-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
[quote name='Bullila.nl']Lolka slonce,powiem Ci ze myslalam ze rasa Twych psiakow ma wiecej wzrostu:oops:.. Maly jest super!!!i Maxinka ook:lol: czyli zobaczymy sie w Zwolle 14.wrzesnia czy nie?[/quote] Moja Fialka ma 20 kg, Vadir już też, ale będzie większy ;)
-
[quote name='lolka75']sa kumplami....tylko Maxina zaczyna uciekac od gwozdzi ktore mlody ma w paszczy:evil_lol: a no...pluszak jest tylko ze zaczyna pokazywac charakterek:roll: Maxina jest dla niego taka delikatna i opiekuncza. Podoba mi sie ze nie stroi fochow:multi:. A czy jest wesolo? Jest mokro na razie. Mlody nie dosc ze paskudny lej to jeszcze notorycznie sie kapie w misce z woda:angryy: Prawda? Maxina pokazala prawdziwy samojedowy charakter. Jest towarzyska i dobra. I robi to do czego zostala stworzona ta rasa...opiekuje sie tymi ktorymi trzeba sie opiekowac:loveu: Mlody jest zarlokiem:crazyeye:.... To dla mnie nowosc bo Maxina to niejadek. A to male bydlatko wcina swoja miche i leci zaraz do Maxininej zeby ja odepchnac i wyzrec to co jeszcze zostalo. Dzisiaj dalam suce jesc na naszym lozku bgo mlody jeszcze nie umie wskoczyc, to darl sie pod lozkiem jakby go ze skory obdzierali. Jakis taki nienazarty:roll:[/quote] Vadir też się kąpie w misce! I dopiero od niedawna (pięć i pół miesiąca ma) zupełnie nie leje w mieszkaniu ;) I też jest żarłokiem, ale nie pozwalam mu wyjadać Fialce, bo by mi dziewczyna z głodu padła ;) Oczywiście on je dwanaście razy szybciej, niż ona ;) Taki ich urok, tych piesiali szczeniaków ;)
-
Polegiwania ciąg dalszy :evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/327/588cf149a3812c6b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/320/9dcf21889bb71231.jpg[/IMG][/URL] Zabawa z Frodziem mojej bratowej :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/327/f03c301418a60025.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/320/bd272bae60c864cb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/328/c1cb6666a3c5666e.jpg[/IMG][/URL]
-
"No i co się patrzysz?" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/253/e783ddcbe6164923.jpg[/IMG][/URL] A tu dla odmiany - chłodzenie jajek ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/253/ba739686796ccde1.jpg[/IMG][/URL] Ale te kafelki przyjemnie chłodne :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/253/b2b2fadd7fbfbd0a.jpg[/IMG][/URL] I znowu padł jak kawka :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/252/aa863e889735bb99.jpg[/IMG][/URL] Po takim leżeniu z czerwonego dywanu robi się biały ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/328/e4201cd7ef2a1998.jpg[/IMG][/URL]
-
Następna porcyjka - co jej się śni smakowitego?? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/253/e44dba234e58255c.jpg[/IMG][/URL] Zamyślony ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/320/ddfe98cd5d150594.jpg[/IMG][/URL] Mordeczka moja :D [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/252/76904f476855fe99.jpg[/IMG][/URL] Najwygodniejsza pozycja to brzuchem do góry ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/327/94522c8fb329ad92.jpg[/IMG][/URL] Ewentualnie na sofie :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/253/17ee4dc530e5e71f.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Acctiually'][COLOR=blue]Śpiochy:D[/COLOR] [COLOR=blue]No tak nie ma to jak przeglądanie dogo z swoim psem:)[/COLOR] [COLOR=blue]I jakie mizianko:loveu:[/COLOR] [/quote] Fialunia jest bardzo łasa na mizianko, wszędzie wlezie, żeby ją tylko podrapać trochę :) [quote name='M&T'][URL]http://images33.fotosik.pl/328/7678c7c5edd9fe94.jpg[/URL] ale roześmiany pychol :loveu::loveu: a czemu uszy kleicie? :eviltong:[/quote] Żeby stały prawidłowo :) [quote name='lolka75']Tak...rodzina nam sie powieksza:multi:.... Juz w niedziele bedzie czteroosobowa:loveu::multi:. Tylko ze przewaga facetow:roll:.[/quote] Moja rodzinka też ma przewagę facetów ;) A jak jeszcze dołożę królika.. :diabloti: Widziałam Twojego Boryska, śliczny ;)
-
[URL]http://images25.fotosik.pl/270/f4537dc76bec2624.jpg[/URL] - cudeńko :) To masz teraz Lolcia jak my w domu ;) Wesoło jest, czyż nie?? Borysek prześliczny ;)) A Maxinka oczywiście stanęła na wysokości zadania i zaraz się nim zajęła :))) SUPEROWO :)
-
Odpoczywamy :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/320/4782dc09d5b35316.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/328/7678c7c5edd9fe94.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/253/a0cfbdaf88679f6e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/252/cfb7eaefb83127f3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/327/428cd4a32e82c8aa.jpg[/IMG][/URL]
-
Nie ma to jak wspólne przeglądanie DOGO :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/327/441e05e980452a16.jpg[/IMG][/URL] Oczywiście połączone z mizianiem ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/327/c265db416f8bae3b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/327/db8efe16afa1a4dd.jpg[/IMG][/URL] Znów kleimy uszka ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/320/17f74067bbb6fb35.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/328/a7eb801db541f7d0.jpg[/IMG][/URL]
-
