Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. No aby nie dużo za dużo było!:cool3::cool3:
  2. To jest link! [url]http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie[/url] Zgłóś Go z krótkim opisem i zdjęciem! Ile waży jaki jest!!
  3. A czy Rudzik jest na wątku Mikropsów w potrzebie???
  4. To Pa! PA!!!:loveu:
  5. Jasne że pamiętam! Cudna Pusia!!!
  6. Tez tak mówiłam Hi HI:cool3:
  7. No tak! Ale na pewno przygarniesz jaka następną bidę na DT!:loveu::loveu::loveu:
  8. Hurrrrraaaaaaaa:loveu::loveu::loveu:
  9. Ja kupiłam feromony w klinice w Lublinie , niestety cena to prawie 170 zł! Ponadto pomieszczenie w którym się to włącza do kontaktu musi być zamknięte non stop - także poddałam się i oddałam Gagacie dla jej psiura.
  10. A może Czartek? Przemiły pies- kudłacz - i nie domowy bo znaczy! Brązowa sugeruje właśnie ogród! http://www.dogomania.pl/threads/34695-Czartek-przylepiec-Prosze-o-pomysA-y-na-reklamowanie-Trojmiasto
  11. Ok! przepraszam! Cieszę się że jest lepiej!
  12. [quote name='Neris']Kilogram mięsa to jest taka większa garść ;) Dzisiaj porcja mięsa będzie mniejsza i pomieszana z ryżem, bo mi się akurat mięso kończy a w kasie nie dość że widać dno, to jeszcze manko :oops: Żółty nieco lepiej, ten chociaż nie gryzie. Ale też przestraszony. One znały tylko to wiejskie obejście i swoją panią. więc to zrozumiałe. Ale umieją chodzić na smyczy, potrzebują tylko trochę czasu.[/QUOTE] Czasu mi dla niego nie zabraknie! za jakiś czas pochwalimy się prawidłowym rozpuszczeniem:cool3:
  13. Pewnie że ciąć teraz nie można! Bo Mundkowi potrzeba bardzo wyrozumiałej osoby o wielkoim sercu- a nie kogoś kto chce psa np." dla dzieci"
  14. Trzymię mocno!!!!:cool3::diabloti:
  15. Mnie behawiorysta poradził świetny sposób - Teoś oduczył się błyskawicznie podnoszenia łapy i siiiii w domu!:cool3:
×
×
  • Create New...