Jump to content
Dogomania

Kamila_s

Members
  • Posts

    3104
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Kamila_s

  1. Leyla na tydzien tylko...;)do 7 lipca...moze jednak nam sie uda??? przywoze cala walizke na bazarek,ktora podam Lu-Gosiak;) mam mase rzeczy,wiec bedzie na fajne bazarki..troche wloskich cudow:-)) Mysle,ze wesprze to troche konto Ernisia;) Pozdrawiam kochanego Ernisia..jego mamusie!!!:loveu::loveu:
  2. przypiminam kochane ciotki,ze Aronek prosi o ogloszenia!!!;) Mysia w sobote pojdzie przelewe ode mnie;)
  3. Dodalam Mozarta na swoj profilek n-k.... zaznaczam watek i trzymam kciuki za Mozarta!!!!
  4. Witaj kochana Satunko!:loveu: tak sie ciesze,ze Satka jest na jakis czas zabezpieczona;) widze Gosiu,ze ostro tamprowadzisz forum na n-k pod Satuchna:evil_lol:;) super!!! mam ndzieje,ze nowe osoby nie zapomna o Satce i zjawia sie tez nowe duszyczki do pomocy!!!:loveu::loveu:
  5. ale piekny tez z bialostoku:loveu::loveu::loveu: wspaniale,ze wszytkie znalazly domek!!!!!!!! Pozdrawiam te wspaniale domki dla tych dzielnych psiakow i trzymam kciuki by byly to najwspanalsze domki;););)
  6. podpisuje liste i zglaszam sie;) tylko co u Erniego??????? Leyla jak masz czas..mozemy zaplanowac spotkanie od 25czerwca!bede w Polsce i juz rozmawialam z Gosia by sie spotkac wiec moze jakies grupowe spotkanko i odwiedziny psiakow???????;)
  7. Witam drogie cioteczki i Satunke!!!:-))))))))) Gosiu wyslalam juz adresy od cegielek...od dzis juz na biezaca sprawdzam poczte;) Cegielki nawet fajnie sie sprzedaly,a my z Gosia dopingowalysmy po nocach co????:evil_lol::evil_lol::eviltong: Witam nowe duszyczki na forum Sati!!!!:loveu::loveu: mam nadzieje,ze z nami zostana i beda kibicowac i pamietac o Sati;) Zdjecia partyzantki na wersalce sa bomba!!!wygodnisia jedna:evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  8. uszy ma bombowe...dwie slodkie antenki:loveu::evil_lol:
  9. pierwsze wyglada jak widokowka..z tymi rekami naokolo jego szyji:loveu::loveu::loveu: sliczne zdjecia.....:loveu: widac,ze Ernis czuje sie jak u siebie..zaznacza pieknie drzewka:evil_lol::evil_lol: ale to pewnie po tym piwku co z matka sobie chlupneli:evil_lol::evil_lol:
  10. czyli juz tylko te dwa maluszki zostaly do adopcji???
  11. :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: o matkooooooooooooooooo jaki przystojniak!!!!!!!!!!!!:loveu::loveu: i jaki wielkiiiiiiiiiiii jezor!!!!!!!!!!!:loveu: przepiekny jest Aronek!!!! a w tych dmuchawcach wyglada przebojowo!!!!!!!!!!!:loveu::loveu:
  12. ooo to super Leyla!!!:loveu::loveu: a teraz wstawcie tez zdjecia bo z niecierpliwosci poobgryzam wszystkie paluchy:evil_lol::evil_lol:
  13. tak na szybcika allegro dla maluszkow i tej pieknej slicznosci!! [url=http://www.allegro.pl/show_item.php?item=632159419]Kocie slicznosci!! Kot, kotki maluszki 8 tygodni (632159419) - Aukcje internetowe Allegro[/url] trzymam kciuki i niech telefony sie urywaja!!!;)
  14. hehehe no jak to nie poznal swojej matki???:evil_lol::eviltong:;) a tu prosze taka masa mizianska mu sie dostala.... Leyla jak cudownie wiedziec,ze ma sie tak dobrze...:loveu::loveu: teraz do poniedzialku na zdjecia trza czekac..ufaaaaaaaaa..cala wiecznosc...........:roll:;) Leyla a co mowili o jego zdrowiu?????
  15. Tweety..podaj mi prosze dane kontaktowe i wiek tych kocich pieknosci:-) zaraz im zrobie allegro!!!!;)
  16. no i 3 na dobry poczatek poszly:multi::multi: przed nami weekend wiec rowniez porozsylam gdzie sie da..jak ktos moze niech pomoze!!;);)
  17. oooooooooooo ile wplat na Ernisia:loveu::loveu: ja tez dolaczam sie do podziekowan!!!:loveu::loveu: Leyla napstrykaj tam mase zdjec zebysmy mogly pod kazdym katem zobaczyc tego naszego ulubienca!!!:loveu::loveu:
  18. wlasnie wlasnie;) czy ten labkowaty lisek jest gdzies ogloszony?? ma allegro itd??? jakie namiary podawac na niego do ogloszen??;);)
  19. alez ladny ten Dupcio i faktycznie do labka podobny;);) a ma jakies ogloszenia???moglabym skubnac ,skopiowac i rozeslac???;)
  20. Najwazniejsze zeby Patosinka wrocila do zdrowka...................
  21. jaki by matka dala przyklad synkowi he???:evil_lol::evil_lol:niech go na browara nie ciagnie bo jeszcze o zdjeciach zapomni i czym oko nacieszymy:evil_lol::evil_lol: oj Leyla wymiziaj go wymiziaj!!!!!!!!!!!:loveu::loveu::loveu:
  22. przywiez matko:loveu:jakies piekne fotki Ernisia:loveu::loveu:;););) zeby ciotki mogly oko nacieszyc!!!;);)
  23. juz zmienilam;);)
  24. zrobilam wlasnie cegielki dla Sati;) zrobilam wyroznione cegielki zeby widocznosc byla wieksza... zrobilam jak umialam bo talentu nie mam:eviltong: pomozcie rozsylac zeby cos tam sie sprzedalo....ja tez juz lece rozsylac link do cegowek;) Niekochana,nikomu niepotrzebna?Pies Sati POMOZ JEJ (630001405) - Aukcje internetowe Allegro
×
×
  • Create New...