-
Posts
4177 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by j3nny
-
do mnie tez pisali wlasnie w jego sprawie, ciekawe gdzie w koncu poszedl :loveu::loveu: mial chlopak wziecie od poczatku. mam nadzieje, ze nie tylko on
-
[quote name='Frotka']Mam do oddania małe kotki, krótko i długowłose.[/quote] może pomóc w ogłaszaniu? tylko zdjęcia potrzebne
-
wieść gminna niesie, że Tiko poszedł do domku :loveu:
-
(KRK) Sheltie mix - ZAGRYZŁYBY go - MA DOM :)
j3nny replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
przepraszam bardzo a co to za kicia na zdjęciu? -
-
[quote name='Foksia i Dżekuś']a ja mam do wydania tez dwa szczeniaki z tym ze jeden jest bezpieczny w niepolomicach 3 miesieczna mala pregowana suczka ,przesle do kasi jej zdjecia . I psiak ktory jak szybko nie znajdzie domku wyladuje w schronisku .3,5 miesieczny szczeniak mix owczarka ,podzucony do prawie 80 letniej pani ,ktora niedawno starcila swojego psa. Psiak jest zywotny ,ciagnie na smyczy ,a pani nie moze go utrzymac ,mieszka w bloku na 2 pietrze ,ktos przywiazal jej go do drzwi.:shake:Wczoraj robilam zdjecia ael ma na znalezienie pare domu pare dni ,a potem niestety schron.:shake:
-
[URL=http://img265.imageshack.us/i/dsc0434dcp.jpg/][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/4267/dsc0434dcp.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img512.imageshack.us/i/dsc0436z.jpg/][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/8280/dsc0436z.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img90.imageshack.us/i/dsc0438.jpg/][IMG]http://img90.imageshack.us/img90/1112/dsc0438.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img12.imageshack.us/i/dsc0443n.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/47/dsc0443n.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://img265.imageshack.us/i/dsc0444n.jpg/][IMG]http://img265.imageshack.us/img265/2253/dsc0444n.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img512.imageshack.us/i/dsc0417y.jpg/][IMG]http://img512.imageshack.us/img512/2769/dsc0417y.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img12.imageshack.us/i/dsc0420t.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/5842/dsc0420t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img12.imageshack.us/i/dsc0423d.jpg/][IMG]http://img12.imageshack.us/img12/3311/dsc0423d.jpg[/IMG][/URL]
-
cosik wspolnego dla chlopakow [url=http://krakow.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczeni-ta-Jest-nas-czw-rka-i-wszyscy-czekamy-na-domy-W0QQAdIdZ149531029]Jest nas czwórka i wszyscy czekamy na domy - Psy, Szczeniaki, Pieski, Psiaki, Psy Rasowe - Gumtree Kraków[/url] [url=http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Jest-nas-czworka-i-wszyscy-szukamy-domow,22771]Jest nas czwórka i wszyscy szukamy domów - Zwierzaki - cafeanimal.pl[/url] [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2105421_jest_nas_czworka_i_wszyscy_czekamy.html"]alegratka[/URL]
-
dziekuje bardzo za zdjecia :loveu::loveu::loveu: [URL=http://img4.imageshack.us/i/dsc05917q.jpg/][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/8564/dsc05917q.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img6.imageshack.us/i/dsc05974s.jpg/][IMG]http://img6.imageshack.us/img6/4971/dsc05974s.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img194.imageshack.us/i/dsc05973i.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/3550/dsc05973i.jpg[/IMG][/URL]
-
(KRK) Sheltie mix - ZAGRYZŁYBY go - MA DOM :)
j3nny replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
brawo :multi::multi::multi: szybko i sprawnie, moze ktos mi tak dom dla kociaka znajdzie? :evil_lol: -
zarobiona jestem strasznie ale postaram sie porcje ogloszen psiakom zrobic
-
Kraków wszystkie szczeniaki z Kielc mają już domy. Są foty!
j3nny replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img193.imageshack.us/i/p1040575a.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/8601/p1040575a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img32.imageshack.us/i/p1040588.jpg/][IMG]http://img32.imageshack.us/img32/6913/p1040588.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img20.imageshack.us/i/p1040589h.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3955/p1040589h.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img30.imageshack.us/i/p1040590r.jpg/][IMG]http://img30.imageshack.us/img30/6135/p1040590r.jpg[/IMG][/URL] -
Kraków wszystkie szczeniaki z Kielc mają już domy. Są foty!
j3nny replied to AgaG's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img268.imageshack.us/i/p1040591o.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/7438/p1040591o.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img31.imageshack.us/i/p1040573d.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/5897/p1040573d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img268.imageshack.us/i/p1040556g.jpg/][IMG]http://img268.imageshack.us/img268/6048/p1040556g.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img194.imageshack.us/i/p1040574v.jpg/][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/1960/p1040574v.jpg[/IMG][/URL] -
sliczna sunieczka, trzymam kciuki za domek
-
[SIZE=4]Lusia[/SIZE] Ma około 9 lat. Została znaleziona w zaawansowanej ciąży, więc od razu ją wysterylizowano. Jest wielkim pieszczochem, ładnie chodzi na smyczy. Ma stare blizny na pyszczku po pogryzieniach. Lusia jest średniej wielkości. tel.504-470-635 [URL="http://img15.imageshack.us/i/dsc05879ucp.jpg/"][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/6687/dsc05879ucp.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img188.imageshack.us/i/dsc05908v.jpg/"][IMG]http://img188.imageshack.us/img188/2122/dsc05908v.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img15.imageshack.us/i/dsc05912f.jpg/"][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/1299/dsc05912f.jpg[/IMG][/URL]