-
Posts
9671 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by lilith27
-
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
lilith27 replied to ewab's topic in Już w nowym domu
[URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/225/6484839661d2c6e0med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/84/65490d110552e796med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/230/05c68fb70f7a3673med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/230/f67bcff2f08f7308med.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/226/1243defae4b58812med.jpg[/IMG][/URL] -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
lilith27 replied to ewab's topic in Już w nowym domu
zachęcam do odwiedzin prosiaczek - zofii sunia normalnie chrumka jak świnka no i grubania jest za jakość zdjęć przepraszam było ciemno i zimno i nie było czasu [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/230/dbf51ce90471665amed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/226/2e1b5567fd54475cmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/230/6803abc7879015bbmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/230/3437266907f5313dmed.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/225/89abee65e23966f1med.jpg[/IMG][/URL] -
Kiki nie żyje!!!!!!Mona zostaje w dt na stałe. THX psi Aniele
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
jeszcze nic straconego nadzieja jest zawsze ........chyba Troszkę zaoffuje Pomoc potrzebna Szukamy na gwałt DT, chociaz dla jednej istotki [quote name='Beata M']Byłam u maluchów.Patrze i oczom nie wierze....jeden po ulicy zapierdziela.... Niestety jaki gospodarz takie ogrodzenie,płot lichy,ogromne szpary...a maluchy się od Zorki uczą wychodzić. Spotkałam dwie dziewczynki które sobie pieski biorą do zabawy :( powiedziałam im,że piesków zabierać nie można. Że jeśli chcą mogą przychodzić,przyniesć szczeniaczkom mleka,kocyk,jedzenie dla mamy ale nie wolno ich wynosić. Chyba dotarło... Powiedziały mi,że jutro ma przyjechać jakaś pani i zabrać dwie suczki Dałam p.Andrzejowi do zrozumienia,że będę jutro z flaszką i jeśli będa wszystkie pieski flaszke dostanie ;) Co mamy robić???? Moja mama przyjmie Zorke i dwa szczeniaki na DT(Zorka zostałaby wysterylizowana) Więcej nie jest w stanie przygarnąć(ma 3 swoje psy kota i kota na DT oraz mężą-gdyby męża nie było przyjełaby wszystkie) Czy mamy zabrać Zorke i 2 szczeniaki do mamy a cztery szczeniaki do schronu :( ? Jak wybrać dwa z sześciu,które skazać na schron? Czy zostawić całą rodzinke u p.Andrzeja?[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/172063-6-szczeniaczkA-w-maA-e-kulki-szukajAE-DT-i-DS[/url] -
Sunia - TAK SIE STARA a nikt jej nie chce!!!??? Ma dom
lilith27 replied to klematyzja's topic in Już w nowym domu
wygląda na niesamowicie przyjemną suczkę jak moja lilu kuli te uszy Troszkę też zaoffuje Pomoc potrzebna Szukamy na gwałt DT, chociaz dla jednej istotki [quote name='Beata M']Byłam u maluchów.Patrze i oczom nie wierze....jeden po ulicy zapierdziela.... Niestety jaki gospodarz takie ogrodzenie,płot lichy,ogromne szpary...a maluchy się od Zorki uczą wychodzić. Spotkałam dwie dziewczynki które sobie pieski biorą do zabawy :( powiedziałam im,że piesków zabierać nie można. Że jeśli chcą mogą przychodzić,przyniesć szczeniaczkom mleka,kocyk,jedzenie dla mamy ale nie wolno ich wynosić. Chyba dotarło... Powiedziały mi,że jutro ma przyjechać jakaś pani i zabrać dwie suczki Dałam p.Andrzejowi do zrozumienia,że będę jutro z flaszką i jeśli będa wszystkie pieski flaszke dostanie ;) Co mamy robić???? Moja mama przyjmie Zorke i dwa szczeniaki na DT(Zorka zostałaby wysterylizowana) Więcej nie jest w stanie przygarnąć(ma 3 swoje psy kota i kota na DT oraz mężą-gdyby męża nie było przyjełaby wszystkie) Czy mamy zabrać Zorke i 2 szczeniaki do mamy a cztery szczeniaki do schronu :( ? Jak wybrać dwa z sześciu,które skazać na schron? Czy zostawić całą rodzinke u p.Andrzeja?