Jump to content
Dogomania

j3nny

Members
  • Posts

    4177
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by j3nny

  1. niektore wygladaja dosc dobrze:multi:
  2. [quote name='Ank@2']to może znajdziemy w schronisku podobnego psiaka :p albo tutaj z dogo jakiegoś zaproponujemy[/quote] może Teofilka :) on jest bardzo podobny :razz:
  3. [quote name='Asior'] wczorajsza interwencja... Polska - Gazeta Krakowska - Strona główna - Internetowe wydanie dziennika ogólnopolskiego tutaj pisza, ze nie uda sie ich uratowac, to prawda? :-( na gazecie wyborczej brzmialo to troche bardziej optymistycznie:-(
  4. [URL=http://img39.imageshack.us/i/koksibilboikot.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/9734/koksibilboikot.jpg[/IMG][/URL][URL=http://g.imageshack.us/img39/koksibilboikot.jpg/1/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/koksibilboikot.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL]
  5. bardzo się cieszę :multi::multi::multi: a czy jest szansa na wieści z domu Tundry?
  6. Bono i Kokosik [URL=http://img39.imageshack.us/i/koksibono.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/2203/koksibono.jpg[/IMG][/URL][URL=http://g.imageshack.us/img39/koksibono.jpg/1/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/koksibono.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://img40.imageshack.us/i/kokosibonopi.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/205/kokosibonopi.jpg[/IMG][/URL][URL=http://g.imageshack.us/img40/kokosibonopi.jpg/1/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/kokosibonopi.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://img222.imageshack.us/i/koksibonek.jpg/][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/2068/koksibonek.jpg[/IMG][/URL][URL=http://g.imageshack.us/img222/koksibonek.jpg/1/][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/koksibonek.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] To jest słodkie: [URL=http://img39.imageshack.us/i/koksibilboikot.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/9734/koksibilboikot.jpg[/IMG][/URL][URL=http://g.imageshack.us/img39/koksibilboikot.jpg/1/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/koksibilboikot.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL]
  7. hmm nie wiem co ze smyczą czy ktoś tu jeszcze jest na tym wątku zorientowany? :) jeżeli nie tu, to może na wątku Kokosika [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1160/krakow-teofil-pik-malutki-kokosik-nadal-czekaja-na-domy-str27-28-a-132280/[/url] Bono i Kokosik [URL=http://img39.imageshack.us/i/koksibono.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/2203/koksibono.jpg[/IMG][/URL][URL=http://g.imageshack.us/img39/koksibono.jpg/1/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/koksibono.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://img40.imageshack.us/i/kokosibonopi.jpg/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/205/kokosibonopi.jpg[/IMG][/URL][URL=http://g.imageshack.us/img40/kokosibonopi.jpg/1/][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/kokosibonopi.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] [URL=http://img222.imageshack.us/i/koksibonek.jpg/][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/2068/koksibonek.jpg[/IMG][/URL][URL=http://g.imageshack.us/img222/koksibonek.jpg/1/][IMG]http://img222.imageshack.us/img222/koksibonek.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL] To jest słodkie: [URL=http://img39.imageshack.us/i/koksibilboikot.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/9734/koksibilboikot.jpg[/IMG][/URL][URL=http://g.imageshack.us/img39/koksibilboikot.jpg/1/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/koksibilboikot.jpg/1/w640.png[/IMG][/URL]
  8. Kolega Bilbo mu bardzo pomógł :) wyciągnął do ludzi :multi:
  9. musisz zaadoptować większego i silniejszego :)
  10. to może powinni zamieszkać razem :loveu::loveu:
  11. może są z jednego miotu:):evil_lol:
  12. Kokosik jest już chyba praktycznie zresocjalizowany:)
  13. no tak obydwa to psy :diabloti: widzę skarpetę:evil_lol:
  14. eeeeeeeeee noooo przy odrobinie wyobraźni można zauważyć :diabloti:
  15. Rezydent Bonulek, po prawej zawadiaka Kokosik, po lewej terapeuta Bilbuś [URL="http://img228.imageshack.us/i/dsc05452a.jpg/"][URL=http://img31.imageshack.us/i/28754531.jpg/][IMG]http://img31.imageshack.us/img31/6021/28754531.jpg[/IMG][/URL] [/URL]
  16. Stadko cz.1 (na uwagę zasługuje mały osobnik po lewej z roześmianym pyszczkiem i wielgachnymi uszami) [URL="http://img13.imageshack.us/i/dsc05444j.jpg/"][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/6531/dsc05444j.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img13.imageshack.us/i/dsc05442tpm.jpg/"] [/URL]
  17. [B]Popatrzcie na Teosia[/B] :diabloti: [URL="http://img8.imageshack.us/i/dsc05468u.jpg/"][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/6385/dsc05468u.jpg[/IMG][/URL] [B]Bawi się[/B] :loveu: [URL="http://img38.imageshack.us/i/dsc05467n.jpg/"][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/4845/dsc05467n.jpg[/IMG][/URL] [B]Zbieguś w czerwonych szeleczkach A tu Zbieguś i Sara [URL=http://img200.imageshack.us/i/dsc05464r.jpg/][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/3107/dsc05464r.jpg[/IMG][/URL] [/B]
  18. [B]Popatrzcie na Teosia[/B] :diabloti: [URL=http://img8.imageshack.us/i/dsc05468u.jpg/][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/6385/dsc05468u.jpg[/IMG][/URL] [B]Bawi się [/B]:loveu: [URL=http://img38.imageshack.us/i/dsc05467n.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/4845/dsc05467n.jpg[/IMG][/URL]
  19. super cudnie :multi::multi: ale się suni poszczęściło szybciutko, a mój bidulek Teofil czeka i czeka :roll: pieniążki do dyspozycji dowolnej jak najbardziej
  20. [B]Popatrzcie na Teosia[/B] :diabloti: [URL=http://img8.imageshack.us/i/dsc05468u.jpg/][IMG]http://img8.imageshack.us/img8/6385/dsc05468u.jpg[/IMG][/URL] [B]Bawi się [/B]:loveu: [URL=http://img38.imageshack.us/i/dsc05467n.jpg/][IMG]http://img38.imageshack.us/img38/4845/dsc05467n.jpg[/IMG][/URL]
  21. [B]Zbieguś i Sara [/B] [URL="http://img200.imageshack.us/i/dsc05464r.jpg/"][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/3107/dsc05464r.jpg[/IMG][/URL] [B]Prawie jak golden[/B] [URL="http://img197.imageshack.us/i/dsc05457q.jpg/"][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/7514/dsc05457q.jpg[/IMG][/URL]
  22. [B]Zbieguś i Sara [/B] [URL="http://img200.imageshack.us/i/dsc05464r.jpg/"][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/3107/dsc05464r.jpg[/IMG][/URL] [B]Prawie jak golden[/B] [URL="http://img197.imageshack.us/i/dsc05457q.jpg/"][IMG]http://img197.imageshack.us/img197/7514/dsc05457q.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...