Jump to content
Dogomania

Kasia&Rika

Members
  • Posts

    3081
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kasia&Rika

  1. [URL="http://img355.imageshack.us/img355/7756/obraz442xo9.jpg"]http://img355.imageshack.us/img355/7756/obraz442xo9.jpg[/URL] :evil_lol: Mój psina tez ma chyba adhd od małego ... i w miare rośnięcia jakoś się nie poprawia ... :evil_lol: już połowa osób z sąsiedźtwa ma jej dosyć ;P:roll:
  2. [URL="http://img385.imageshack.us/img385/2576/87898486qv4.jpg"]http://img385.imageshack.us/img385/2576/87898486qv4.jpg[/URL] cóż za spojrzenie :loveu:
  3. [quote name='Kinguska'][url]http://i36.tinypic.com/2wgg6jm.jpg[/url] No nie mogę. :loveu: Piękność. Ps, u nas znów nowe zdjęcia :evil_lol:[/QUOTE] Dziękuję, już do was lecę.
  4. [quote name='Kati16']Śliczna :loveu:[/QUOTE] dziękuję:loveu:
  5. MÓJ KRÓLICZEK! :D [IMG]http://i34.tinypic.com/np43nq.jpg[/IMG]
  6. heja:) :razz:
  7. [quote name='Kati16']Neska też tak czasami bierze coś do pyska i się złapać nie da :roll:[/QUOTE] Rika to czasami taki mały śmietnik. Zwariować można:roll: Gorzej jak coś niezdrowego weźmie ... Zdarzało mi sie już kilka razy jej z pyszczka szło wyjmować!:angryy: Wielkości tak 4cm na 5cm ... Cud, że sobie nic nie zrobiła:roll:
  8. Właśnie, nigdy nie znudzą nam się zdjęcia!:razz:
  9. [quote name='Kati16'][url]http://i36.tinypic.com/2wgg6jm.jpg[/url] co ona trzyma w przyszczku? ;)[/QUOTE] No własnie ... Nie wiem. :evil_lol: To było coś czarnego, twardego, bezzapachowego. Z koleżankami dwie godziny próbowałyśmy dojść co to ... A Rika latała z tym jak szalona i nie można było ją złapać ... :roll:
  10. ZDJĘCIA RÓWNIEŻ STRONĘ WCZEŚNIEJ! [IMG]http://i36.tinypic.com/dnbzhw.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/i1xp37.jpg[/IMG] [IMG]http://i36.tinypic.com/2wgg6jm.jpg[/IMG]
  11. [IMG]http://i35.tinypic.com/ok7qsx.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/11goaqw.jpg[/IMG] [IMG]http://i34.tinypic.com/mmpriv.jpg[/IMG]
  12. [IMG]http://i35.tinypic.com/b9ekx5.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/1scbw4.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/1z6uw4n.jpg[/IMG]
  13. Rika, Maja i warjacje z ... czymś ... :evil_lol: [IMG]http://i34.tinypic.com/2yvp6hv.jpg[/IMG] [IMG]http://i33.tinypic.com/6o0sp0.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/20svzmq.jpg[/IMG]
  14. [URL="http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/124750/00000010.jpg"]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200808/50661/124750/00000010.jpg[/URL] Ale słodko tu wygląda, musze coś takiego sprawić Rice... Ale to nie będzie taki super efekt jak czerwień i czerń:loveu:
  15. [URL="http://images36.fotosik.pl/3/e0a2a99171c21996.jpg"]http://images36.fotosik.pl/3/e0a2a99171c21996.jpg[/URL] Uwielbiam mokre spaniele:loveu:
  16. Piękne to twoje ...
  17. No cóż, ponoć każdy popełnia błędy:D
