[quote name='Asia & Ginger'][URL]http://i34.tinypic.com/2dqrl11.jpg[/URL]
Czyżby Rika jadła na leżąco? :cool3: :loveu: :evil_lol:
Ja nie lubię obroży zaciskowych, więc będę polecała te na zatrzask. ;)
Kup M-kę, będzie równie wytrzymała, bo to są bardzo mocne obroże. Poza tym L-ka jest ewidentnie za duża i pewnie będzie też za szeroka (to na pewno nie jest obroża dla cocker spaniela, prędzej dla springer spaniela).
Mi się podobają czerwone i zielone obroże do złotych psiaków, więc mój wybór padłby na którąś z tych obroży: B, S, X (najładniejsza), Y (też fajna, ale trochę ciemna). ;)
Poszukaj też na Allegro, tam czasem można kupić znacznie taniej. :cool3:[/QUOTE]
Akurat co do jedzenia to jej się zdarza:D Ale częściej na podwórku pije na leżąco z dwóch misek na zmiane. Przechodzi od jednej do drugiej zawsze się kładąc obok niej :D Ale tutaj to akurat pilnuje mnie siedzącą na dogomanii, bo jej miski są obok komputera.
A co do taśmy to mam wrażenie, że L spadnie ... Jak ma jedną obróżkę na 35cm to jest jej szeroka, całą rękę włożę bez problemu. Jakoś tak ma chudą szyję :P
Mi też się najbardziej zielone podobają do Riki, ale ... ale Rogz nie ma zielonych ...