-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
[URL]http://images46.fotosik.pl/113/39864d54f6e57810.jpg[/URL] - wodołaz ;) Piękna jest :)
-
Dobry wieczór ;) Przyszłam Wam życzyć fajnego weekendu ;)
-
Witanko Groszku ;) Miłego weekendu ;)
-
Cześć Kasiu ;) Kinga jest chętna na spotkanko, co robisz w weekend? Sandra wyjeżdża......
-
Posrebrzana Morka i podpalaniec Hasan:) Azuś [*] Negruś [*]
jbk replied to Dobcia's topic in Foto Blogi
Ale widoczki :) Miłego weekendu Jadziu :) -
Ziemniaki jakieś wykopane??
-
Oficjalnie ogłaszam, że teraz mam czas ;)) Kiedy spacerek?? Teraz pasuje mi w każdym momencie weekendu :) Tyle, że Sandra wyjeżdża :( I nie wiem, co z Kasią....
-
Nie wiem, o czym mówicie, więc się nie wypowiem ;) Zyczę za to miłego weekendu ;)
-
Witaski :) Miłego weekendu :)
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/100/08b4d9451fc3b903.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/103/bcc40675cba3e765.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/100/94177a0e8e959bf7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/100/1df2cd71c2641e98.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/104/8dc07eceedf18ace.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/103/e0259cf729790414.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/103/b9e532745650c972.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/103/07bc85720a6d72a7.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/99/603f26b28ff0787c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/104/0e9feec1cee179be.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/99/e8738a0f28b6f3e4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/103/d555e0b656e14b00.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/99/909d1f863aa6da67.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/104/ce6ea05bd4dd2e10.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/104/dcee38048c6c5c01.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/103/9eaca755ddf29edf.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/104/b474d3356f8bcb01.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/103/beff8b9da6fc9271.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/99/a08277f7df53c95b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/104/adadc210bc24ea0a.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/103/08cc562ef850aac0.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/99/84ebef625fb2c303.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/103/17ceed9297daa98b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/104/e20f8a33818af089.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/104/51696d8f85e07e88.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/104/2cf03b279a7f7804.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/99/07136715b0c03b31.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/100/63ca031d7631abfd.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/104/a14e77f1ac2e9739.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/103/bc8ff1f3e972402d.jpg[/IMG][/URL] Muszę dodać, że Gosia ma najpiękniejsze włosy na świecie ;)
-
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/104/05e2f3fafd8e3b56.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/103/c29bb1a37a39e42c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/103/d65a4da57ffe3af6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/100/53a636c2ca72231d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/104/6347061ca0d9a658.jpg[/IMG][/URL]
-
Cześć wszyscy :)) Dziś spędziłam pół dnia latając, a drugie pół wrzucając fotki na fotosik ;) Trochę rezultatów dla Was ;) Fotki z buldogiem francuskim kuzynki Gosi, Adolfem, zrobione zostały w weekend wielkanocny ;) Miłego oglądania ;) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/104/f148506bc4b78e6e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/99/1bb6f7151a04b84d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/103/65d9469993565b39.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/103/60666495646baef3.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/103/fb3b40f84d478566.jpg[/IMG][/URL]
-
Witam się po przerwie ;)
-
Witaski :) Jak się macie?
-
" Miesieczniny" Agata - przerodzilo sie w galerie.
jbk replied to sota36's topic in Owczarek francuski briard
A ja chcę wszystko, w trakcie i po ;) Mizianko dla Agata :) -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
jbk replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Jak będę w stolicy, to masz jak w banku, że będę chciała się spotkać i wymiziać Twoje psiury :) -
No i co tam? Gdzie fotki z poniedziałku? Hę? Mizianko dla mojego kochanego Armina :)
-
Nie ma to jak wysłać psa na ryby :)
-
A fotki z poniedziałku to kiedy? A! Zapomniałam o Twoim remoncie.... Jak idzie?