Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29112
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Bardzo serdecznie dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę 40 zł dla Bonusa i Malwie za uzupełnienie wplat stałych od czerwca do sierpnia mimo, że dowiedziała się ode mnie o odejściu Bonusa
  2. Bardzo serdecznie dziękujemy synowi b-b za wplatę 30 zł dla Brawruki. Po śmierci Bonusa, w porozumieniu z b-b stałą Bonuskowa od jej syna przenosimy na Brawurkę
  3. Kopiuję pierwszy post na wypadek, gdyby mi go musieli usunąć. To on zablokowal dostęp do wątku: Po śmierci Feniksa ta wielka mobilizacja przy ratowaniu jego zdrowia i życia nie mogła się tak po prostu zakończyć. Powstał pomysł, żeby energię i pozostałe fundusze spożytkować na wyciągnięcie kolejnego psiaka, który bardzo potrzebuje pomocy. Wybór był trudny, każda osoba na wątku Feniksa miała swój typ, ale trudno było ustalić jednego konkretnego psiaka. Zrobiło się w pewnym momencie duże zamieszanie. Absolutnie nikt nie zawinił, ale zawiodła komunikacja między nami. Koniec końców wyszło na dobre, bo schronisko opuści kilka psiaków. Wśród nich On - rudo-bury, wyglądający na niewidomego i starego psa. Jeszcze wczoraj szukałyśmy z Alaskan i Ellig miejsca dla jednego z dwóch psiaczków pokazywanych na wątku. Szczęśliwie okazało się, że jednym z nich zaopiekuje się Aska7. Wybrała czarnego staruszka, a my nie musiałyśmy już wybierać, tylko przypadł nam nasz rudasek. Miał być jeden następca Feniksa, zrobiły się dwa, dlatego Alaskan dała mu na imię Bonus:) Poprosiłyśmy darczyńców Feniksa, żeby przenieśli deklaracje na czarnego psiaka Aski7, bo on w sumie pierwszy został następcą Feniksa. Mamy za to podzielić pozostałe po Feniksie fundusze na dwa psiaki. To wielka pomoc. Kasa, która pozwoli gruntownie przebadać Bonusa i pokryć ewentualne koszty transportu. Bardzo jesteśmy wdzięczne za podzielenie się tym funduszem. Jeszcze dzisiaj rano byłyśmy pewne, że to staruszeczek, ale Tola napisała, że w książeczce ma rok urodzenia 2015, a w schronisku jest od 2018 roku. Szczerze? On nie wygląda na 6-letniego psa. Ma więcej, ale to może oszacować weterynarz, jak go będzie badał. Prawie nie widzi, dlatego prawie stale leży bez ruchu w boksie. Chcemy odczarować jego życie. Sprawić, że będzie mógł bezpiecznie poruszać się. W staruszkowie u Kikou nic mu nie będzie groziło, poczuje się bezpiecznie i wierzymy głęboko jeszcze nas zadziwi uśmiechem na pysiu. Kilka osób deklarowało chęć wpłat na rudaska. Będziemy bardzo wdzięczne za wsparcie. Nie mamy pojęcia czy coś mu dolega, czego będzie potrzebował, ale na pewno każda złotówka będzie ważna. Deklaracje stałe: Ewa Marta - 30 zł miesięcznie (od maja) - wpłacone za: 05-12.21, 01 -12.22, 01 - 12.2023, 01-12.2024, 01 -08.2025 Aska7 - 10 zł m-cznie - wpłacone za: 04-12.2021, 01 - 12.2022, 01 - 12.2023, 01 - 12.2024, 01 - 08.2025 Agnieszka znajoma elik - od 02'24 40 zł m-cznie - wpłacone za: 04-12.2021, 01 - 12.2022, 01 - 12.2023, 01 - 12.2024, 01 - 08.2025 mari23 - 20 zł miesięcznie (od 02'22) - wpłacone za: 02 - 12.2022, 01 - 12.2023, 01 - 12.2024, 01 - 09.2025 Alaskan Malamutte - 50 zł m-cznie - wpłacone za: 04-12.21, 01 - 12.22, 01 - 12.2023, 01 - 12.2024, 01 - 08.2025 Kate1 - 40 zł miesięcznie od 02'22 - wpłacone za: 02 - 12.22, 01 - 12.2023, 01 - 12.2024, 01 - 08.2025 Malwa - 40 zł miesięcznie (od 10'23) - wpłacone za: 10-12.2023, 01-12.2024, 01-05.2025 Dulska - 30 zł miesięcznie (od 01'24) - wpłacone za: 01 - 12.2024, 01 - 08.2025 Syn b-b- 30 zł miesięcznie (od 02' 24) - wpłacone za: 03 - 12.2024, 01 - 08.2025 Dorcia01- 20 zł miesięcznie (od 02' 24) - wpłacone za: 02 - 12.2024, 01 - 09.2025 Od września 2023 wpłaty na konto ZEA: Anna G-R - 60 zł m-cznie, od 07.2023 70 zł m-cznie- wpłacone za: 04-12.21, 01 -12.22, 01 - 12.2023, 01 - 12.2024, 01 - 07.2025 Nesiowata - 10 zł miesięcznie - wpłacone za: 04-12.21,01- 12.22, 01 - 12.2023, 01 - 12.2024, 01 - 08.2025 RAZEM: 390 zł miesięcznych deklaracji Maarit - 12 x 10 zł = 120 zł płatne jednorazowo - wpłacona całość
  4. Robie test edycji postu. Zaraz go wyślę i spróbuję edytować. Zobacę, czy mi się ukryje, czy zostanie. Chcę wpisać w rozliczenia wpłaty dla Zuzi, ale boję sie edytować post rozliczeniowy, żeby mi nie zniknął:( Próba edycji postu... Chyba się udało.... Bardzo serdecznie dziękuję Agnieszce znajomej elik za wplatę 30 zł dla Zuzi Również tu potwierdzam i dziękuję bardzo za wplatę 40 zł dla Bonuska. Dopóki wątek jest ukryty i wodoczny tylko dla mnie, zapisuję rozliczenia na kartce i uzupelnię, jak się dogo naprawi.
