-
Posts
13101 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Talcott
-
Sochaczew - KIKA - mikro pies z giga sercem MA DOM
Talcott replied to luka1's topic in Już w nowym domu
No to HycamY!!! -
Bella z Orzechowcow- w schronisku od zawsze....Podaruj jej dom!
Talcott replied to SZPiLKA23's topic in Już w nowym domu
Z Ciotkami na spacer!!! -
O Tobie!!! No i hyc!!!
-
Prawie Jamnik-MA DOM dziękujemu Talcott i osobom od transportu:)
Talcott replied to jusstyna85's topic in Już w nowym domu
No to czekamy, a ja musze jeszcze porozmawiać z ta osobą - bo nabieram watpliwości troche za duzo ode mnie zaczyna wymagać.:-(:-(:-( -
[quote name='ulvhedinn']Słuchajcie sprawa wygląda tak, ze jutro Ecci wiezie Gumisia do Opola, no i chce zabrac też Parówkę. Problem jest taki, że A) nie wie czy sobie poradzi sama z dwoma psami; B)Gumiś jedzie do Rzeszowa, Parówka do Przemyśla, C) pojechałabym z nią ale .... brak funduszy.... :oops: Macie pomysł jak to zorganizowac?[/quote] A ile by to kosztowało???:crazyeye::crazyeye:
-
[quote name='kikou']w tej chwili my też nie wiemy dużo więcej..... potem jak ją poznasz to stopniowo opowiesz coś wiecej..... chyba bedziesz musiała jej ukrócić stały dostęp do jedzenia, bo musi schudnąć , to w niczym jej nie pomoże dopóki bedzie taka otyła tylko zacznie chorować na serce.... to będzie wątek o psim odchudzaniu chyba.....[/quote] Moze powinnyśmy Ciotce Wet- Siostrze adidaski kupić? Jak mnie mój Wet op... ze Jamnisia za gruba - po operacji miała mało ruchu - to wychodziłysmy z domu o 9 a wracałysmy o 16 - Pańcia też "wyosiała" Hi Hi:diabloti::diabloti::diabloti:
-
Narcyz wreszcie doczekał się domu :) dziękujemy Negri!!
Talcott replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='xmartix']dobra, ogarnę to :) z Agą visenna juz sie dogadalam i pooglaszam tego placzacego a nazywa sie PYSIO jednak tak jak bylo proponowane :)[/quote] :Rose::Rose::Rose: Dzięki!!! Dawno nic mna tak nie wstrząsneło jak jego wzrok!!! -
Mam dwa kundelki i obydwa są przewspaniałe!!!! Jeden z nich jest "wyłacznym" psem mojego Męża - który nie zamieniłby swojej Psiej Przyjaciólki na 10 rasowych!!! Spójrzcie na ten mądry Pycholek!!!!
-
mam pół serca - piękny Lolek z Orzechowców .... już w domu!
Talcott replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
No to "mendź" rodzinie Cioteczko- np. że to się położy cieniem na całej Twojej przyszłości- Hi Hi:diabloti::diabloti: -
Narcyz wreszcie doczekał się domu :) dziękujemy Negri!!
Talcott replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
No wszędzie tam gdzie możesz plizzzz:loveu: -
Taki wiek nie oznacza niedołęstwa! Moje psy 14 15 lat po adopcji po prostu " kwitną" a mądrość starszych psów i ich miłość to jest COŚ!!!!!
-
Narcyz wreszcie doczekał się domu :) dziękujemy Negri!!
Talcott replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='xmartix']Rybka 39 jemu ja porobie ogłoszenia[/quote] Ciotko !! To rzy jeszcze okiem na tego biedaka!! Plizzzz [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108202[/url] :placz::placz::placz::placz: -
Narcyz wreszcie doczekał się domu :) dziękujemy Negri!!
Talcott replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
No:placz::placz::placz::placz: -
[quote name='kikou']nie... nic mi nie wysyłaj jest tutaj tyle tego nieszczęścia, a ja zaraz powystawim jakies przyciasne koszulki to mi pomożesz podrzucać bazarek najwyżej... a jeśli chodzi o Rudzika to ja mam taką sytuacje, że każdego miesiąca wyjeżdżam niemal na dwa tygodnie minimum 11 dni.... w tym czasie musze podrzucać moje stwory ludziom (oprócz ślepej Rudzi, która podróżuje ze mną...) nie mogę go przechować dłużej niż teraz tekilka dni aż się podkuruje... podleczy się i zawioze go do Wiosny, tylko intensywnie ogłaszać go trzeba żeby tam był jak najkrócej .[/quote] Pomogę jak tylko mogę!!!!:loveu::loveu::loveu:
-
Narcyz wreszcie doczekał się domu :) dziękujemy Negri!!
Talcott replied to Agnieszka(Visenna)'s topic in Już w nowym domu
[quote name='xmartix']poogłaszam go, tylko jak się roboczo nazywa i do kogo kontakt podawac? do schronu czy do kogo? czy ktos cos wie wiecej o nim, jak trafil do schronu, jaki ma charakter (cos wiecej na ten temat)[/quote] Atakuj -Agnieszkę Visennę to jej wątek !!! -
mam pół serca - piękny Lolek z Orzechowców .... już w domu!
Talcott replied to albiemu's topic in Już w nowym domu
Przydala by się cioci talcott dodatkowa łapka Hi Hi:diabloti: -
Funia - maleńka sunia Orzechowców. Ma dom !!!
Talcott replied to Becia66's topic in Już w nowym domu
Wiemy, że jej nie - ale Czy Kiziak pojedzie z Nią??????