Jump to content
Dogomania

Ewa&Duffel

Members
  • Posts

    7780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewa&Duffel

  1. To on się nigdy nie kładł tak na plecach, 'kołami do góry' ? ;) Duffel ciągle to robi :D Mamy to też na komendę, albo "pif-paf" (wtedy pada jak nieżywy i leży nieruchomo) i "brzuszek"-do miziania albo u weterynarza się czasami przydaje ;)
  2. [quote name='vege*']Ewa, a ty będziesz w któryś z tych dni?[/QUOTE] Tak, będę jutro i może w niedzielę też :) [quote name='Amber'] Na wystawie szczerze nie wiem czy będę, ja już to jutro bym była (na dobki), ale nie mam transportu, a autobusem to nawet nie wiem jak tam dojechać :eviltong: [/QUOTE] Ja też jadę autobusem, 112 tam niedaleko się zatrzymuje ;)
  3. Buziaczki ;) [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead/DSC_7479.jpg[/url] To macie szczęście z tą łapą, szybko się goi :) A jak Jari znosi ograniczenie ruchu ? Będziesz może na wystawie jutro lub w niedzielę ?
  4. Ewa&Duffel

    Barf

    [quote name='panbazyl'] Do innej sąsiadki przemowilo to, ze ja ze swoimi psami nie jeżdżę na czyszczenie gruczolów okoloodbytowych - ona ze swoim psem co najmniej raz na rok jeździ i placi masę kasy za czyszczenie i antybiotyki.[/QUOTE] A to akurat zazwyczaj nie jest zależne od sposobu karmienia... Niestety sporo znajomych psów ma ten problem i niektóre jedzą suche, niektóre gotowane, niektóre są na barfie. Jak się pytałam weterynarza, to tłumaczył, że tak naprawdę nie wiadomo do końca, co powoduje zapychanie się tych gruczołów. Nie ma także większego znaczenia, jakiej konsystencji są odchody psa (gdzieś czytałam teorię, że jak kupki nie są b.twarde, to gruczoły się zapychają).
  5. Wygląda rozbrajająco z tym butem :loveu::lol: [url]http://img825.imageshack.us/img825/4914/sg1l6806.jpg[/url] Uśmiech :) Naprawdę piękny chłopak wam rośnie :loveu: [url]http://imageshack.us/photo/my-images/585/sg1l6854.jpg/[/url]
  6. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='Illusion']Fajnie patrzy się na tylu przedstawicieli jednej rasy w jednym miejscu :).[/QUOTE] A zobacz to (zdjęcia z forum warty goldena) :) [img]http://img827.imageshack.us/img827/3175/dsc06901b.jpg[/img] [img]http://img231.imageshack.us/img231/5558/dsc06924w.jpg[/img]
  7. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh4.googleusercontent.com/-pODBPvPX03o/TgoxLliHVKI/AAAAAAAAFdg/Fper7HRDObw/DSC00460.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/--AVniV8EjNY/TgoxMojeyMI/AAAAAAAAFdk/OOeG95JvXhw/DSC00461.JPG[/img] Nemo z panem [img]https://lh3.googleusercontent.com/-cIBxfQ9hQm0/TgoxNQivLbI/AAAAAAAAFdo/NMgnELaSy98/DSC00462.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Pmi6FOvaBgk/TgoxOLHdImI/AAAAAAAAFds/YHZNnsmuxzs/DSC00463.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-oPZLnWjwZlo/TgoxOl5HIII/AAAAAAAAFdw/ISkgdj4EwVs/DSC00464.JPG[/img] CDN... Nie wiem, kiedy ja się wyrobię z tymi zdjęciami, a jeszcze jutro wybieram się na wystawę, także będą kolejne fotki...zapewne spora ilość :roll::lol:
  8. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh4.googleusercontent.com/-38uFxFBJ1MI/TgoxFM214KI/AAAAAAAAFdM/74FlOSTYStg/DSC00454.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-LFy3yu9aQBM/TgoxF3zBtTI/AAAAAAAAFdQ/byox2TEjaxE/DSC00456.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-4u53jXbUSAY/TgoxGslaZtI/AAAAAAAAFdU/SgHZUS5jowg/DSC00457.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-TwUHciz38Ek/TgoxHVjNt0I/AAAAAAAAFdY/gO17zc_0ZlA/DSC00458.JPG[/img] Robin [img]https://lh4.googleusercontent.com/-C-MH4KDV8Dc/TgoxKhKXDxI/AAAAAAAAFdc/KBM-vQSq73I/DSC00459.JPG[/img]
  9. Ewa&Duffel

    Duffel

    Goldi [img]https://lh6.googleusercontent.com/-7XK7ar4GssI/Tgow_nDRfoI/AAAAAAAAFc4/CXcfl6WHwJY/DSC00449.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-0tUKol9hNkE/TgoxAdsom-I/AAAAAAAAFc8/jj1GcRKzaHk/DSC00450.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-3Sny-ASJuQo/TgoxDAzJf_I/AAAAAAAAFdA/eQnLlJKsU80/DSC00451.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-6Xti4MfqywY/TgoxD7FGb1I/AAAAAAAAFdE/9yI9fRePJR0/DSC00452.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-AdJUmWaIi0A/TgoxEqU7BZI/AAAAAAAAFdI/VTgh3OdE1Ek/DSC00453.JPG[/img]
  10. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh4.googleusercontent.com/-eEot3DZr6rw/Tgow8B05S6I/AAAAAAAAFck/GX3G6_ueR3o/DSC00443.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-6CnF2RvydeM/Tgow8y26IoI/AAAAAAAAFco/UU24g7lLnmg/DSC00444.JPG[/img] Fafik [img]https://lh6.googleusercontent.com/-RK9lHCaYDlw/Tgow9lo99SI/AAAAAAAAFcs/H6AiU-A1vlQ/DSC00445.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-MfyabKtfLgk/Tgow-IqophI/AAAAAAAAFcw/2qfZoL3DvKU/DSC00446.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-YptC8q7a65M/Tgow_GxUCkI/AAAAAAAAFc0/Ba0aZkZKKrY/DSC00447.JPG[/img]
  11. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Eg3jVwvsjYw/Tgow4j1L_1I/AAAAAAAAFcQ/gGAbdMUiYy8/DSC00437.JPG[/img] Szajba-najmłodsza uczestniczka zjazdu (6 miesięcy) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-MVrJeKdKU0o/Tgow5aMW_QI/AAAAAAAAFcU/TveSQnEd8is/DSC00438.JPG[/img] Fafik [img]https://lh4.googleusercontent.com/-uvP3kLKwyJ8/Tgow6HKBAsI/AAAAAAAAFcY/y4vG9Ftp18k/DSC00439.JPG[/img] Robin [img]https://lh3.googleusercontent.com/-XQsLdylRqxM/Tgow677p8TI/AAAAAAAAFcc/qGbl058QS6g/DSC00440.JPG[/img] Nurkowanie Szajby ;) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-kJFuSruy1Cw/Tgow7tEz_1I/AAAAAAAAFcg/79n38aeEJ_Y/DSC00442.JPG[/img]
  12. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh6.googleusercontent.com/-cjjlVCC3cpk/Tgow1I-j3gI/AAAAAAAAFb8/MQYPiCUWdg8/DSC00432.JPG[/img] Fafik [img]https://lh6.googleusercontent.com/-E-tU-IEV2BM/Tgow140waQI/AAAAAAAAFcA/51-SfHiz-mw/DSC00433.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Gug4Zp7UfD8/Tgow2ZWM-GI/AAAAAAAAFcE/rHS8QfMsax4/DSC00434.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-gvkwioh9InE/Tgow3JDbtYI/AAAAAAAAFcI/AX_2M7-c_Ag/DSC00435.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-CinlzGNUyMk/Tgow36kwIqI/AAAAAAAAFcM/jEOhNw64-XY/DSC00436.JPG[/img]
  13. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh6.googleusercontent.com/-TEaxxXyAYM8/TgowxYNWwHI/AAAAAAAAFbo/FZpiYF80FUw/DSC00424.JPG[/img] Jessi i Gucio [img]https://lh3.googleusercontent.com/-XS7k2ovyZn8/TgowyVQPRSI/AAAAAAAAFbs/ZOUfShBn7Vk/DSC00426.JPG[/img] Szajba [img]https://lh6.googleusercontent.com/-39ZXo1xjZbw/TgowzNbjuiI/AAAAAAAAFbw/5B_gp3HH61U/DSC00428.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-xQh0FFKWGS8/TgowzxtAFQI/AAAAAAAAFb0/vfKU2iW_TO8/DSC00430.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Nuk7eptoeeE/Tgow0avvUaI/AAAAAAAAFb4/zs1jKnojFgQ/DSC00431.JPG[/img]
  14. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh6.googleusercontent.com/-CaX1uYbWxxM/TgowtwTIleI/AAAAAAAAFbU/OEQoZMcqzFI/DSC00419.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-_WMZDlRjSDU/TgowujuJf4I/AAAAAAAAFbY/es9s5G8Mz3E/DSC00420.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-inL0RVtaz70/TgowvYAU1vI/AAAAAAAAFbc/0QCHDQbsRyw/DSC00421.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-mMshKEEfXuA/TgowwAfBL3I/AAAAAAAAFbg/PIngptUa3HY/DSC00422.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-wBB-PQPyMyg/Tgowwz8dsGI/AAAAAAAAFbk/jnYdPbDTeuE/DSC00423.JPG[/img]
