Jump to content
Dogomania

Talcott

Members
  • Posts

    13101
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Talcott

  1. No! Cudny jest! To co - wątek!:cool3::cool3::cool3:
  2. Trzymam kciuki! szkoda że uciekł tak zimno!
  3. Dusje nie przesadzaj! Uważam ze warto porozmawiać!
  4. [quote name='kinia098']Ale wiecie co, ja dalej myślę nad ta babką. Jej nie chodzi o to, że ona MUSI mieć szczeniaki. Z tego co gadała, to wyszło na to, że chciała dla niej "dobrze", żeby nie zwariowała ( według jej myślenia ). A jest też za sterylką. Tylko no widać, że ktoś jej czegoś nagadał. Ja Wam powiem, że mój tata też tak uważał. Tzn. nie chciał dopuszczać naszej suni, ale tak myślał.[/QUOTE] Też mi się wydaje że warto porozmawiać jeszcze z Panią.
  5. No to Super!!!!! Przecież jeśli jest szansa na DS i to w Szczecinie to to jest najlepsze!!!!! A kiedy będziesz coś wiedzieć???
  6. Kiniu! Sprawdzisz najpierw domy w Szczecinie? to byłoby wspaniale!!!
  7. Ciągle mam nadzieję że chociaż gorączka mi spadnie - jak może to niech się wstrzyma do wtorku - jeśli nie to trudno.
  8. :-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(:-(
  9. No ale one mają pojechać tym samym transportem - to powiedz ile to ma być
  10. Ony takie na początku wszystkie - aniołki - moje tez na mnie warczą jak je przesuwam:diabloti::evil_lol:
  11. No to trzymam!!!!
  12. Zazwyczaj to Pańcia ma problem czy się zmieści - ja śpię kątem u moich psów w moim łóżku:evil_lol::diabloti:
  13. No nie wiem bo co wet to..... no wiesz!
  14. Wet będzie wiedział! A jaki piękny będzie!!!!
  15. Kudłaczyk kochany !! ale będzie szczęśliwy!!!
  16. Nio!!!!:diabloti::diabloti::diabloti::diabloti:
  17. Ano tak to wypada że wozimy Piesy po całej Polsce:diabloti:
×
×
  • Create New...