  5. Tola przekazała mi, że na koncie ZEA ma 150 zł z wpłat i 150 zł z wirtualnych adopcji. Przelałam na konto ZEA 150 zł z konta Bonuska, żeby starczyło na opłacenie pobyty w sierpniu. Bardzo dziękujemy Toli za to, że mogłyśmy rozliczać faktury przez Fundację
  6. Nie edytujcie pierwszego postu, bo Wam zniknie caly watek. To znaczy on będzie, ale ukryty i widoczny tylko dla osoby zakładającej wątek. Ja tak mam u Bonusa:(
  7. Nie wiem, jak odzyskać wątek Bonusa:(Nikt poza mną go w tej chwili nie widzi. Teraz próbuję napisać post.
  8. Cos się dzieje na dogo:( Wczoraj edytowalam pierwszy post na wąetku Bonusa i nagle caly wątek zniknął. Widzę go tylko ja, bo zakładałam wątek, ale mam komunikat, że jest ukryty. Tola napisała na tym wątku posty, ale też tylko ona je widzi:( Macie pomysł do kogo się z tym zwracać?
  9. Pojawił się dziwny znaczek komunikat przy wątku Bonusa... Dotyczy pierwszego postu, który chcialam zaktualizować: Wiecie co z tym można zrobić?
  10. Bardzo serdecznie dziękujemy mari23 za wpłatę 20 zł stałej dla Bonuska Czekam caly czas na ostateczne rozliczenie kosztów weterynaryjnych od Kasi.
  11. Bardzo serdecznie dziękujemy za te wpłaty Bardzo dziękuję za opłacenie faktury. Zaraz dopiszę w rozliczeniach. Wpiszę też 120 zł z wirtualnych adopcji, o których pisałaś mi Tolu na PW.
  12. Muszę jeszcze raz dokładnie policzyć przychody i wydatki u Brawurki. Coś pokićkałam, za co bardzo przepraszam. Postaram się jutro do tego usiąść i poprawić rozliczenie. Na jej koncie powinno być więcej niż wynika z postu rozliczeniowego. Edit: nie poszłam spać, bo stresowałam się tym rozliczeniem. Po dwukrotnym przeliczeniu wyszło, że było o 30 zł więcej niż wpisałam. Bardzo przepraszam, błąd poprawiony.
  13. Bardzo serdecznie dziękujemy Nesiowatej za wpłatę 10 zł stałej na wrzesień dla Zuzi Ja swoją stałą 30 zł też wpłaciłam.
  14. Bardzo serdecznie dziękujemy Nesiowatej za wpłatę 10 zł stałej na wrzesień dla Brawurki Ja swoją stałą 30 zł też wpłaciłam.
  15. Bardzo serdecznie dziękujemy Dorci01 za wplatę stałej 20 zł dla Bonuska Czekam na rozliczenie ostatnich wizyt i badań u weta Bonuska. Nie wiem ile to będzie, bo to były dwie wizyty w róznych gabinetach.
  16. Trzymamy kciuki, żeby już wszystko było dobrze:) Bardzo dziękuję za rozliczenie, zaraz robię przelew.
  17. Kasia zadbała o to, żeby nie cierpiał. Po prostu usnął:(
  18. To prawda. Nie były niczyje. Mimo, że w hotelu, to jak w domu:(
  19. Ostatnie miesiące to czas pożegnań. W lipcu odeszła nasza Bajeczka, w sierpniu wspaniały Zew i Bonus. Dwaj ostatni to psy z zamojskiego schroniska. Smutne to, przygnębiające i dołujące:( Do tego moja ponad 16-letnia Peruszka bardzo niedomaga, Figa naderwała więzadlo i jeździ na wózku i szczerze mówiąc mam strasznego doła:(
  20. Tak właśnie myślę. Był dla kogoś ważny, był kochany. Odszedł sam, nie kazał Kasi podejmować tej trudnej decyzji:(
  21. Aska7, ponieważ Zew ma duży dług, chciałabym do końca roku wpłacać swoją deklarację na niego. Dotychczas wpłacałam za konto ZEA. Czy teraz mam wpłacać do Ciebie? Jeśli tak, poproszę o numer konta na PW.
  22. Murko, czekamy na rozliczenie sierpnia i od razu wpłacam. Bardzo serdecznie dziękujemy Rafałowi za wplatę 200 zł, Malgosi D. za wpłatę 50 zł i Kasi K. za wpłatę 50 zł dla Zuzi.
  23. Aldrumko, to był nasz wspólny podopieczny (Ellig i mój). Elunia mało pisze, ale cały czas była z Bonuskiem. Zawsze wgrywała zdjęcia, wyniki badań.
×
×
  • Create New...