  18. [quote name='Asia & Ginger']No to fajnie, że taki fryzjer Ci się trafił. :p [URL]http://i33.tinypic.com/2hygoav.jpg[/URL] Bardzo ładnie :cool3:, tylko pióro na uszkach mógł zostawić dłuższe, a tylko same końcóweczki wyrównać. ;) Ale ogólnie bardzo fajnie, łapki wycięte, mniej piachu w domu. :cool3: :evil_lol:[/QUOTE] Musiał tak mocno wyciąć ... jak miała nie wygolone od środka to jak ja inteligentnA jej podcinał uszka to po wyjechaniu maszynką były strasznie nierówne i albo ma tak wycięte tak jak teraz albo strasznie nierówno. [quote name='Wyjątek'][quote name='piciminikas'] A tu widać jej śmieszne łapki:evil_lol: [/quote[COLOR=RoyalBlue][COLOR=Black]][/COLOR] [B] A co w nich niby śmiesznego?? :mad:[/B][/COLOR][/QUOTE] Bo są na łapkach tak bardzo przycięte a wyżej sterczące nierówno krótko-długie włosy. Również moje dzieło.:roll::oops: Ale fryzjer zrobił ładnie - uratował to co ja popsułam:roll:
  19. Widać, że go obwąchiwała:D Zapraszam do mnie:D
  20. Właśnie, czekamy, czekamy :D
  21. Mutant:angryy: Benek to piękne cudo, a przede wszytskim ważne, że kochany pies~! :loveu:
  22. Jak dobrze że już w domu:D O mizianiu nie zapomnij:evil_lol:
  23. [URL="http://i38.tinypic.com/2zh3vqs.jpg"]http://i38.tinypic.com/2zh3vqs.jpg[/URL] Piękny! Jak ma na imię?
  24. I zdjecia: Uszko [IMG]http://i33.tinypic.com/116lwk1.jpg[/IMG] A tu widać jej śmieszne łapki:evil_lol: [IMG]http://i33.tinypic.com/2hygoav.jpg[/IMG] [IMG]http://i35.tinypic.com/2cne0k4.jpg[/IMG] [IMG]http://i37.tinypic.com/2eewqqb.jpg[/IMG]
  25. [SIZE="3"]OGŁASZAM WSZEM I WOBEC:D MÓJ PIES MA 19 PALCÓW! [/SIZE] 6 u przedniej prawej łapki, 5 u lewej i po 4 z tyłu :evil_lol::evil_lol: Poza tym byliśmy u fryzjera i jestem strasznie zaskoczona:D Ale pozytywnie. Jak spytałam jak strzyże spanielki to wyrecytował mi dokładnie to co wy uznajecie - nigdy nie maszynką zjechać na pudla:cool3:. Poza tym Rika po moich kiepskich eksperymentach jak była młodsza ze strzyżeniem to ma dziwne łapki ... Takie szcudełka:D I muszę poczekać aż jej ładnie odrosną:roll: A na dzisiaj zrobił jej stópki i wygolił maszynką uszy. Nie było żadnych problemów by być przy strzyżeniu i jeszcze pokazywał mi jak co się robi - żebym sama mogła ją strzyc:mdleje:!! A jeszcze do tego ... Rika jak weszła na stół to strasznie się bała. Przyciągnął ją do siebie lekko, pogłaskał, dał sobie obwąchać twarz i pies nie do poznania - jeszcze nigdy nie widziałam tak grzecznej Riki, nawet maszynki się nie bała :mdleje:!! Robił z nią co chciał, podwijał łapki, uszy unosił a ona stała z gracją:mdleje: Poza tym widziałam wczoraj jego dzieło - spanielka 3-letniego po strzyżeniu - zachwyt! I to jego właściciel mi go polecił. I powiedział, ze mam poczekać aż jej włoski na łapkach odrosną wtedy ją ładnie zrobi, bo dzisiaj to tylko tyle co się dało po moich eksperymentach ... I wizyta dzisiaj kosztowała 20zł, normalnie cały spaniel strzyżony - coś przeszło godzina pracy jego - 40zł.
×
×
  • Create New...