[quote name='wellington']Co z kicia ?[/quote]
kicia Tundra pojedzie jutro do potencjalnego domku, jeżeli wszystko tam będzie ok, to tam zostanie
jeżeli nie (odpukać), to jest opcja przyjazdu do krakowa na DT.... miejmy nadzieję, że nie będzie trzeba
była bardzo spragniona i bardzo głodna, ale poza tym chyba zdrowa
dziękuję za pomoc :loveu: