-
Posts
13930 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ra_dunia
-
Frajda się znalazła!!! Ma wreszcie wspaniały dom i jest kochana:)
Ra_dunia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
póki co - coś zrobiłam, więcej się nie udało: [url]http://i52.tinypic.com/svi6hc.jpg[/url] To teraz Frajda jest w jakich okolicach? Bo się pogubiłam chyba... -
Frajda się znalazła!!! Ma wreszcie wspaniały dom i jest kochana:)
Ra_dunia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Tolu - plakacik chętnie bym poprawiła, tylko mi się program całkowicie powiesił :( Niestety jestem teraz na wyjeździe aż do końca tygodnia, więc nawet z domowego kompa nie skorzystam. Cały czas trzymam kciuki za odnalezienie Frajduni. -
Sunia w typie LABKA - pozostały jej tylko obcięte opuszki :-)))))
Ra_dunia replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Co za wieści :( Przesyłam cały ogrom pozytywnych myśli. Nie dawaj się choróbsku Marusiu. Walcz maleńka. -
Ale widzisz, do rury się tylko dokopał ;) a jej nie przekopał ani nie wykopał. Pewnie sprawdzał, czy izolacja w porządku. Dba o Was ;)
-
Frajda się znalazła!!! Ma wreszcie wspaniały dom i jest kochana:)
Ra_dunia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
:( wielka szkoda, że wtedy frajdy nie wzięła :( Frajdunia kochana... -
Sunia w typie LABKA - pozostały jej tylko obcięte opuszki :-)))))
Ra_dunia replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Biedna maleńka, mam nadzieję, że to jednak nie babeszjoza... Kciuki zaciśnięte. -
Bura? Ależ dlaczego? Przecież pięknie tą dziurę wykopał :) Bardzo zdolny chłopak. I jakie super zdjęcia :D
-
Frajda się znalazła!!! Ma wreszcie wspaniały dom i jest kochana:)
Ra_dunia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Mocno zaciskam kciuki! Ważne, że żyje. Jeśli była dokarmiana to jest duża szansa, że trzyma się okolicy. Strasznie martwią mnie te burze. Jeżeli Frajdunia się boi to może uciekać po prostu "na oślep". Mam nadzieję, że wszystko się uda! -
Sunia w typie LABKA - pozostały jej tylko obcięte opuszki :-)))))
Ra_dunia replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Murciu, ale Ci się podopieczna trafiła :D Spróbowałaś Marusię zapoznać z Balbinką? Albo lepiej nie ;) bo by mogły cały hotelik rozwalić :D Co do dołków... to może nie pokazuj jej Lorka :evil_lol: Dla osób niezaznajomionych z hotelikowymi podopiecznymi - Lorek to wielkopies, który przebywa u Murków i kopie największe dołki na świecie ;) -
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
Ra_dunia replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
Agata - dzięki wielkie :) Najważniejsze, że wpłacasz :) -
Jasne że zrobić sesję :) Pamiętam poprzednie zdjęcia - były rewelacyjne. Dziękuję wszystkim za wpłaty :D
-
Gizmo- mix benia znowu szuka domku! :(:(
Ra_dunia replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
Jakie piękne zdjęcia :) Gizmuś cudownie trafił :D Preparaty na pewno nie zaszkodzą, więc nie ma co maluchowi żałować ;) -
Colinka BALBINKA- psie dziecko mix sheltie ma już własny domek!
Ra_dunia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Balbinka jaka śliczna :) Jaka wpatrzona w Hanusię :D W ogóle super zdjęcia :D -
Frajda się znalazła!!! Ma wreszcie wspaniały dom i jest kochana:)
Ra_dunia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
A już miałam nadzieję, że to nie sen... Frajduniu, znajdź się... -
Frajda się znalazła!!! Ma wreszcie wspaniały dom i jest kochana:)
Ra_dunia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[B]Bico[/B] - spiskowe teorie wzięły się stąd, że państwo chcieli Frajdę oddawać :( Potem zmienili zdanie, że jednak nie, następnie, że jednak tak, będą ją jutro wieźć do hoteliku, następnie wieczorem zadzwonili, że jednak nie, że nie mogą po czym rano informacja, że Frajda uciekła. Dodatkowo - najpierw ponoć Frajda rzucała się z zębami na córkę państwa i przechodniów, potem zmienili zdanie, że na córkę jednak nie, ale na przechodniów tak, następnie powodem było, że "żona lubi sobie pospać"... a na koniec wychodzi na to, że wyprowadzali rzucającego się z zębami na obcych psa bez obroży ani szelek (to jak ją w ogóle zaprowadzili nad tę rzekę bez smyczy??). To tak w skrócie - chyba niczego nie pomyliłam. Zapomniałam napisać, że jeszcze na samym początku pan zadzwonił oburzony, że cała adopcja była za jego plecami i on się na żadnego psa nie zgadzał... -
Gizmo- mix benia znowu szuka domku! :(:(
Ra_dunia replied to Paulina_mickey's topic in Już w nowym domu
I mają być tylko pozytywne ;) Bo tych niezbyt dobrych mamy już serdecznie dosyć. -
JARA czyli sunia znaleziona w lesie pod Lublinem... doczekała się domu
Ra_dunia replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Biedna Jarcia :( -
Jestem wesoły Romek wymarzył mi się domek ;) HAPPY END!
Ra_dunia replied to eloise's topic in Już w nowym domu
Artykułu na onecie nie czytałam, ale mogę sobie wyobrazić co było pod nim powypisywane. Psa rozpuścić też trzeba umieć ;) Można to zrobić z głową ;) Nie musi chodzić "pod linijkę", może być rozpieszczany, całowany i kochany. Może włazić do łóżka itd itp, ale jedno jest pewne, na koniec musi wiedzieć, że to jednak człowiek jest w stadzie najważniejszy. -
Sunia w typie LABKA - pozostały jej tylko obcięte opuszki :-)))))
Ra_dunia replied to Agucha's topic in Już w nowym domu
Ja też zaglądam zobaczyć cóż to za malizna dostanie witaminki po Giźmiaczku. Biedna niunia, mam nadzieję, że obejdzie się bez operacji. -
wstawiłam Ronalda na tablicę :) Rzeczywiście strasznie łatwo wystawia się ogłoszenia :) [url]http://tablica.pl/oferta/ronald-wspanialy-mix-corgi-czeka-na-dom-IDckVp.html[/url]
-
Frajda się znalazła!!! Ma wreszcie wspaniały dom i jest kochana:)
Ra_dunia replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ja też liczę na to, że Frajda pobiegła na ogródki. Przynajmniej byłoby mniejsze niebezpieczeństwo wypadku. Mam nadzieję, że burze jednak ominą Lublin. Mocno ściskam kciuki za akcję poszukiwawczą. -
Colinka BALBINKA- psie dziecko mix sheltie ma już własny domek!
Ra_dunia replied to Reno2001's topic in Już w nowym domu
Dobrze, ze Balbinka taka bezstresowa ;) I w sumie lepiej, że wróciła tak szybko. Nie zdążyła się jeszcze przyzwyczaić. -
Cześć dziewczyny :) Okazuje się, że Emi znalazła znajoma siostry mojej koleżanki. Koleżanka zwierzętolubna przejęła się losem suni i szuka jej domu. Zwróciła się z prośbą o pomoc również do mnie i w ten sposób zjawiam się tutaj ;) Chętnie wykupię dla Emi pakiet ogłoszeń. Informacje o niej dostałam już na maila - podajcie mi tylko proszę telefon kontaktowy :) Chyba, że już jakiś domek czai się za horyzontem...
-
*NADINE* - prosi o dom i o grosik na hotel i spłatę długu!
Ra_dunia replied to Ra_dunia's topic in Już w nowym domu
Dzięki Wiosno.