[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/172063-6-szczeniaczkA-w-maA-e-kulki-szukajAE-DT-i-DS[/url] -
pod chmurką na wsi spała, rok na dom czekała...Lusia jest w końcu DS
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
skacz Lusiu kochana skacz niech Cię wszyscy widzą Troszkę zaoffuje Pomoc potrzebna Szukamy na gwałt DT, chociaz dla jednej istotki [quote name='Beata M']Byłam u maluchów.Patrze i oczom nie wierze....jeden po ulicy zapierdziela.... Niestety jaki gospodarz takie ogrodzenie,płot lichy,ogromne szpary...a maluchy się od Zorki uczą wychodzić. Spotkałam dwie dziewczynki które sobie pieski biorą do zabawy :( powiedziałam im,że piesków zabierać nie można. Że jeśli chcą mogą przychodzić,przyniesć szczeniaczkom mleka,kocyk,jedzenie dla mamy ale nie wolno ich wynosić. Chyba dotarło... Powiedziały mi,że jutro ma przyjechać jakaś pani i zabrać dwie suczki Dałam p.Andrzejowi do zrozumienia,że będę jutro z flaszką i jeśli będa wszystkie pieski flaszke dostanie ;) Co mamy robić???? Moja mama przyjmie Zorke i dwa szczeniaki na DT(Zorka zostałaby wysterylizowana) Więcej nie jest w stanie przygarnąć(ma 3 swoje psy kota i kota na DT oraz mężą-gdyby męża nie było przyjełaby wszystkie) Czy mamy zabrać Zorke i 2 szczeniaki do mamy a cztery szczeniaki do schronu :( ? Jak wybrać dwa z sześciu,które skazać na schron? Czy zostawić całą rodzinke u p.Andrzeja?[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/172063-6-szczeniaczkA-w-maA-e-kulki-szukajAE-DT-i-DS[/url] -
Misiek spod dworca - agresja i nieufność-odszedł za TM
lilith27 replied to red's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
[quote name='red']Wiem, że w schronisku mają być dziewczyny behawiorystki, poproszę żeby zajęły się miśkiem...potem zobaczymy. super może jakaś nadzieja dla psiaczka Troszkę też zaoffuje Pomoc potrzebna Szukamy na gwałt DT, chociaz dla jednej istotki [quote name='Beata M']Byłam u maluchów.Patrze i oczom nie wierze....jeden po ulicy zapierdziela.... Niestety jaki gospodarz takie ogrodzenie,płot lichy,ogromne szpary...a maluchy się od Zorki uczą wychodzić. Spotkałam dwie dziewczynki które sobie pieski biorą do zabawy :( powiedziałam im,że piesków zabierać nie można. Że jeśli chcą mogą przychodzić,przyniesć szczeniaczkom mleka,kocyk,jedzenie dla mamy ale nie wolno ich wynosić. Chyba dotarło... Powiedziały mi,że jutro ma przyjechać jakaś pani i zabrać dwie suczki Dałam p.Andrzejowi do zrozumienia,że będę jutro z flaszką i jeśli będa wszystkie pieski flaszke dostanie ;) Co mamy robić???? Moja mama przyjmie Zorke i dwa szczeniaki na DT(Zorka zostałaby wysterylizowana) Więcej nie jest w stanie przygarnąć(ma 3 swoje psy kota i kota na DT oraz mężą-gdyby męża nie było przyjełaby wszystkie) Czy mamy zabrać Zorke i 2 szczeniaki do mamy a cztery szczeniaki do schronu :( ? Jak wybrać dwa z sześciu,które skazać na schron? Czy zostawić całą rodzinke u p.Andrzeja? http://www.dogomania.pl/threads/172063-6-szczeniaczkA-w-maA-e-kulki-szukajAE-DT-i-DS -
Staruszek sznaucer porzucony pod marketem - Radom
lilith27 replied to red's topic in Już w nowym domu
