Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. Cudnej Psinki zresztą!!!!
  2. Bo te ludzie ślepe chyba:placz::placz:
  3. coś na dwa mać się ciśnie:placz::placz::placz:
  4. Buuuuu!:placz::placz:
  5. Sasaniu Fruniemy!!!!!:loveu:
  6. [LEFT][B]Korekta Numeracji!!! Pancia pomyliła Nr 1, 2, 5, Gieniusia - nr 5 kopie pilnie pomagając Wojciowi - mój Wnuk. Nr.3 i 6 Her Majesty Majusia - Panienka lat 15 - znaleziona przez nas w Warszawie 5 lat temu - wyrzucona przez kogoś " na śmierć" pies po prostu umierał. Teraz jest okazem zdrowia i na spacerach ciagnie jak mały konik. Rozpuszczona jak nie wiem co... W przygotowanu dalsze zdjęcia Jego Dostojności Maxa i Teo!!! Pozdrawiamy Cioteczki:loveu::loveu::loveu: [/B][/LEFT]
  7. Nr. 2 Gieniusia - pogromca gumowych zabawek w swoim "spanku" - które jednakowoż jest jedynie miejscem najlepszym do "ziabijania" gumowych stworów, ponieważ jak każdy porządny Pies sypia przeważnie "na Pańciu" albo przytulona do Pańcia.Nr 5. Gieniusia otrzepuje się po wynurzeniu z Wisły.
  8. Nr1. Warszawska Damessa Gienia - zwana również Bulcią przygarnięta przez nas 6 lat temu jako 6mies. psina po przejściach -łapa była kulawa - a Punia do tej pory nienawidzi ludzi poza "swoim stadem" - uwielbiany Psiak mojego Męża mały rozpieszczony szatanek kochający pływanie - w Wiśle!!!! - ogromne serce i intelekt w maleńkim ciałku. Do łez uśmiałam sie obserwując jak Gieniusia prowadzi pojedynek z wronami siwymi - znajdując cosik - np chlebek - nie je tego tylko zakopuje - bacznie wypatrując wrogów - dybiących na jej zdobycz- wrony zazwyczaj obserwują ją. Po zakopaniu Bulcia stwierdziła, że "skarb" nie jest bezpieczny - wykopała i pobiegła - bylismy w pobliżu Pomnika Saperów nad Wisłą, a tam - wszędzie plyty betonowe - Piesia wskoczyła do ogromnej betonowej donicy i tam zakopała "skarb".:loveu::loveu:
  9. Jest szansa że dom sie znajdzie, a zdjęcia mam dostać.
  10. Czytaj Ciotko Beciu proszę Talcott damą jest i wnoszę Drzwi obsikać może [B]Teo [/B][LEFT]Psie to, a nie ludzkie dzieło... [/LEFT]
  11. [quote name='BeataJ']To jest szansa aby dostac namiary na suczke i ja odwiedzic? Beata[/quote] To nie ode mnie zależy -a Ty chcesz tylko " odwiedzić". W chwili kiedy znajdzie się odpowiedni dom - przekazanie psa odbędzie się tylko po sprawdzeniu domu i to za pośrednictwem zaufanej osoby.
  12. Figulaska!!Kibicuję tym Psiakom które mi serce wskaże:loveu::loveu::loveu:Wszystkim nie mogę a Piesiów ci u mnie dostatek w tym dwa starusie a wszystkie przygarnięte:loveu::loveu:
  13. A kto go wyprzytula!! Buuuu:placz::placz::placz::placz:
  14. Jej!!! Biedulek!!!:placz::placz::placz::placz:
  15. Tutaj nie o litość chodzi Kizia piękna jest nadzwyczaj! Jak się Kizia nie spodoba Teo na drzwi jej nasiiiii
  16. Dziewuszka naradza się z Mamą. Ha!! Nie chę jej poganiać, może jutro zapytam delikatnie. Cuś kupię w ty aptece:roll:
  17. Świat zwariował - takie cudo nie powinno potrzebować żadnego opisu:shake:
  18. Śliczny Psiunio!!!
×
×
  • Create New...