[quote name='Neris']Kilogram mięsa to jest taka większa garść ;)
Dzisiaj porcja mięsa będzie mniejsza i pomieszana z ryżem, bo mi się akurat mięso kończy a w kasie nie dość że widać dno, to jeszcze manko :oops:
Żółty nieco lepiej, ten chociaż nie gryzie. Ale też przestraszony.
One znały tylko to wiejskie obejście i swoją panią. więc to zrozumiałe. Ale umieją chodzić na smyczy, potrzebują tylko trochę czasu.[/QUOTE]
Czasu mi dla niego nie zabraknie! za jakiś czas pochwalimy się prawidłowym rozpuszczeniem:cool3: