Ania102 replied to mrs.ka's topic in Już w nowym domu
Weronia wrzuć zdjęcia tych psiaków z ogrodu bo ja bym plakacik zamówiła. -
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Prado [URL="http://img27.imageshack.us/my.php?image=0e1d2d1c8277efbfmed.jpg"][IMG]http://img27.imageshack.us/img27/5782/0e1d2d1c8277efbfmed.jpg[/IMG][/URL] i z koleżankami... [URL="http://img25.imageshack.us/my.php?image=3a4c1bcd2c57100dmed.jpg"][IMG]http://img25.imageshack.us/img25/6676/3a4c1bcd2c57100dmed.jpg[/IMG][/URL] -
W górę lalunia!
-
Prado-czekał i w końcu ma swój dom stały:) Dziękuję za pomoc
Ania102 replied to Ania102's topic in Już w nowym domu
Ja poprostu pomyślałam że zabierzemy się razem to będzie taniej ;) To gdzie na wakacje wyruszasz? Prado miał być u mrs.ki w stodole- musimy to jeszcze przygotować, tylko że w tamta sobotę zaginął jej podopieczny- sarenka a jej pies się poważnie zranił. No i oczywiście u Jamora ma wieksze szansę na socjalizację. Musimy to omówić dokładnie.