Iwop :(
Czy nie mam na prawdę nikogo, kto przygarnąłby tą suczkę??
Przecież ta osoba nie musi być z Ostrowca. Prosimy o DT dla kochanej, dzielnej Rudzi!
Mała ma amputowaną nóżkę ale w tych warunkach w których przebywa teraz rana nie może się zaleczyć. DT jest na prawdę pilnie potrzebny...
Tak się zastanawiam, czy tytuł wątku nie powinien być inny...
"Przeżyła amputację - co dalej? Rudzia błaga o DT."