Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. jbk

    Galeria eMosława!

    Cześć Wam odwilżowo :)
  2. [URL]http://img3.imageshack.us/img3/8590/p1090194a.jpg[/URL] - to jest świetne, z takim zapałem niesie tego patyka, że szok :)
  3. Przyniosłam Ci nietuczącej ogórkowej :)
  4. Jaka ona szczuplutka, wysportowana i długaśna :)) Zrób fotę, jak stoicie koło siebie :)
  5. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Policzysz mi PIT-a:diabloti::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Jasne :) Bez najmniejszego problemu :) [quote name='evaxon'][CENTER]:loveu:heloł:loveu:[/CENTER] [/quote] Cześć Ewka :)
  6. Na wystawach można się naoglądać :)
  7. Piłeczki są the best :) Szkoda, że nie możemy się pobawić razem :(
  8. Będzie lepiej, przecież nie może być ciągle źle :) Psiaki nas pocieszą swoimi uśmiechami :)
  9. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Hurraaaa!:multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :multi: [quote name='ewatr']Witam :loveu: ale białaski brykaja :multi:az sie serce raduje ! [URL]http://images38.fotosik.pl/56/5e1f9ef67d3369e0.jpg[/URL][/quote] Dlatego nie narzekam na zimę :) [quote name='sota36']I ja do Was przybieglam, ale szczerze to wolalabym zamiast tej bieli na fotach, bialasy widziec w zielonosci![/quote] Będzie i wiosna :) [quote name='Iza i Avanti']Dalej pakujesz? :evil_lol:[/quote] Nie, teraz liczę roczne po kolei ;) Już mi uszami wypływa :diabloti: [quote name='k_achna']Zdjęcia przepiękne-jak do kalendarza na miesiąc styczeń albo luty ;) albo na tapetę na pulpit monitora. :loveu:[/quote] Mam Vadira na pulpicie ;)
  10. Ładne motto :) Moje to "praca nie zając, nie ucieknie" :diabloti:
  11. Kryzys wszystkich dotyka, mi odpadają klienci po kolei, dziś następny zameldował, że zamyka firmę, na czynsz nam nie wystarczy, a co dopiero na wynagrodzenia..........
  12. [quote name='Asiaczek']PANGEA Justys95 - wyniki moczu i krwi - fatalne. I to praktycznie z dnia na dzień takie nagłe pogorszenie przyszło... eh... Ciesze się na każdy dzień z Rudym, choć wiem, że NIEUNIKNIONE i tak nadejdzie...:placz: Pzdr.[/quote] Ech, dlaczego zwierzaki żyją tak krótko.......
  13. Pozdrawiam serdecznie znad kupy papieru :)
  14. [URL]http://img25.imageshack.us/img25/8858/img5411.jpg[/URL] - tu zwłaszcza widać dziką zabawę :diabloti:
  15. Przyszłam się przywitać :) Co do słońca, to nie wiem, czy mamy, nie wyściubiam nosa spomiędzy papierów......
  16. [quote name='bonsai_88'][B]Jbk [/B]bolała ciebie kiedyś nerka? Tego nie da się pomylić :lol:... miałam lekkie problemy z tą nerką jak byłam w ciąży, niby została całkowicie wyleczona, ale nadal raz na parę miesięcy mnie boli :roll:[/quote] Powiem szczerze, nie wiem, gdzie mam nerki, gdzie wątrobę albo inne badziewia :diabloti: Jak mnie boli cokolwiek, to nie wiem, co :diabloti:
  17. [quote name='deer_1987']Ale sobie patyka zabieraja :D[/quote] Najlepsza zabawa to wyrywanie :) [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]pewnie że ją wezmę a stratna na pewno nie będzie bo ona potrafi się upomnieć o mizianki...tylko robi to tak chaotycznie że podrapania i siniaki są na porządku dziennym :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ktoś komuś połknął głowe :) :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL="http://images31.fotosik.pl/451/720ad517cbb4da6d.jpg"]http://images31.fotosik.pl/451/720ad517cbb4da6d.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] I bardzo dobrze, że się upomina, Fiala też wali nosem, jak pragnie przytulanek :) [quote name='crazydaisy']Witam gorąco i zmykam do następnych galeryjek :)[/quote] Daisy, jak Cię dawno nie było! [quote name='jamnicze']Pan na włościach :p [URL]http://images42.fotosik.pl/56/a3c46312d77becb6.jpg[/URL] idą łeb w łeb :razz: [URL]http://images38.fotosik.pl/56/5e1f9ef67d3369e0.jpg[/URL][/quote] :loveu::loveu::loveu: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Przyszłam się przytulić:calus:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] I od razu mi się humor poprawił :))
  18. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]kamień spadł mi z serca:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] A, to temu mi podłoga zadrżała pod stopami :diabloti:
  19. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Szczekam:obrazic:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Hau! Hau! :)
  20. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]NO! Bo już myslałam ze przestałaś mnie koffać:oops:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] NIGDY takie coś nie nastąpi :) :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  21. [quote name='Iza i Avanti']Ale ja nie miałam nic nadzwyczajnego... kluchy na parze, karkówka z sosem i surówka z kiszonej kapusty...[/quote] O mamo, dobrze, że mam kanapeczki, bo bym umarła teraz..............
  22. Moja ciotka ostatnio widziała z sześć psów faraona w jakimś samochodzie, właścicielka otworzyła bagażnik, a tam szóstka psiaków nosy wystawiła :) Fajne psiurki, takie smukłe bardzo :)
  23. Buziaczka Ci przyszłam dać IDOLKO :) MMMMMUUUUUUUUUUUUUUUUUA!
  24. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No ładnie i się nie podzieliłas a ja tam o suchym pysku siedziałam:cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Przecież się odchudzasz?
  25. U Marysi i Ani już wczoraj Cię widziałam, a dopiero dziś jesteś u siebie?? Witaj!
×
×
  • Create New...