czyli są jednak? na stronie schroniskowej może warto poszukać Troszkę też zaoffuje i pozowolę sobie coś napisać Pomoc potrzebna Szukamy na gwałt DT, chociaz dla jednej istotki [quote name='Beata M']Byłam u maluchów.Patrze i oczom nie wierze....jeden po ulicy zapierdziela.... Niestety jaki gospodarz takie ogrodzenie,płot lichy,ogromne szpary...a maluchy się od Zorki uczą wychodzić. Spotkałam dwie dziewczynki które sobie pieski biorą do zabawy :( powiedziałam im,że piesków zabierać nie można. Że jeśli chcą mogą przychodzić,przyniesć szczeniaczkom mleka,kocyk,jedzenie dla mamy ale nie wolno ich wynosić. Chyba dotarło... Powiedziały mi,że jutro ma przyjechać jakaś pani i zabrać dwie suczki Dałam p.Andrzejowi do zrozumienia,że będę jutro z flaszką i jeśli będa wszystkie pieski flaszke dostanie ;) Co mamy robić???? Moja mama przyjmie Zorke i dwa szczeniaki na DT(Zorka zostałaby wysterylizowana) Więcej nie jest w stanie przygarnąć(ma 3 swoje psy kota i kota na DT oraz mężą-gdyby męża nie było przyjełaby wszystkie) Czy mamy zabrać Zorke i 2 szczeniaki do mamy a cztery szczeniaki do schronu :( ? Jak wybrać dwa z sześciu,które skazać na schron? Czy zostawić całą rodzinke u p.Andrzeja?[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/172063-6-szczeniaczkA-w-maA-e-kulki-szukajAE-DT-i-DS[/url] -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
skacz królewianko a ja Ci tymczasem Troszkę zaoffuje Pomoc potrzebna Szukamy na gwałt DT, chociaz dla jednej istotki [quote name='Beata M']Byłam u maluchów.Patrze i oczom nie wierze....jeden po ulicy zapierdziela.... Niestety jaki gospodarz takie ogrodzenie,płot lichy,ogromne szpary...a maluchy się od Zorki uczą wychodzić. Spotkałam dwie dziewczynki które sobie pieski biorą do zabawy :( powiedziałam im,że piesków zabierać nie można. Że jeśli chcą mogą przychodzić,przyniesć szczeniaczkom mleka,kocyk,jedzenie dla mamy ale nie wolno ich wynosić. Chyba dotarło... Powiedziały mi,że jutro ma przyjechać jakaś pani i zabrać dwie suczki Dałam p.Andrzejowi do zrozumienia,że będę jutro z flaszką i jeśli będa wszystkie pieski flaszke dostanie ;) Co mamy robić???? Moja mama przyjmie Zorke i dwa szczeniaki na DT(Zorka zostałaby wysterylizowana) Więcej nie jest w stanie przygarnąć(ma 3 swoje psy kota i kota na DT oraz mężą-gdyby męża nie było przyjełaby wszystkie) Czy mamy zabrać Zorke i 2 szczeniaki do mamy a cztery szczeniaki do schronu :( ? Jak wybrać dwa z sześciu,które skazać na schron? Czy zostawić całą rodzinke u p.Andrzeja?[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/172063-6-szczeniaczkA-w-maA-e-kulki-szukajAE-DT-i-DS[/url] -
kliknij na obrazek myszką prawym przyciskiem pojawi się lista opcji wybierz: zapisz obrazek jako no i tyle
-
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
tula nie wiadomo dokładnie bo sam pan andrzej nie wiedział kiedy się urodziły ale same już jedzą miesiąc - półtora? -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
lilith27 replied to ewab's topic in Już w nowym domu
zebrałm troszkę rzeczów dla tej rodziny Monday kiedy mogę przekazać? -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
fantastycznie tula -
wraca jeden ze szczeniakow -piesek-pilnie dt lub stały
lilith27 replied to kasiaprodex's topic in Już w nowym domu
zagląda.................... -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
lilith27 replied to ewab's topic in Już w nowym domu
ja dziś będę szukać w sobotę robi się porządki -
Horror w szydlowcu! Prosze o wyczyszczenie watku.
