Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. jbk

    Galeria eMosława!

    A gdzie to agility?
  2. Jak tylko mama na grządce oporządzi, to zaraz idę makrować, tylko....... ........... cholera, w życiu Ci nie dorównam :placz: Pies i kwiatki - zestawienie super :)
  3. [URL]http://images8.fotosik.pl/21/e11d8171d3665c07.jpg[/URL] - ale się Ozzy wkomponował kolorystycznie ;) Witaj Alusia :))
  4. Dzień dobry dziewczyny ;) I wilcze chłopaki, oczywiście ;) Skończyłam najgorsze, więc mam plan już więcej nie zgubić wątku w Waszej galerii ;)
  5. Nie wiem dokładnie, o czym mowa, bo dopiero się wkręcam po powrocie ;) Co do mięska - zjem każde ;) Nawet i szczura, a co ;) Tylko nie może to być znane mi osobiście hodowane w domu zwierzątko ;) Haniu - jak za bardzo lubisz jajka, polecam dietę norweską. Trwa dwa tygodnie, po których na jajka długo nie będziesz w stanie spojrzeć ;)
  6. jbk

    Anioły i Demony

    W kwestii spacerów w grupach - zadziwiła mnie Twoja historia normalnie. Fialka by jak Maxinka jadła trawę i lała na wszystkich, normalka. Ale Vadir nie rezygnuje wcale, jak się chce z jakimś psem bawić, to zaczepia i zaczepia i często dostaje "ochrzan", jak drugi pies nie ma ochoty. Zabawa dla Vadira to skakanie na drugiego psa niezależnie od wszystkiego, rozmiaru, płci i w ogóle. Więc często słyszy głuche warknięcia i ogląda czyjeś kły obnażone. Piłką, zresztą każdą zabawką, chętnie się dzieli, ba! jak był u nas buldożek, to Vadir PRZYNOSIŁ mu zabawki i w pysk wsadzał, żeby się tylko bawić wspólnie. Nie wiem, co by się działo, jakby mnie pies jakiś zaczepiał, więc tego to Ci nie powiem. Mam nadzieję, że nie będziemy mieć okazji się dowiadywać.
  7. jbk

