Jump to content
Dogomania

Yana

Members
  • Posts

    3570
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Yana

  1. cudo :-) i ten ogon hehe :-) a jak dorosłe boksie przyjęły maluszka ?
  2. w końcu trafiłam na wątek Zgredusia :razz: jest cudna :loveu: planuję jakiegoś małego faflucha w bliżej nieokreślonej przyszłości i ciągle się wacham bostonek czy buldożek :cool3: pręguska niesamowita, świetne są te zdjęcia jak szaleją razem z ONNI, oj masz wesoło :evil_lol: więcej zdjęć poproszę :razz:
  3. gratuluję nowego domownika :multi: mała jest słodziutka :loveu: niech się zdrowo chowa i rośnie na piękną pannę :loveu: liczę, że będziemy oglądac wiele zdjęć dziewczynki :razz:
  4. co za ulga !!! teraz wszystko będzie dobrze :-)
  5. trzymam kciuki za przybycie na świat Waszego maluszka :-)
  6. to super ! pewnie wszystko zależy od dnia ;-)
  7. gratulacje !! a jak wrażenia ? chodzi o sędzinę ;-)
  8. dziewczyny, to nie jest kwestia ilości jedzenia jakie się daje psu... uwierzcie wystawcy nie głodzą psów :razz: to bardziej kwestia wieku, budowy psa, przemiany materii a także ilości ruchu. Są psy jak moja Yana, które nie sposób podtuczyć nawet jak się chce, przy tej dawce ruchu jaką ona potrzebuje. Czasem jest nawet na karmie wysokokalorycznej dla psów pracujących a i tak jak się wyciągnie to jest wygląda bardzo szczupło ;) chociaz ja sama wolę jak pies ma trochę masy :lol:
  9. musi być dobrze... trzymamy kciuki !!!
  10. piękne zdjęcia ! stadko wspaniałe :-)
  11. [quote name='Kapsel']Jutro Cezarek wyrusza w podróż. Dzisiaj dostał zastrzyk z bardzo silnym antybiotykiem , jutro kolejny. Bardzo się już przywiązał do Michała, na pewno bedzie cięzko mu się z nim rozstać... :-(:-(:-([/QUOTE] rzeczywiście, będzie mu cięzko :-(
  12. ćwiczenia przed wystawą ? pięknie się prezentuje :-)
  13. piękne zdjęcia :-) Kinio cudownie wygląda, jest taki szczęśliwy :-)
  14. poszedł przelew ode mnie
  15. oby się udało go uratować :-( on już tyle przeszedł...
  16. boziu kolejna bida :-(
  17. i jeszcze Mela z wystawy w W-wie :lol: [IMG]http://img30.imageshack.us/img30/2506/mela2male.jpg[/IMG] [IMG]http://img20.imageshack.us/img20/6342/mela1male.jpg[/IMG] [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/2989/mela6male.jpg[/IMG] [IMG]http://img59.imageshack.us/img59/544/melawwa.jpg[/IMG][URL="http://imageshack.us/photo/my-images/59/melawwa.jpg/"][/URL]
  18. a byłaś w odwiedzinach u malej pręguski ?
  19. też mogę dołożyc 50 zł na transport
  20. wspaniała wiadomość :-)
  21. Yana

    Kapsel & Jenny

    do uśpienia ? to we Wrocławiu usypiają zdrowe psy ?
  22. [quote name='ageralion']Ja nie wiem co boksiolki maja takiego ciezkiego, ze ida pod wode jak kamien, pustka w glowie powinna dzialac wypornosciowo :shake::evil_lol:[/QUOTE] w niektórych wypadkach działa ;-) mój rudzielec uwielbia pływać, skacze na głęboką wodę i nawet jak fale morskie ją zakrywają to nic sobie z tego nie robi... za to ja na brzegu dostaję prawie zawału jak widzę jak ją woda zakrywa... ale ona zaraz wypływa i świetnie się bawi :-)
  23. [quote name='Patisa']A jaka była reakcja sędziów? :cool3: Pytam, bo wiem, że np. w świecie ON by to nie przeszło kompletnie. Juz czytałam nawet bojkoty u nich za samo to, że ktoś wystawiał ONka elegancko ubrany - że to niby takie dziwne i "nieprofesjonalne" jak na hodowcę ON ( który zdaniem niektórych powinien wiecznie w dresie łazić? :roll: ) Po prostu zastanawiałam się na ile bym wyglądała z tak wystawianym bokserem dziwnie, a na ile po prostu inaczej...a przede wszystkim - czy mi to nie zaważyłoby na ocenie psa. Bo przeciez to sie najbardziej liczy :p[/QUOTE] Yana dostała CWC więc chyba dobrze wypadła ;-) Nie wystawialam jej tak jak to robią z bokserami np. w USA. Nie podoba mi się bokser z głową wyciągniętą na ringówce w górę. Stała prawie tak jak by się wystawiała przy double handlingu, tylko że bez pomocy drugiej osoby, jedynie na zabawkę którą trzymałam przed jej głową. (smycz w tym wypadku była luźna) Już kilka razy widziałam boksery wystawiane w ten sposób. Trudność moim zdaniem polega na tym, żeby przy takim wystawianiu bokser nie stał jak flak, tylko też się ładnie prezentował. Z Yaną było o tyle prosto, że ona jest bardzo nakręcona na piłeczki tenisowe i ładnie się ustawiła na widok swojej ulubionej zabawki. A co to stroju... przy wystawianiu boksera to musi być jednak przede wszystkim strój wygodny :evil_lol: Yanka już raz mnie podcięła :mad:, poza ringiem wprawdzie, ale jednak :evil_lol: Bokser to żywioł i na przykład przy takim bieganiu w kółku trzeba się nieraz wykazać niezłą sprawnością :razz:
  24. Yana

    Kapsel & Jenny

    Witaj po urlopie :-) alez to musiało byc wspaniałe powitanie :-)
×
×
  • Create New...