-
Posts
9671 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by lilith27
-
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Monday ja zrezygnowałam z tego kontaktu przekazałam go osobie ze śląska, ktra też szuka domu dla szczeniaka -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
nie wiem mój nauczyciel od angielskiego powiedział mi o suczce pod IV LO przychodzi pod szkołę i dzieciaki ją karmią suka ma małe ale nie widziałyśmy ich dzisiaj pytałam jakąs babke z psem na spacerze, ale ona nic nie wie było już późno i ciemno trzeba poszukać w dzień szuczki lady jest śliczna........najpiękniejsza a nawet nie wiesz jak umie się wtulać, cieszy się jak się ją głaszcze i jest nie najedzona -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
Beatka nic nie mówiła dziś o kubraku ale nie bardzo był czas, dzisiaj szczeniaczki przewoziłyśmy potem szukałyśmy drugiej mamy bezdomnej z dziećmi więc nawet nie miałam głowy zapytać jak będzie kubrak na bank będa fotki -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
[quote name='Energy']Ja też zaglądam, tylko co to da:shake:[/QUOTE] dla lady? raczej niewiele dla mnie? wielkie wsparcie [quote name='agaga21']ja wiem dlaczego.... lady jest jednocześnie [B]za mało amstaffowata[/B] i [B]za bardzo amstaffowata[/B]....takie mają najgorzej.:shake:[/QUOTE] no to klops właśnie znalazłam na mailu fotki od tuli tak się szczeka na nieznajomych:razz: [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/228/672972f2892265bfmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/227/a170d066212a0f6cmed.jpg[/IMG][/URL] -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
nie małe..........:shake::shake::shake::shake: zerowe:placz::placz::placz::placz: a ja nie rozumiem czemu:-(:-(:-(:-(:-( -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
nikt nie zaglada? tylko ciotka lilith sama do siebie pisze -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
cóż trzeba ponegocjować z wetem jednoczesnie dodaje, iż na forum jest szczeniaczkowy bazarek [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/227/cd3837da68aae87emed.jpg[/IMG][/URL] [url]http://www.dogomania.pl/threads/173905-do-30-11-papirusy-na-6-szczeniAE-t[/url] -
ślepy Puko w hoteliku u leny szuka domu...Puko ma dom
lilith27 replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']Jak komuś się chce zrobić 1300 km po niewidomego psa, to musi być w porządku! :loveu: Nie mogę się doczekać! A tu wątek wspomnianego ślepego staruszka Beriego [url]http://www.dogomania.pl/threads/173396-na-A-wiat-patrzAE-sercem-a-Ty-PiAE-kny-niewidomy-Beri-czeka-Zabrze[/url] [IMG]http://i46.tinypic.com/2q1hpo0.jpg[/IMG][/QUOTE] bardzo cieszę się Pukusiem i trzymam kciuki barbdzo bardzo silnie mocno strasznie ale podam link (bardziej jako przestroga przed euforią) [url]http://www.dogomania.pl/threads/140974-Pobili-mnie-straciA-em-wzrok-schr-Radom-CzaruA-pojechaA-do-hoteliku/page27[/url] -
wraca jeden ze szczeniakow -piesek-pilnie dt lub stały
lilith27 replied to kasiaprodex's topic in Już w nowym domu
piękniutka maleńka [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/86/e9b028837f869b79med.jpg[/IMG][/URL] -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
wszystko się udało teraz potrzebne fundusze na szczepienia -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
kochani jak psiaczki zostaną zabrane siądziemy z nimi na spokojnie zrobi się zdjęcia i opisy u weta dowiemy się ile dokłądnie mają psy kontakt do Tych przekazałam osobie która też ma szczeniorki na wydaniu więc tam transport nie jest potrzebny akcję na masową skalę z szukaniem domku zaczniemy za chwilę jestem spakowana piwko grzeje się w plecaku za chwilę wychodze z domu bico...ja przepraszam ale byłam w pracy i nie miałam jak pisać wpadam rano tylko na forum jeszcze zanim zacznie się mój czas pracy duuże obciązenie ostatnio mam -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
mam nadzieję, że nie czmychną robiłyśmy z Beatką oględziny całą rodzinką razem z matką miałam smsa jednego od osoby z Tych kontakt przekazałam osobie na sląsku -
pod chmurką na wsi spała, rok na dom czekała...Lusia jest w końcu DS
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
skacz lusiu kochana -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
i ponownie na dzień dobry -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
suczki pod Chałubińskim też szukamy -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
w budzie na działce nie ma innego (lepszego) wyjścia nadto wczoraj się dowiedziałam, że pod chałubińskim (IV LO) jest też bezdomna psia mama z oseskami [URL="http://www.dogomania.pl/threads/172063-6-szczeniaczkA-w-maA-e-kulki-szukajAE-DT-i-DS"][IMG]http://img686.imageshack.us/img686/1664/beznazwy.png[/IMG][/URL] -
Pobili mnie, straciłem wzrok (Radom) --Czaruś pojechał od Mori do domku!
lilith27 replied to red's topic in Już w nowym domu
ja na dniach pensję dostanę -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
dziękuję pieknie -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
na dzień dobry Lady podniosę -
Staruszek sznaucer porzucony pod marketem - Radom
lilith27 replied to red's topic in Już w nowym domu
strona schroniskowa jest troszke nieaktualna -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
lilith27 replied to ewab's topic in Już w nowym domu
do centrum zoologicznego na czystą trzeba zanieśc plakat i na reja też do tego sklepu -
Staruszek sznaucer porzucony pod marketem - Radom
lilith27 replied to red's topic in Już w nowym domu
banerek psiowy [URL=http://www.dogomania.pl/threads/173196-Staruszek-sznaucer-porzucony-pod-marketem-Radom][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/3223/29olxk0.png[/IMG][/URL] -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
gdzieś jeszcze w oddali -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
lilith27 replied to ewab's topic in Już w nowym domu
tula trzeba suńkę w necik puścić chociaż na najważniejsze serwisy zostaw szczeniaczki......suczki swojej szukaj