    Anioły i Demony

    [quote name='lolka75'] Asiu....czyli jeszcze czeka Cie ta watpliwa przyjemnosc rozsadzania szczek rosnacymi osemkami:shake:... a co do dwoch samojedow...to Borys byl cichszy...ale odgapia darcie sie od Maxiny.... zreszta wszystko od niej odgapia:evil_lol: Moje dziecko dzisiaj zaczyna "tulipanowe wakacje":multi:... Bedziemy spac tak dlugo az zaczniemy gnic:multi:. Uwielbiam jak on ma wolne... dziwne ale moj syn jest moim przyjacielem i lubie spedzac z nim czas:loveu:... [/quote] Vadir w domu się drze tylko w szalonej zabawie ;) Fialka w domu gada, chyba, że widzi coś przez balkon, to wrzeszczy ;) Tak więc nie jest źle ani głośno bardzo, na zewnątrz pozwalamy na wszystkie odgłosy, a co, psy mają struny głosowe jak ludzie, my też gadamy czy śpiewamy, więc im też wolno ;) I nie jesteś dziwna wcale, mój syn też jest moim przyjacielem ;) Uwielbiam spacerki z nim i w ogóle jego towarzystwo ;)
  8. Koffam koffam koffam koffam :) Teraz już będę normalnie :) Cześć Izunia :)
  9. Ta DAM! To JA! Tęskniłaś?? Teraz już CI nie odpuszczę i będę nawiedzać ;)
  10. Witaski :) Praca zakończona, wiosna na zewnątrz, żyć, nie umierać ;) Idę odrabiać :)
  11. [URL]http://i44.tinypic.com/2uivfc5.jpg[/URL] - świetna zabawa ;) A te w ruchu fotki - superaśne :) Widać szczęście w psich oczyskach :)
  12. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/96/5bc77655d62faf25.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/96/6b254c4ccacb92ff.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/100/f4f2b34e647cd1c1.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/100/4542ba7880f3b170.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/100/00ae0cbdc569abb2.jpg[/IMG][/URL]
  13. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/100/53ccd3366ab6deea.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/96/e0e1978b314e2953.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/100/335de03ab92f3da4.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/100/51bfaae6974e2afe.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/100/3c3e25141e452891.jpg[/IMG][/URL]
  14. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/96/b32bbdc1786e8ed9.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/100/4e2b7a2ba913a410.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/96/f4fdeddbfbdb34aa.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/100/16eaf6ba5804ff76.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/100/ab22e02f84bdf23a.jpg[/IMG][/URL]
  15. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/96/0ac77da801650203.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/96/94a00223d433e57b.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/96/5e409aa887f33e28.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/100/59b4781d82d33a8d.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/96/ec76859a04cb733c.jpg[/IMG][/URL]
  16. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/100/8e3876d605fb0346.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/100/551c1258cc8f0609.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/100/c2852c0775be9d49.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/100/c434c9bb121bca1f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/100/c25919c541e6251c.jpg[/IMG][/URL]
  17. KOCHANI! Ogłaszam wszem i wobec, że właśnie zrobiłam ostatnie zeznanie i tym samym mam KONIEC!!! Na dzień dobry w związku z tym - foteczki :) [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/100/3f6b79bcce7294e6.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/100/598ebee312c11767.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/96/b70dd03e2b495c47.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/96/9b516442448a785f.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/96/817b6e3de479e848.jpg[/IMG][/URL]
  18. [quote name='gosiaja']świetne fotki :)[/quote] Dzięki :) [quote name='Kinia']My mamy frontline i w zeszłym roku bardzo dobrze sie sprawdził. Kupiłabym obroże gdyby była ładniejsza...[/quote] Przy tej inwazji kleszczy już nie patrzyłam, czy ładna, czy brzydka.... [quote name='Kalunia_C'][URL]http://images50.fotosik.pl/98/ac27079a2f7a4db2.jpg[/URL] to jest niezłe. Marley, mam dla ciebie smaczka. A Marley na to: blleee A to zdjęcie moje z Vadirem poproszę na pocztę w oryginalnych rozmiarach. Zresztą te, które wymieniałam wcześniej też poproszę!!![/quote] Wyślę, oczywiście, tylko muszę w domu znaleźć chwilę na kompa ;) [quote name='Kalunia_C']Ja używam Ektopar i Armin nie miał jeszcze ani jednego kleszcza, a codziennie szlajamy się po łąkach i lasach. U weterynarza zapłaciłam za niego 25 zł, ale w internecie kosztuje 7,50 więc myśmy umówiły się z Sandrą na wspólny zakup większej ilości i czekamy na przesyłkę.[/quote] No właśnie Sandra mówiła :) [quote name='Maks i Spark']Fajne foty:lol: A.[/quote] Dzięki ;) [quote name='SZPiLKA23']Ja używam Fiprexiu i działa ale jeden wet powiedział ze on nie działa na tej zasadzie ze kleszcz sie nie wbije tylko na tej ze jak sie wbije to odpadnie sam pijac krew z lekiem bo fiprex ma sie niby osadzic w warstwie lipidowej, bo tez tak miałam ze Sara łapała kleszcze nawet tydzien po zakropleniu, tak poza wszytstkim to nie wiem jak kleszcze znajduja miejsce na wbicie sie przy taaaakim futrze;)[/quote] No a u nas po Fiprexie kleszcze nie odpadają, tylko kulturalnie piją jak bąki, takich opitych jak w tym roku znajduję na białasach to jeszcze nie widziałam. I nie wiem, jak się dostają, najwięcej oczywiście na mordkach jest, bo tu włos krótki, ale i na grzbiecie bywają. Ciężko je znaleźć od razu, właśnie dopiero, jak są pełne.... [quote name='AngelsDream']Z doświadczenia powiem, że dwa dni przed zakropleniem i dwa dni po psa się nie kąpię. :)[/quote] Zakroplone to one były dawniej, na koniec marca, teraz obroże założyłam po kąpieli, a kolejnego środka użyjemy, jak przyjdzie przesyłka ;) [quote name='Iza i Avanti']Cześć Dżołanka!:loveu: A czy biel Fialki nie bije Ci po oczach??? :evil_lol:[/quote] No właśnie świeci się suczysko z daleka :)
  19. [quote name='crazydaisy']Całkiem, całkiem :) tylko muszę stwierdzić, że mam strasznie nakręconego psa i zamiast spokojnie czekać na komendę do biegu, przestępuje złapy na łapę, niejednokrotnie pokonując przeszkody bez zezwolenia :mad: Po dłuższej przerwie świątecznej, wczoraj młoda musiała sobie przypomnieć do czego służy tunel, natomiast slalom, do którego podchodziła z rezerwą nie sprawia jej już problemów :) Muszę kiedyś aparat i fotografa zabrać to wrzuci się jakieś zdjęcia z treningów.[/quote] Musisz musisz :) Czekamy :)
  20. Cześć synowa :) A dlaczemu nie zmieniłaś tytułu galerii ciągle?!
  21. Mam łopatę, przyszłam Cię odkopać :)
  22. Witam się :) Jeszcze tylko jutro i mamy weekend ;)
  23. Mizianko ode mnie :)
  24. Spacery to dobra rzecz ;)) A jeszcze z taką gromadką, to już w ogóle ;)
×
×
  • Create New...