[quote name='Wyjątek'][COLOR=RoyalBlue][B]Chodź na studia do Warszawy. Gama chce poznać Rikę :loveu:[/B][/COLOR][/QUOTE]
Mam tylko nadzieję, że nie jako przekąskę? :evil_lol:
a serio ... Kalisz mam blisko, 40min autobusem. I autobus bezpłatny:evil_lol: a tak to jak bede na uczelni to Riką się zajmnie mama, a jak wróce to ja:) Więc pasuje ... A poza tym jest tam mój upragniony kierunek ... :)