wlasnie rozmwialam z Gosia,ze cos sie tam juz sprzedalo:multi::multi:
dobrze,ze tyle kolczykow to ktos tam zawsze dla siebie znajdzie;);)
juz bede szykowala nowa porcje na wrzesien....zarzucie jakimis rozmiarami to cos poszukam:eviltong:;);)
Buziaki zostawiam dla kochanych cioteczek i Ernisia!!!:loveu::loveu: