-
Posts
9671 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by lilith27
-
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
suczka ma około rok czasu (z tego co on mówił)jednak została zprezentowana panu Andrzejowi przez sąsiada, sasiad bowiem kiedyś miał dużo psiaczków -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
dziekujemy pieknie -
pod chmurką na wsi spała, rok na dom czekała...Lusia jest w końcu DS
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
ehsssssss martwie się, że Lusia przywiąże się i będzie jej potem cięzko -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
dziękuje za allegro zdjęcie songiego jest z października gdzieś tu na wątku wklejałam -
Kiki nie żyje!!!!!!Mona zostaje w dt na stałe. THX psi Aniele
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
ojejku....................... -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
nie wiem kto robi ogłoszenia Selenga zaproponowała allegro nie wiem gdzie był maluszek dziś postaram się wstawić bazarek na szczylki wklejam Beatki numer w pierwszym poście jako kontakt -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='agnieszka24']Ależ Lady jest piękna :loveu: Kubraczek zamówiony. Dziewczyny podajcie mi na PW adres do wysyłki.[/QUOTE] o matko....... poważnie? pięknie, bardzo dziękujemy......:multi::multi::multi: kurcze ale fajnie....... ale adres do mnie...czy do schronu? [quote name='agaga21']allegro się skończyło. czy ktoś chce wyróżnić?[/QUOTE] no cóż może w przyszłym miesiącu....może...... chwilowo słabiutko u mnie (cenzor nade mną stoi i mnie rozlicza) thx ogromne, że pamiętasz o suńce -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/223/3f716eb953f8bf61med.jpg[/IMG][/URL] -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/226/d5373fcf536a9980med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/227/fb15846c38913064med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/227/bda1069153a4dfd1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/223/492b505060ac3b76med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/227/b00d326ed1f9ae52med.jpg[/IMG][/URL] -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/222/db6fde8bb107a99fmed.jpg[/IMG][/URL] -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/227/164028b96ef5cbfdmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/227/c4530167d662f1d3med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/227/c1d603f000fadf39med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/223/50b256eaa5adb092med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/227/8329700d7989bc31med.jpg[/IMG][/URL] -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/227/2ac93cdfb8a20037med.jpg[/IMG][/URL] mamusia [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/227/3220e3bfb16f4505med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/223/6d29fde2ba7aad27med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/82/e0ad922e4a693676med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/223/594b19595cae76e5med.jpg[/IMG][/URL] -
Kiki nie żyje!!!!!!Mona zostaje w dt na stałe. THX psi Aniele
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
no niestety wysyp szczeniątek..... a ile ich w radomskim schronisku...... -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
ciotka Beatka się zaczaiła i porwała mnie do schroniska wieczorem:multi::multi::multi::multi: wymiary Lady: szyja 48 długość tułowaia od obroży do ogona 61 obwód klatki 74 obwód brzucha 65 Lady mnie nie poznała troszkę poszczekała na nas dała sie zapiąc na smycz potem wyrwała się obroży i uciekła łaskawie pozwoliła się złapać no i dziś pokazała, że jednak lubi się przytulić pakowała mi się na kolana jak kucnęlam do niej tuliła się troszkę pozwoliła się pogłaskać, podrapać no i zmierzyć przymilna suczka umie dać łapkę na komendę siad akurat usiadła do Beatki bardzo się cieszyła i prosiła o jedzonko no i łakoma księzniczka chciała ukraść mięska z garnka Lady postraszyła też troszkę inną suńkę, dużą wilkowatą panienkę -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
zaraz wrzucę fotki [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/227/8ab0a15de84f206bmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/114/af901c2bc1f2bbf9med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/223/7d807a864aad1aa3med.jpg[/IMG][/URL] uwaga uwaga znalazłem sie....... [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/227/24af33a0e6779a24med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/139/39427bf348d79c29med.jpg[/IMG][/URL] -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
thx selengo ogromnie mogę dodać, że mamusia jest niewielka taka pod kolanko moje (jestem raczej niska 160 cm) mamusia jest troszkę kudłata wobec swojego "pana" bardzo wierna i przywiązana maluszki chyba nie będą duże po umaszczeniu chłopca, który zaginął Beatka wniosiła, że o tych samych genach co margolcia zaraz wyszukam jej fotkę oto margolcia: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images48.fotosik.pl/86/595ea2765fc35783.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images42.fotosik.pl/82/3966d607cc86ec4a.jpg[/IMG][/URL] zaginiony szczeniak jest podobnej maści ale to tylko hipotezy, zwykłe podejrzenia pewności nie ma ciągle coś nie wychodzi....i brak ztem aktualnych zdjęć brak również zdjęc mamusi -
Sawa- prawdziwe wyzwanie dla ludzi, którzy żyją z pasją- jak ona :)))
lilith27 replied to agatkia's topic in Już w nowym domu
ale się zaczaiłyście............ -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
kochana już myśłałam, żeby jechać do second handu i wyszukać kurtkę nadającą się na kubrak problemem jednak jest z mojej strony zmierzenie suczki chodzi o to, że nie mam jak się wybrać do niej obecnie dziś pogoda pod psem....... a mąz idzie do pracy wczoraj była na przykład piękna pogoda i męża bym wyciągnęłą ze sobą ale nie niestety nie wyszło bo miałam odwiedzić szczeniaczki w innej części miasta ogromna szkoda...bo i to nie wyszło -
Piękny Floyd z zesp.suchego oka (schr.Radom)-już w swoim domku!
lilith27 replied to red's topic in Już w nowym domu
korzystając z popularności wątku floyyda przez pw dowiedziałam się, że na stacji lukoil na czarneckiego biega piesio mały od samochodu do samochodu nie młody już chłopak z niego ktokolwiek widział? ktokolwiek coś wie? pozdrawiam floyydzika -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
wpisałam moje namary w post pierwszy thx ogromny za odzew -
Kiki nie żyje!!!!!!Mona zostaje w dt na stałe. THX psi Aniele
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
a w międzyczasie oczekiwań na info zaproszę na wątek: w Radomiu, u jednego człowieka nietsraniącego od trunków oszczeniła się suczka. Na świat przyszło 6 szczeniaczków. Pan niezbyt o nie dba. Jednego pożyczył małym dziewczynkom. Teraz pan nie wie co się z nim stało:shake: [URL="http://www.fotosik.pl/"][IMG]http://images44.fotosik.pl/219/c4af1547c2fe45b3med.jpg[/IMG][/URL] one już same jedzą...zaczynają się rozchodzić........zostało 5:placz: 4szuczki i chłopaczek najmniejszy boimi się ,że poznikają.......... psiaczki już powoli można zabierać, skoro jedzą same….. [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1161/6-szczeniaczkow-do-dolu-w-ziemi-pojdzie-moze-jeden-chlopak-sie-ostanie-172063/[/url] -
Kiki nie żyje!!!!!!Mona zostaje w dt na stałe. THX psi Aniele
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
no i??????????????? -
pod chmurką na wsi spała, rok na dom czekała...Lusia jest w końcu DS
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
a co to Lusia tak spadła? -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
wiem wiem wczoraj była ładna pogoda, ale niestety nie mogłam jechać do niej myślę też o tym kubraczku tylko, że Lady zdaj się tyć szybko:shake: