-
Posts
9671 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by lilith27
-
Mieszkamy na ulicy,bardzo potrzebujemy pomocy-4 bidulki z Radomia
lilith27 replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
nie sprecyzowane zostało -
Mieszkamy na ulicy,bardzo potrzebujemy pomocy-4 bidulki z Radomia
lilith27 replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
no jest jest szansa zawsze jest to jest psiak, który biegał na moim osiedlu jest maleńki do kolanka biegał z innymi psami w hordzie malej wraz z tym drugim został wstawiony do schroniska reszta piesków .........nei trafiła do schroniska maluszek jest przyjazny do ludzi raczej grzeczny i spokojny chociaz w grupie rzucał się na koty i inne psy więcej info postaram sie uzupełnić malawaszko czy Ty jesteś ze śląska? mam nr telefony z tychów kontakt sms-owy ktoś szuka szczeniaka -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
maluszki się rozłażą powoli -
no pieknisiu czarny domku szukamy
-
Kiki nie żyje!!!!!!Mona zostaje w dt na stałe. THX psi Aniele
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
ja mam tysiąc myśli w głowie -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
ja myślę, że ona odstrasza ludzi tym szczekaniem i dlatego kibluje i kibluje -
Staruszek sznaucer porzucony pod marketem - Radom
lilith27 replied to red's topic in Już w nowym domu
spisałam numery boksów tych sierśiuszków a tutaj jest jeszcze jeden szorstkowłosy kawaler [URL]http://www.dogomania.pl/threads/137119-Mieszkamy-na-ulicy-bardzo-potrzebujemy-pomocy-4-bidulki-z-Radomia/page3[/URL] -
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/116/fe5cb6884bd112cdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/224/85e5787d00d85882med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/116/0f684172a4702436med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/229/c06efe0f49df0368med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/225/a081b0db6f05cb7dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/83/e5cda5b9f0dcf951med.jpg[/IMG][/URL]
-
maleństwo wygląda jakby miał uszkodzone mechanicznie oko został znaleziony na ulicy w Radomiu jego rodzeństwo zginęło tragiczne maluszek szuka domku kochającego domku jest maleńki czarny i troszkę puchaty na razie tylko tyle wiem więcej info od Beatki 502660178 509128818 [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/83/852a46eb7730e1admed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/229/6aa804aacdf438b1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/229/2deb60a1ade52c22med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/228/fff460e0138daad3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/229/565bbe7ff8bc70eamed.jpg[/IMG][/URL]
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
czyli co adres swój dałaś już? tak? -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
lilith27 replied to ewab's topic in Już w nowym domu
jak czas pozwoli to jedziemy -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
no nie wiem......link nie działa....... ale wiesz...... ja raczej bym obstawiala, że ten pan......raczej samochodem nie jeździ -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
pięknisia na pierwszą -
Staruszek sznaucer porzucony pod marketem - Radom
lilith27 replied to red's topic in Już w nowym domu
kurcze byłam w schronisku wczoraj ale wieczorem późnym spontaniczne i na szybko po wizycie u szczeniaków zmierzyłyśmy Lady ażeby uszyć kubraczek i do domu.......miałam pracę domową jeszcze przykro mi.....ale niestety nie było jak -
Happy End! Po roku jest kochający DS już jestem w domku!
lilith27 replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
milionerki.......... -
153 nie 133 myślę, że wystarczy link a wątek będziesz aktualizować [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1075/koniec-bizu-nowy-hand-made-149072/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1075/koniec-zegarki-od-yves-rocher-172056/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1075/koniec-piekne-ciuszki-kupujesz-149186/[/url]
-
Sunia - TAK SIE STARA a nikt jej nie chce!!!??? Ma dom
lilith27 replied to klematyzja's topic in Już w nowym domu
dopiero znalazłam wątek nie wiem czemu wyszukiwarka mi nie pokazała na haśło radom lika piękna, piękna ma imię jak moja suczka bardzo sie cieszę -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
lilith27 replied to ewab's topic in Już w nowym domu
rozumiem................ -
pod chmurką na wsi spała, rok na dom czekała...Lusia jest w końcu DS
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
zebrałam pinięndzory bazarkowe :evil_lol: -
zgodnie z prośbą Ewy (mamy anhaty) wszystkie uzbierane pieniązki zostaną przekazane na suczki jednlankowe z bazarków zbiorczych oraz bazarku Kiki - zegarki błędzie to łącznie kwota ok. 133 złote Ola nr konta poprosze rób cioteczko dokładne rozliczenia na pierwszej stronce wkleimy link na bazarki za leczenie pyzuni są rachuneczki?
-
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
bazarkowo zaprasza [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13526670#post13526670]do 30.11. papirusy na 6 szczeniąt - Dogomania Forum[/url] -
wraca jeden ze szczeniakow -piesek-pilnie dt lub stały
lilith27 replied to kasiaprodex's topic in Już w nowym domu
ciotka lilith melduje się jako druga radomianka beatka kazała.............. cięzko było przebrnąć przez wątek emilia idzie ostro po bandzie (w mojej ocenie nie pierwszy raz ociera się o występek) Camara - brawo, ................czemu nikt wcześniej tego nie zauważył? kasia brawo ............. Agata brawo............. psy piękne........ piękna suczka........piękny pyszczek....jak landryneczka.......... -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='mpati123']Czyli wiek MOŻE być podobny... Zastanawiam się jeśli to on to DLACZEGO?![/QUOTE] to on???????? -
Kiki nie żyje!!!!!!Mona zostaje w dt na stałe. THX psi Aniele
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
:placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz: -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
lilith27 replied to ewab's topic in Już w nowym domu
[quote name='doddy']Niestety żadna z fotek Zosi nie wyszła. Wszystkie są totalnie rozmazane. Zrobimy jej fotki dopiero przy następnej wizycie.[/QUOTE] termin wizyty jest znany?