[quote name='Merime']Słodkie pyski, ale musisz mi powiedzieć skąd macie taką puchę? Przydałaby nam się, bo worek z karmą jest bardzo łasym kąskiem dla naszej Suri. Hehehe
Zapraszam też do swoich pysków ->[URL]http://www.dogomania.pl/threads/203126-Taki-Rudy-x2[/URL][/QUOTE]
dzięki za zaproszenie :-) nie wiem gdzie obecni właśc iciele Karmela zdobyli taką puszkę, ale ja jedną dostałam w promocji pod RC a drugą kupiłam na bazarku na dogo :-)
[quote name='tatankas']Wstawiaj,wstawiaj,bo po tych wszystkich bidach boksiowych z wychudzeniami,różnymi chorubskami :(z miłą chęcią pooglądam zdrowe,cieszące się życiem twoje szkraby :)[/QUOTE]
oj tak mnóstwo tych boksiowych bidulek serce się kraje :-(
a zdjęcia wkrótce ;-)
niestety coś się pozmieniało na imageshuck, z krótego korzystałam i nie mogę wstawic zdjęc, chyba muszę się tam najpierw zarejestrowac...