Jeszcze trochę ubierania pościeli ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/327/96d81dc54f11e495.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/327/0335746d4227e539.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/252/9b4e4fe58ed55673.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/252/afcb0040e9599818.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Acctiually'][COLOR=blue]Oo jak śpią:loveu:[/COLOR] [COLOR=blue]Nie ma to jak szaleństwa na podwórku:)[/COLOR] [/quote] Szkoda, że my nie mamy tyle energii, co one ;) [quote name='M&T'][URL]http://images23.fotosik.pl/252/3b62af2eb6ba1fcf.jpg[/URL] jak słodko śpi :loveu: takie misie to pewnie extra poduszka, no nie? :evil_lol::loveu:[/quote] Fialka pozwala na sobie poleżeć, Vadir mniej, ale też się lubi przytulać ;) [quote name='Cordia']Fialka :D takiego trupka w poscieli to juz gdzies widzialam :D[/quote] Może na NK? [quote name='pinczerka_i_Gizmo']Witajcie po długiej przerwie :) Nareszcie jesteście! :multi: ZDjęcia są wprost cudowne - ale te psiaki mają z Wami raj! I gratuluję, że udaje Wam się zmęczyć takie bomby energii... :evil_lol:[/quote] Witamy i my ;) mam nadzieję, że teraz już będziemy częściej ;) [quote name='basia bonnie']Ale Vadir rosnie :)[/quote] Jak na drożdżach, przerósł już Fialkę ;) [quote name='lolka75'][URL]http://images28.fotosik.pl/253/da9f468a6c7e5288.jpg[/URL] ale pieknie sie tulkaja:loveu:.....normalnie az sie cieplutkow w sercu robi:loveu: U mnie tez bedzie tulkanie:multi:...... znaczy...chcialam powiedziec..... OBY:roll:[/quote] Czasem sie tulą, czasem podgryzają ;) Będziesz mieć drugiego Samka?
-
[quote name='lolka75']no wlasnie zebym tylko wiedziala o co chodzi.... Mloda klusuje inochodem....wiesz jak to jest? Obie lewe i pozniej obie prawe, jak wielblad. Wet mi mowil ze to moze byc dysplazja, a hodowcy Borysa powiedzieli ze to panna wygodnicka i jej sie tak podoba chodzic. Dlatego zobacze co mi powie szkoleniowiec przy zwiazku. Ale to dopiero od wrzesnia[/quote] Fialusia ma dysplazję, a nie chodzi w ten sposób...
-
Buziaki po przerwie ;)
-
Witam słonecznie i prawie w biegu ;)
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/252/2757ac5a2d0e2486.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/320/44f4343c7d1396c2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/253/fc30d40439ce68d1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/253/da9f468a6c7e5288.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/252/395408da79328b58.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/328/b20ff1d25132c999.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/320/c123b57b20f39c81.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/253/64c5435d9b0ff13f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/253/c29c65fa3c4e2129.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/328/628cd1c97bac0ff6.jpg[/IMG][/URL]
-
Świeża pościel jest the best! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/251/4312dac2941599e0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/252/3b62af2eb6ba1fcf.jpg[/IMG][/URL] I kolejny spacerek ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/252/70e3539e59c7ebb5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/328/afbcd30ceecf63f2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/320/6b72022082c4cad7.jpg[/IMG][/URL]
-
Porównanie wielkości psiaka do butów pana ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/252/6d88b0894859bfd9.jpg[/IMG][/URL] Śpioszek :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/320/2dd4decb00e84491.jpg[/IMG][/URL] A tu wspólne ubieranie pościeli ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/328/8dea30f360c27f4a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/253/c36b1680471aaaca.jpg[/IMG][/URL] Fialka czasem lubi obejrzeć telewizję ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/320/e7f601ee1cd5f546.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/241/ebfe910878c23157.jpg[/IMG][/URL] Taka padnięta była Fialunia po zabawie ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/241/4eaa5747e8cca95a.jpg[/IMG][/URL] A tu dzidziusie na balkoniku ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/327/3202b56a7f7c25f1.jpg[/IMG][/URL] I na łóżku, bo przecież nie mogą spać na podłodze ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/327/3b8f28af6448aee9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/253/460be0aec232944f.jpg[/IMG][/URL]
-
O matko, jaki Vadir tu jeszcze mały na tych zdjęciach!! [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/307/d60084eebb1de9d4.jpg[/IMG][/URL] Tu dzika zabawa z Kilerem mojego brata, cudny pies, najmądrzejszy ze wszystkich znanych mi psów ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/241/a2bee640f056ddc2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/240/833df12359e64105.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/239/bc3911e7ac1ef975.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/307/29fab947081c41f2.jpg[/IMG][/URL]
-
Wybaczcie, ale te wakacje są strasznie ruchliwe, prawie nie mam możliwości wejścia na komputer, bo się ciągle coś dzieje ;) Postaram się poprawić :) Dziś już też nie bardzo mam czas, ale coś wrzucę ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/240/151a488b98a9a7f2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/307/6b570588fefc2700.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/307/c375ad0fbc89aca6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/240/06764e45c99d0e94.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/307/880b338e92698694.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='pinczerka_i_Gizmo']Asiu, zaglądnij tutaj: http://dogomania.pl/forum/showthread.php?t=74305 :) O, dzięki :)
-
Super taka czarna gromadka, a jacy szczęśliwi razem wszyscy ;))
-
[URL]http://img187.imageshack.us/img187/8091/22xd0.jpg[/URL] - rozczulające :)