no właśnie ... upały ... niby gorąco , psy się męczą, ale zauważyłam u naszej Fiśki że chętnie wygrzewa się na słoneczku wykłada się na bok i leży , leży , leży , aż muszę ją ruszyć bo boję się że udaru słonecznego dostanie :):)
a ja znalazłam na profilu Leny na youtube taki filmik ... jest tam chyba trochę Operki ... nie wiem czy ten filmik jest na wątku ... :):)
[video=youtube;TQs7ZIgLOMg]http://www.youtube.com/watch?v=TQs7ZIgLOMg&feature=channel[/video]
ale się chowa panienka :evil_lol:
......... mam nadzieję że to Opera ;)
[B]Syla[/B] to i tak masz szczęście że tylko język a nie pazury przez plecy :crazyeye:.... zamieniłabym chętnie nasze "budziki " :evil_lol::evil_lol:[IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/evil_lol.gif[/IMG]
[quote name='Basia1968']mam filmik ale cholera zacina mi się komp, zresztą you toube cos do kitu łai. Kto wstawi filmik? wyśle na meila[/QUOTE]
wyślij :) [email][email protected][/email]
[quote name='Aneta220978']Na moim napisałam do zamknięcia, niestety sama nie wiem jak się zamyka:-([/QUOTE] to już moderator musi :) zamknie jak przeczyta :)
[quote name='tripti']jakich chłopakach;)?[/QUOTE]
a po tych [URL="http://www.dogomania.pl/threads/186258-Kajko-i-Kokosz-czyli-Teodor-i-Frodo-ju%C5%BC-w-swoich-domach-%29/page76?p=14955778#post14955778"]tutaj;)[/URL]
[quote name='EWA-DAMIAN']Tak też próbowaliśmy, ale Foksik jest za przebiegły i smakołyków nie przyjmuje, po prostu jeszcze do nas nie ma zaufania. Tu tylko czas pomoże[/QUOTE]
też tak myślę , jak się przekona i nabierze pewności siebie , jak już Was uzna za swoje "stado" to nie powinien obawiać się innych psów ... myślę że lepiej że jest ostrożny :)
[quote name='Klaudus__'][I]Ja nieśmiało zaproszę fanki urody Foksia do Leosia...
Może coś z Foksia w Nim znajdziecie...?
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/188198-Leoś-od-zbieraczki-potrzebuje-natychmiast-dt-lub-ds...-Pszczyna[/URL][/I][/QUOTE]
cały Foksik ...tylko bardziej rozczochrany .... zapiszę sobie
to ja też przyłączę się do podziękowań dla [B]Ellig[/B] , dotarła wpłata za allegro :) dziękuję :)
aukcję będę uzupełniać na bieżąco w miarę docierania na wątek informacji o suniach :)