[quote name='Foksia i Dżekuś']Fikus maltanczyk pijechal dzisjaj do domku,nawet fajnie trafil bo do schroniska przyszly dwie panie po jakiego pieska ,okazalo sie ze jedna z nich jest znajoma Ulki i wlasnie jej maltanczyk podbil serce. mam zdjecia ,wysle do kasi , a jeszcze jego zdjecia maja dzis byc na naszej klasie ,pani obiecala wstawic.:loveu:[/quote]
[URL=http://img41.imageshack.us/i/dsc06248c.jpg/][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/4917/dsc06248c.jpg[/IMG][/URL]