-
Posts
4177 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by j3nny
-
niektore wygladaja dosc dobrze:multi:
-
[quote name='Asior'] wczorajsza interwencja... Polska - Gazeta Krakowska - Strona główna - Internetowe wydanie dziennika ogólnopolskiego tutaj pisza, ze nie uda sie ich uratowac, to prawda? :-( na gazecie wyborczej brzmialo to troche bardziej optymistycznie:-(
-
[URL=http://img39.imageshack.us/i/koksibilboikot.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/9734/koksibilboikot.jpg[/IMG][/URL][URL=http://g.imageshack.us/img39/koksibilboikot.jpg/1/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/koksibilboikot.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL]
-
TAJGA-śliczna 3 mies. BURASKA cudem URATOWANA-w pt. zostanie KRAKUSKĄ:)
j3nny replied to eliza_sk's topic in Już w nowym domu
bardzo się cieszę :multi::multi::multi: a czy jest szansa na wieści z domu Tundry? -
Bono i Kokosik [URL=http://img39.imageshack.us/i/koksibono.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/2203/koksibono.jpg[/IMG][/URL][URL=http://g.imageshack.us/img39/koksibono.jpg/1/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/koksibono.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://img40.imageshack.us/i/kokosibonopi.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/205/kokosibonopi.jpg[/IMG][/URL][URL=http://g.imageshack.us/img40/kokosibonopi.jpg/1/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/kokosibonopi.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://img222.imageshack.us/i/koksibonek.jpg/][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/2068/koksibonek.jpg[/IMG][/URL][URL=http://g.imageshack.us/img222/koksibonek.jpg/1/][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/koksibonek.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] To jest słodkie: [URL=http://img39.imageshack.us/i/koksibilboikot.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/9734/koksibilboikot.jpg[/IMG][/URL][URL=http://g.imageshack.us/img39/koksibilboikot.jpg/1/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/koksibilboikot.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL]
-
KRAKÓW- Maleńki szorściak, ZOSTAJE NA STAŁE W DT !!!!!!
j3nny replied to Asior's topic in Już w nowym domu
hmm nie wiem co ze smyczą czy ktoś tu jeszcze jest na tym wątku zorientowany? :) jeżeli nie tu, to może na wątku Kokosika [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1160/krakow-teofil-pik-malutki-kokosik-nadal-czekaja-na-domy-str27-28-a-132280/[/url] Bono i Kokosik [URL=http://img39.imageshack.us/i/koksibono.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/2203/koksibono.jpg[/IMG][/URL][URL=http://g.imageshack.us/img39/koksibono.jpg/1/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/koksibono.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://img40.imageshack.us/i/kokosibonopi.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/205/kokosibonopi.jpg[/IMG][/URL][URL=http://g.imageshack.us/img40/kokosibonopi.jpg/1/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/kokosibonopi.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://img222.imageshack.us/i/koksibonek.jpg/][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/2068/koksibonek.jpg[/IMG][/URL][URL=http://g.imageshack.us/img222/koksibonek.jpg/1/][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/koksibonek.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] To jest słodkie: [URL=http://img39.imageshack.us/i/koksibilboikot.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/9734/koksibilboikot.jpg[/IMG][/URL][URL=http://g.imageshack.us/img39/koksibilboikot.jpg/1/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/koksibilboikot.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] -
KRAKÓW- Maleńki szorściak, ZOSTAJE NA STAŁE W DT !!!!!!
j3nny replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Kolega Bilbo mu bardzo pomógł :) wyciągnął do ludzi :multi: -
musisz zaadoptować większego i silniejszego :)
-
to może powinni zamieszkać razem :loveu::loveu:
-
może są z jednego miotu:):evil_lol:
-
KRAKÓW- Maleńki szorściak, ZOSTAJE NA STAŁE W DT !!!!!!
j3nny replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Kokosik jest już chyba praktycznie zresocjalizowany:) -
no tak obydwa to psy :diabloti: widzę skarpetę:evil_lol:
-
eeeeeeeeee noooo przy odrobinie wyobraźni można zauważyć :diabloti:
-
KRAKÓW- Maleńki szorściak, ZOSTAJE NA STAŁE W DT !!!!!!
j3nny replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Rezydent Bonulek, po prawej zawadiaka Kokosik, po lewej terapeuta Bilbuś [URL="http://img228.imageshack.us/i/dsc05452a.jpg/"][URL=http://img31.imageshack.us/i/28754531.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/6021/28754531.jpg[/IMG][/URL] [/URL] -
KRAKÓW- Maleńki szorściak, ZOSTAJE NA STAŁE W DT !!!!!!
j3nny replied to Asior's topic in Już w nowym domu
Stadko cz.1 (na uwagę zasługuje mały osobnik po lewej z roześmianym pyszczkiem i wielgachnymi uszami) [URL="http://img13.imageshack.us/i/dsc05444j.jpg/"][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/6531/dsc05444j.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img13.imageshack.us/i/dsc05442tpm.jpg/"] [/URL] -
Kraków - Zbieg po ponad 5 latach czekania MA DOM!!
j3nny replied to j3nny's topic in Już w nowym domu
[B]Popatrzcie na Teosia[/B] :diabloti: [URL="http://img8.imageshack.us/i/dsc05468u.jpg/"][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/6385/dsc05468u.jpg[/IMG][/URL] [B]Bawi się[/B] :loveu: [URL="http://img38.imageshack.us/i/dsc05467n.jpg/"][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/4845/dsc05467n.jpg[/IMG][/URL] [B]Zbieguś w czerwonych szeleczkach A tu Zbieguś i Sara [URL=http://img200.imageshack.us/i/dsc05464r.jpg/][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/3107/dsc05464r.jpg[/IMG][/URL] [/B] -
[B]Popatrzcie na Teosia[/B] :diabloti: [URL=http://img8.imageshack.us/i/dsc05468u.jpg/][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/6385/dsc05468u.jpg[/IMG][/URL] [B]Bawi się [/B]:loveu: [URL=http://img38.imageshack.us/i/dsc05467n.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/4845/dsc05467n.jpg[/IMG][/URL]
-
super cudnie :multi::multi: ale się suni poszczęściło szybciutko, a mój bidulek Teofil czeka i czeka :roll: pieniążki do dyspozycji dowolnej jak najbardziej
-
[B]Zbieguś i Sara [/B] [URL="http://img200.imageshack.us/i/dsc05464r.jpg/"][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/3107/dsc05464r.jpg[/IMG][/URL] [B]Prawie jak golden[/B] [URL="http://img197.imageshack.us/i/dsc05457q.jpg/"][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/7514/dsc05457q.jpg[/IMG][/URL]