Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. [URL]http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Dogomania/PICT0826_resize.jpg[/URL] - bo z pańcią najwygodniej :)
  2. [URL]http://i44.tinypic.com/2zewnbm.jpg[/URL] - i pucharek z brzegu stoi..... :)
  3. jbk

    Anioły i Demony

    Cześć Loluś ;) A ja nie mam jeszcze ani jednego zęba mądrości.... Cordia, jak są dwa, to się sobą zajmują i nie potrzebują szczekać na wszystko....
  4. Dzień dobry ;) Odwiedzam sobie po kolei wszystkie galeryjki ;) Jak się macie?
  5. jbk

    Fiodorek.

    Dzień doberek ;)
  6. [quote name='jamnicze'] nie udaje mi sie nawet do siebie wpadać codziennie, a co dopiero do innych galerii :-([/quote] Skąd ja to znam.......
  7. Wodołaz! Normalnie wodołaz z niego :))
  8. jbk

    Galeria eMosława!

    Jak tylko mama się na grządce obrobi, to też pójdę focić kwiatuszki! Kiedy spacerek?
  9. Co nowego u Bobika??
  10. Białaski też lubią jeździć autkiem ;) Pierwszy raz widzę psiego rentgena ;) Wow :)
  11. Cześć Patrycjo :) Przyszłam się przywitać :)) [URL]http://images41.fotosik.pl/105/df0e8f7f94641165.jpg[/URL] - kangur ;)
  12. [URL]http://img133.imageshack.us/img133/9505/zmianarozmiarureexposur.jpg[/URL] - widać, że zabawa mu się podoba :)
  13. Dzień dobry ;) Przyszłam Bona obejrzeć, gdzie jest?
  14. jbk

    Mój Ukochany:*

    Cześć Maleństwo ;) Jutro ostatni wyjazd ;) Cieszysz się, że koniec?? Ja bardzo ;)
  15. [URL]http://img141.imageshack.us/img141/3025/dsc00960x.jpg[/URL] - a gdzie to jest?? Jak się Arminek goi, kiedy spacerek?
  16. Witanko IDOLKO :) Tęskniłam za Tobą jak jasny pierun ;)
  17. A ja się wprawdzie na kwiatkach nie znam, ale magnoliami się zachwycam, bo są dosyć charakterystyczne i piękne :)
  18. [URL]http://img24.imageshack.us/img24/8402/13615437.jpg[/URL] - ale mają miejscówkę, że też się zmieszczą razem ;)
  19. [quote name='sota36']Gut mial wczoraj Przeglad weterynaryjny, pazurek poszedl na zywca, mamy czekac, co ddalej z nim bedzie, ale dzielny byl! Teraz pomaga w remoncie nam![/quote] A jak pomaga?? Jak? Chwostem maluje po ścianach??
  20. Żonkilcia, Kwiatuszku, dzień dobry kochana :)
  21. Hmmm..... Szkoda, że muszę nieco odchudzić białasy ;)
  22. [URL]http://images8.fotosik.pl/17/31467e773357287a.jpg[/URL] - to się nazywa pokazywanie walorów ;)
  23. Witaski cmokaski i tak dalej ;) Tęskniłam!
×
×
  • Create New...