lilith27 replied to Madallena's topic in Już w nowym domu
w ogóle linki nie działają -
miałam dziś jechać do schronu ale źle się czuje a mąż kręci nosem, że na głowę upadłam, że "znowu" chce jechać Troszkę zaoffuje Pomoc potrzebna Szukamy na gwałt DT, chociaz dla jednej istotki [quote name='Beata M']Byłam u maluchów.Patrze i oczom nie wierze....jeden po ulicy zapierdziela.... Niestety jaki gospodarz takie ogrodzenie,płot lichy,ogromne szpary...a maluchy się od Zorki uczą wychodzić. Spotkałam dwie dziewczynki które sobie pieski biorą do zabawy :( powiedziałam im,że piesków zabierać nie można. Że jeśli chcą mogą przychodzić,przyniesć szczeniaczkom mleka,kocyk,jedzenie dla mamy ale nie wolno ich wynosić. Chyba dotarło... Powiedziały mi,że jutro ma przyjechać jakaś pani i zabrać dwie suczki Dałam p.Andrzejowi do zrozumienia,że będę jutro z flaszką i jeśli będa wszystkie pieski flaszke dostanie ;) Co mamy robić???? Moja mama przyjmie Zorke i dwa szczeniaki na DT(Zorka zostałaby wysterylizowana) Więcej nie jest w stanie przygarnąć(ma 3 swoje psy kota i kota na DT oraz mężą-gdyby męża nie było przyjełaby wszystkie) Czy mamy zabrać Zorke i 2 szczeniaki do mamy a cztery szczeniaki do schronu :( ? Jak wybrać dwa z sześciu,które skazać na schron? Czy zostawić całą rodzinke u p.Andrzeja?[/QUOTE] [url]http://www.dogomania.pl/threads/172063-6-szczeniaczkA-w-maA-e-kulki-szukajAE-DT-i-DS[/url]
-
Happy End! Po roku jest kochający DS już jestem w domku!
lilith27 replied to Ammounie's topic in Już w nowym domu
i do Tiny nikt nie zagląda -
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
dziękuję za wsparcie dziewczyny -
pod chmurką na wsi spała, rok na dom czekała...Lusia jest w końcu DS
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
tak pospadały wątki -
cały miot ma DS, dziękuję dogomaniaczki........
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
........................................................ -
Sofia nie musi wracać do schronu!!! Ma swój dom!!!
lilith27 replied to ewab's topic in Już w nowym domu
o mój boshe -
pod chmurką na wsi spała, rok na dom czekała...Lusia jest w końcu DS
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
........................................................................................ -
dziękuję za zaproszenie chociaż nie wiele mogę zrobić a skroro jestem na śląsku....... mam kontakst sms (więc kompletnie niesprawdzony i nie wiem czy poważny) z osobą która szuka szczeniaczka to miejscowość Tychy obiecałam, że podam dalej numer ktoś chce nr tel?
-
Lady -totalny brak kasy, suczka wróci do schronu
lilith27 replied to lilith27's topic in Już w nowym domu
dzwoniłą dzisiaj kobietka spod wrocławia własnie cos mówiłą o jakimś zdjęciu w gazecie ale pani chciała pieska do budy no i powiedziała coś jeszcze że ma już psa - samca, który im uciekł na łajdactwo psy go strasznie pogryzły no i teraz szukają nowej pupilki a do momentu kiedy czegoś nie znajdą, będa mieli tego na razie no więc powiedziałam, że lady musi być w domu a nie w budzie czy kojcu poniewaz zmarznie zimą i nie wchodzi to w grę życzylam pani powodzenia