Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. Bo w grupie raźniej ;) Jak tam po świętach?
  2. Hej :) Przyszłam powiedzieć, że się nie przejadłam, za to przeszłam mnóstwo kilometrów na spacerkach z psami ;)) A Ty jak żyjesz po świętach???
  3. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/94/51691df662efd233.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/98/1b3386d041e2d20a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/94/098b198d4829b0e0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/98/ef7e8f1a251359ad.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/94/55f240d66e191f05.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/93/6ec5f41fbe0fd6ef.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/98/4f34f90f53c15338.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/94/d364429ed031c86a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/94/b2987bc83d0df8c2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/98/cd1d6dc8fb61dd9b.jpg[/IMG][/URL]
  5. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/98/a0df6968548a3342.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/93/3cf95352c4cd8d63.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/94/cd679573383025d2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/98/ce4652ee7afaf6ae.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/93/9e44d874734bcc2f.jpg[/IMG][/URL]
  6. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/97/684ef3c4985ad90d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/93/359ebdc108c86458.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/94/1f711bdd3e58630c.jpg[/IMG][/URL] A tutaj zaczyna się spacerek z Marleyem, Arminem i Frodziem ;) Czekamy na Frodzia :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/94/c0f4faeacd859ae1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/93/654b8b1000897b49.jpg[/IMG][/URL]
  7. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/97/7f3fa4cd080037a2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/93/9a6334b668607d6c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/93/51efa64233da8ae8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/97/9cb796d4751d14da.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/93/2c8ee9d0c49c649b.jpg[/IMG][/URL]
  8. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/93/8bb9ac168e4239b1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/93/a8a4d00cfa4248b3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/97/bae53b66c408d3d3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/94/fa0c2a43287d95f7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/93/e231f274ff6d8c9d.jpg[/IMG][/URL]
  9. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/93/f52b25a767e802dc.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/97/261930af98ee9720.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/97/b3d934a5cb8d3307.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/97/7624dda783322c06.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/97/f715d66682bf7a9e.jpg[/IMG][/URL]
  10. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/97/1f2b43c45ea4f8ca.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/94/c82d2b5686a4c992.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/93/82b1fbc71839d421.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/93/cbac26b6918c0843.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/98/bb90c86402fe6691.jpg[/IMG][/URL]
  11. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/97/d2266a7b9d2d86ed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/97/6a7299413159a165.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/98/abd3af87d86b66b8.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/93/b5ff17018aa3c880.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/94/969f2916aa6f88f3.jpg[/IMG][/URL]
  12. Cześć kochani wszyscy :)) W Święta nie oglądałam wcale komputera, za to aparat foto i owszem, bo buldożek kuzynki jest świetny i psiaki bawiły się świetnie ;) Trochę foteczek, jeszcze przedświątecznych, bo świątecznych jeszcze nie miałam czasu wrzucić na kompa :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/93/f997c97e50b0c50a.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/93/e2c101ed8c4fa232.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/94/2156e4e6a28aa8b2.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/97/b2a8443a83a82ae3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/97/864ef227d975a901.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='evaxon']ej no byłam tu :roll::roll::roll::roll::roll: :obrazic:[/quote] Gdzie? Kiedy? Kto Cię widział??
  14. Cóż można powiedzieć? Super :)
  15. jbk

    Anioły i Demony

    [URL]http://img187.imageshack.us/img187/6373/laka1002976x6521.jpg[/URL] - Loluś, powiedz, który jest który, bo się kłócimy z mężem ;)
  16. A moje obydwa kochają wodę, Vadir od pierwszych wiosennych promieni słonecznych, a Fialka jak jej za ciepło :)
  17. [quote name='Asiaczek']Aj, [I]mało casu, kruca bomba, mało casu...;)[/I] Pzdr.[/quote] Kruca bomba, to zupełnie jak u mnie, kruca bomba :) :evil_lol:
  18. [URL]http://images42.fotosik.pl/97/1b7b4632398ea63c.jpg[/URL] - tak właśnie widzę wiosnę :) Dobry wieczór Izunia ;) Mam to samo w pracy :) Ale za to w sobotę przyjeżdża do nas buldożek francuski, więc będzie wesoło bardzo ;)
  19. Witaski ;) Spóźnione życzonka :)
  20. jbk

    Galeria eMosława!

    [quote name='Kalunia_C']My tez 18.04. chętnie się przespacerujemy jesli nie będzie nam godzina kolidowała, bo jesteśmy zaproszeni na ślub do Cieszyna na 15:00.[/quote] Wszystko ustalimy ;) A teraz idę filmik oglądać ;)
  21. To długo nie był u Ciebie :)
  22. A do nas w sobotę przyjeżdża buldożek francuski ;))
  23. [URL]http://img172.imageshack.us/img172/6541/ihagraz20096.jpg[/URL] - to się nazywa uśmiech od ucha do ucha ;) Powiedzcie dziewczyny, dlaczego doba ma tylko 24 godziny??
  24. [quote name='Kalunia_C'][URL]http://images37.fotosik.pl/93/08b8db5b2aae1cba.jpg[/URL] Czy tam ktoś stał z odkurzaczem? :D[/quote] Wiało nieco ;) Dobra, idę na spacerek z dziubdziusiami :) Papa wszystkim ;)
×
×
  • Create New...