Jump to content
Dogomania

lilith27

Members
  • Posts

    9671
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lilith27

  1. no jest jest szansa zawsze jest to jest psiak, który biegał na moim osiedlu jest maleńki do kolanka biegał z innymi psami w hordzie malej wraz z tym drugim został wstawiony do schroniska reszta piesków .........nei trafiła do schroniska maluszek jest przyjazny do ludzi raczej grzeczny i spokojny chociaz w grupie rzucał się na koty i inne psy więcej info postaram sie uzupełnić malawaszko czy Ty jesteś ze śląska? mam nr telefony z tychów kontakt sms-owy ktoś szuka szczeniaka
  2. maluszki się rozłażą powoli
  3. no pieknisiu czarny domku szukamy
  4. ja mam tysiąc myśli w głowie
  5. ja myślę, że ona odstrasza ludzi tym szczekaniem i dlatego kibluje i kibluje
  6. spisałam numery boksów tych sierśiuszków a tutaj jest jeszcze jeden szorstkowłosy kawaler [URL]http://www.dogomania.pl/threads/137119-Mieszkamy-na-ulicy-bardzo-potrzebujemy-pomocy-4-bidulki-z-Radomia/page3[/URL]
  7. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/116/fe5cb6884bd112cdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/224/85e5787d00d85882med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/116/0f684172a4702436med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/229/c06efe0f49df0368med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/225/a081b0db6f05cb7dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/83/e5cda5b9f0dcf951med.jpg[/IMG][/URL]
  8. maleństwo wygląda jakby miał uszkodzone mechanicznie oko został znaleziony na ulicy w Radomiu jego rodzeństwo zginęło tragiczne maluszek szuka domku kochającego domku jest maleńki czarny i troszkę puchaty na razie tylko tyle wiem więcej info od Beatki 502660178 509128818 [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/83/852a46eb7730e1admed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/229/6aa804aacdf438b1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/229/2deb60a1ade52c22med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/228/fff460e0138daad3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/229/565bbe7ff8bc70eamed.jpg[/IMG][/URL]
  9. czyli co adres swój dałaś już? tak?
  10. jak czas pozwoli to jedziemy
  11. no nie wiem......link nie działa....... ale wiesz...... ja raczej bym obstawiala, że ten pan......raczej samochodem nie jeździ
  12. pięknisia na pierwszą
  13. kurcze byłam w schronisku wczoraj ale wieczorem późnym spontaniczne i na szybko po wizycie u szczeniaków zmierzyłyśmy Lady ażeby uszyć kubraczek i do domu.......miałam pracę domową jeszcze przykro mi.....ale niestety nie było jak
  14. 153 nie 133 myślę, że wystarczy link a wątek będziesz aktualizować [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1075/koniec-bizu-nowy-hand-made-149072/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1075/koniec-zegarki-od-yves-rocher-172056/[/url] [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1075/koniec-piekne-ciuszki-kupujesz-149186/[/url]
  15. dopiero znalazłam wątek nie wiem czemu wyszukiwarka mi nie pokazała na haśło radom lika piękna, piękna ma imię jak moja suczka bardzo sie cieszę
  16. rozumiem................
  17. zebrałam pinięndzory bazarkowe :evil_lol:
  18. zgodnie z prośbą Ewy (mamy anhaty) wszystkie uzbierane pieniązki zostaną przekazane na suczki jednlankowe z bazarków zbiorczych oraz bazarku Kiki - zegarki błędzie to łącznie kwota ok. 133 złote Ola nr konta poprosze rób cioteczko dokładne rozliczenia na pierwszej stronce wkleimy link na bazarki za leczenie pyzuni są rachuneczki?
  19. bazarkowo zaprasza [url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=13526670#post13526670]do 30.11. papirusy na 6 szczeniąt - Dogomania Forum[/url]
  20. ciotka lilith melduje się jako druga radomianka beatka kazała.............. cięzko było przebrnąć przez wątek emilia idzie ostro po bandzie (w mojej ocenie nie pierwszy raz ociera się o występek) Camara - brawo, ................czemu nikt wcześniej tego nie zauważył? kasia brawo ............. Agata brawo............. psy piękne........ piękna suczka........piękny pyszczek....jak landryneczka..........
  21. [quote name='mpati123']Czyli wiek MOŻE być podobny... Zastanawiam się jeśli to on to DLACZEGO?![/QUOTE] to on????????
  22. :placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz::placz:
  23. [quote name='doddy']Niestety żadna z fotek Zosi nie wyszła. Wszystkie są totalnie rozmazane. Zrobimy jej fotki dopiero przy następnej wizycie.[/QUOTE] termin wizyty jest znany?
×
×
  • Create New...