Jump to content
Dogomania

lilith27

Members
  • Posts

    9671
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by lilith27

  1. na dzień dobry podskocz maleńka na pierwszą na pierwszą na samą górę
  2. dzisiaj również forum robi co chce
  3. kasiu dziękuję za przybycie bączki mają allegro jak na razie
  4. [quote name='AnnaA']Zdjęcia Tiny piękne. Pokazałam je Lusi ale chyba nie załapała...[/QUOTE] no nie mogę
  5. i czemu nikt za nią nie dzwoni teraz
  6. ale zdjęcie wybralaś brzydkie do tego bazarku oficjalnie proponuję zamianę na to [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/225/89abee65e23966f1med.jpg[/IMG][/URL]
  7. [quote name='logowanie_nie_dziala_gos']No to jeszcze ostatnie (obróżka, siatka, trawa): [IMG]http://i45.tinypic.com/20tqwkk.jpg[/IMG][/QUOTE] niesamowite
  8. może ci zapisywać w innym miejcu niż na pulpicie na przykład z dokumentach kociak ma oko widoczne
  9. ona tak szczeka straszy chyba........... a tak na prawdę to bardzo się cieszy z odwiedzin i spacerów
  10. dziękuję za zaproszenie piękna sunieczka czemu nikt jej nie chce?
  11. ja sobie tylko tak gadam sama do siebie na forum tak o.......żeby watek podnieść faktycznie na razie jest ciepło
  12. [quote name='Monday'] Dziewczyny, dała się wam pogłaskać pręguska? [/QUOTE] kiedyś pewnie pozwoli
  13. może dziś kubraczek przyjdzie
  14. Selengo pięknie dziękujemy Tula wydrukowałam, ale troszke średni ten wydyuk myślę, że jest możliwość, żeby suńka zaszła daleko czytałam kiedyś historię zagubionego szczeniaka huskym który się odnalazł dzięki ogłoszneiu na gratce..........100 km dalej od miejsca zamieszkania nie mówię, że suńka twoja suczka tak daleko zaszła pieski zazwyczaj krążą wokoło,
  15. tula wyślij mi na maila wydrukuje w pracy zaniosę do pankarcego i do schronu możemy podrzucić jak będziemy jechały do lady z kubrakiem tyle, że nie wiem kiedy kubraczek przyjdzie [email][email protected][/email]
  16. ja zachodzę w głowę dlaczeo ona trafiła na bruk i czemu jej nikt nie szukał
  17. [quote name='logowanie_nie_dziala_gos']I jeszcze jedno. [IMG]http://i50.tinypic.com/2gsk8m0.jpg[/IMG][/QUOTE] jakie fajne zdjęcie
  18. trzeba fotke do schronu podrzucić
  19. [quote name='Monday']no ale co Magda o Sofii mówiła? Coś nowego ?[/QUOTE] dobre rzeczy
  20. pan andrzej twierdzi, że mamusia szczeniaczków coś jest chora ciągle się pokłada pod płotem
  21. spij dobrze Lady banerki Ci podlinkowałam na nowo [URL=http://www.dogomania.pl/threads/144235-Radom-LADY-pA-A-astka-wyrzucona-z-auta-teraz-za-kratami][IMG]http:// img98.imageshack.us/img98/2608/banerek.jpg[/IMG][/URL]
  22. [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/117/21db7da5f5662d44med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/84/c227e5593c3f26f1med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/230/16ffd5c902e1c12bmed.jpg[/IMG][/URL] a zdjęcia bullka komu?
×
×
  • Create New...