  15. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh5.googleusercontent.com/-c9SCFtV1xpA/TgowplYAkPI/AAAAAAAAFbA/bjobh2keM1o/s512/DSC00414.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-ZHXOF8sCO-o/TgowqP4AbyI/AAAAAAAAFbE/JMiB2xaebJ4/DSC00415.JPG[/img] Fafik [img]https://lh4.googleusercontent.com/-nm77tfLDuII/TgowrCgBeLI/AAAAAAAAFbI/u0Y55kAn074/DSC00416.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-c_0R4H0f1UY/TgowrjblXZI/AAAAAAAAFbM/xSn77zGT_to/DSC00417.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-IZNoT_fhc0Q/Tgowsn7ol7I/AAAAAAAAFbQ/8sOG39Ne6bw/DSC00418.JPG[/img]
  16. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='dOgLoV'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-3BiEnohTP_Q/TgowPJzL6OI/AAAAAAAAFYw/kiVR7-CxGDE/DSC00368.JPG[/URL] ogon niczym u tybetana :evil_lol:[/QUOTE] Oj tak, Fafik ma imponujący ogon :cool3: [quote name='bianka19']fajnie na takie zjazdy się wybrać i to jeszcze na kilkudniowe, psiaki mają zabawę, a ludzie imprezują. :evil_lol: Cezar to w ogóle pływać nie lubi, jest jakimś dziwnym psem, no ale może boi się, że utonie. :roll: nie ma to jak, ta uciecha z przywitania nowych gości. :lol: [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-4PQSSZxWPj8/TgoweCNTfcI/AAAAAAAAFaE/bTJBITGxSL4/DSC00396.JPG[/URL][/QUOTE] Dokładnie :D Szczerze mówiąc sama nie wiem, kto się lepiej bawił na tym zjeździe :evil_lol: Nie każdy pies lubi pływać, nic w tym dziwnego ;) [quote name='AgataP']jestem pod wrażeniem zjazdu :) super rzecz, psiaki się wybawią i można się powymieniać doswiadczeniami :p zazdrościmy Wam z Lexem :diabloti:[/QUOTE] Poszukaj na seterkowym forum, może też są organizowane jakieś zjazdy ;) Bo warto jechać na taki wyjazd :) [quote name='Amber']Na tym zjeździe same goldeny były? Jednak zaletą jest mieć taką spokojną rasę... Wyobraziłam sobie podobną ilość dobermanów w jednym miejscu... Czasem i 2 to za dużo ;)[/QUOTE] Tak, same goldeny i jeden mały kundelek :) Szczerze mówiąc, to nie wyobrażam sobie zlotu dobermanów :diabloti: [quote name='Izabela124.']Fajne są takie zloty. Psiaki się wyszaleją, właściciele się nagadają[/QUOTE] Dokładnie :) [quote name='Kashdog']Rozumiem, ja sama pewnie bym nie dała rady o takich godzinach...[/QUOTE] No właśnie, a bardzo żałuję, bo zapowiadało się fajnie...Ale może kiedyś będzie powtórka... Nemo, a w tle jego właściciel Michał [img]https://lh6.googleusercontent.com/-8wkDSqbD6EE/TgowmeKi_RI/AAAAAAAAFas/t1LPFNwX3wU/DSC00409.JPG[/img] Duffel przed naszym domkiem [img]https://lh3.googleusercontent.com/-rFvJsacIot0/Tgowm8l1WhI/AAAAAAAAFaw/c-VDJzmpogk/DSC00410.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-myxbHeD6tkw/TgownjI2vAI/AAAAAAAAFa0/CXZ9X5mC4nY/DSC00411.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-57LOcel-Qvc/TgowoECuR3I/AAAAAAAAFa4/PSmnI5VDrq0/DSC00412.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-sTHCPGqDWIA/Tgowo68Tr5I/AAAAAAAAFa8/lmMkW7PIcgk/s512/DSC00413.JPG[/img]
  17. [quote name='sator_k_'] W ramach nowej aktywności rozpoczęłam zbieranie materiału do filmiku czystko sztuczkowego. Zapewne obejrzycie go za jakieś 3 lata:eviltong:[/QUOTE] Trochę więcej optymizmu :lol: Piękny model :loveu:Tutaj tak dostojnie wyszedł :) [url]http://i1194.photobucket.com/albums/aa378/satorkowa/DSC07434.jpg[/url]
  18. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh6.googleusercontent.com/-qm0mceOcJrU/TgowiToKZdI/AAAAAAAAFaY/KArQWOm7Ils/DSC00401.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-GK2bH6TGppk/TgowjC_cN2I/AAAAAAAAFac/Vi5DWQKDE5Y/DSC00402.JPG[/img] Robin [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Sn_TU12caPU/Tgowjwmt1PI/AAAAAAAAFag/3NqR7K1BimE/DSC00403.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-MvlcmbWsDrw/Tgowkn-t3QI/AAAAAAAAFak/-is4ggLgbYg/DSC00406.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-42x9OgJRjTM/Tgowlq1UiZI/AAAAAAAAFao/kZrQh-X5hIU/DSC00408.JPG[/img] CDN...
  19. Ewa&Duffel

    Duffel

    Duffel i inne psiaki wracają po przywitaniu nowych gości ;) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-4PQSSZxWPj8/TgoweCNTfcI/AAAAAAAAFaE/bTJBITGxSL4/DSC00396.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-h8wJDlOpB4M/Tgowe4OeESI/AAAAAAAAFaI/uCcl97SRIdI/DSC00397.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-A4LAb54pA9E/Tgowfrd3sWI/AAAAAAAAFaM/Vlpz62ePmnI/DSC00398.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-OZNcNWzzPTM/TgowgsUlBtI/AAAAAAAAFaQ/SHddx0-4QyU/DSC00399.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-xHHae365fcM/TgowhMf5jrI/AAAAAAAAFaU/2vyxT4afziA/DSC00400.JPG[/img]
  20. Ewa&Duffel

    Duffel

    Jessi [img]https://lh6.googleusercontent.com/-rBAz9xj8Vsg/TgowaPzrSrI/AAAAAAAAFZw/UTAVCmQDnyg/DSC00391.JPG[/img] Biesiadowanie ;) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-c5GVwg0INzs/Tgowa1mX-_I/AAAAAAAAFZ0/Q8GbsQxV6Ck/DSC00392.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-VsOOu3y8jAI/Tgowb9FHS8I/AAAAAAAAFZ4/MWgPB6pJILo/DSC00393.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-ALWGfTDoUTk/TgowcQtEl9I/AAAAAAAAFZ8/WIGniM8F_AQ/DSC00394.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-veDkuYRglhk/TgowdefEAxI/AAAAAAAAFaA/OISXIFVkxTs/DSC00395.JPG[/img]
  21. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh5.googleusercontent.com/-gYUJo5PMnPU/TgowWjVcI8I/AAAAAAAAFZc/CqpxI3tjsQE/DSC00385.JPG[/img] Niki i Rosa (mieszkają razem) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-sUCi58Qrj6w/TgowXeMehmI/AAAAAAAAFZg/JwlhoH5ejYE/DSC00386.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-syVQpEvYBDU/TgowYGqSxkI/AAAAAAAAFZk/lM1x0yrk1ZM/DSC00388.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-ydLRD0ELduM/TgowY9C87OI/AAAAAAAAFZo/5wN_HEkgXUQ/DSC00389.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-HmnL8ipsX8w/TgowZTxuXVI/AAAAAAAAFZs/Hn7HTpDnusk/DSC00390.JPG[/img]
  22. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh5.googleusercontent.com/-CdC3kfDXoow/TgowSeJ9FdI/AAAAAAAAFZE/2K-1Te8Zyys/DSC00376.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-WGTYFQABgvY/TgowTHWSB2I/AAAAAAAAFZI/TBy2NhAA2Fo/DSC00378.JPG[/img] Jessi [img]https://lh3.googleusercontent.com/-dllp0-Puv58/TgowUFiwi3I/AAAAAAAAFZM/l9svEAXTYpI/DSC00379.JPG[/img] Gucio [img]https://lh5.googleusercontent.com/-49WkbpQI0xk/TgowVfENlrI/AAAAAAAAFZU/Ug0h8Th86uI/DSC00383.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-GIKMSPhvoVQ/TgowVxpd-BI/AAAAAAAAFZY/UmImyrk2GIs/DSC00384.JPG[/img]
  23. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='Justa']Ewa nie wiesz nic o jakimś spacerze goldenkowym na forcie bema? Bo dzisiaj z 10 ich tam było i aż się zdziwiłam :p[/QUOTE] Nic nie słyszałam, może na jakimś innym forum się umówili...ale w tych okolicach ogólnie jest sporo goldenów, więc może to zwykły spacer był ;) [quote name='bianka19']no jakie fajne spotkanko goldenkowe, chociaż duffciek pobrykał. :grins: chciałoby się wskoczyć do wody, nie? :razz: [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-Pmn52TAMVHw/TgowCnePIqI/AAAAAAAAFXo/OXRdPU-ZC3M/DSC00345.JPG[/URL] śliczna ta suńka. [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-VsQ7d1Yg0T4/TgowL6JOttI/AAAAAAAAFYc/4BdseOhgJF4/DSC00359.JPG[/URL][/QUOTE] To był kilkudniowy zjazd :) Potem wszedł do wody, ale normalnym wejściem, skakać to on raczej nie lubi ;) Rosa jest przepiękna, jestem w niej zakochana :loveu: [quote name='ania90']ladne fotki:)[/QUOTE] Dzięki :) [quote name='Kashdog']A ja mam pytanie- uczestniczyłaś w końcy w tym tygodniu agility w freexie :)? Bo z tego co czytałam to chyba Was przyjęli.[/QUOTE] Tak,początkowo się zapisałam i miałam brać udział, ale niestety musiałam zrezygnować, bo dla grupy początkującej dali beznadziejne godziny zajęć-kończyłabym sporo po 22 i musiała wracać jeszcze komunikacją miejską do domu jakieś kilkadziesiąt minut-także niestety nie wchodziło to w grę :-( Fafik [img]https://lh6.googleusercontent.com/-3BiEnohTP_Q/TgowPJzL6OI/AAAAAAAAFYw/kiVR7-CxGDE/DSC00368.JPG[/img] Buggi [img]https://lh6.googleusercontent.com/-bsoHYrYXgI4/TgowPguB1JI/AAAAAAAAFY0/y_6CNa072oA/DSC00370.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-5XpULgfQk0M/TgowRPQ2x7I/AAAAAAAAFY8/H4KQ6syY2Nc/DSC00372.JPG[/img] Amor [img]https://lh5.googleusercontent.com/-_YlF3AYoSmc/TgowQT-56tI/AAAAAAAAFY4/SaRyA9BpiLQ/DSC00371.JPG[/img] Rosa [img]https://lh4.googleusercontent.com/--Kj24q9zrR8/TgowRsWXKoI/AAAAAAAAFZA/iiLGWOEWwQs/DSC00375.JPG[/img]
  24. [quote name='Kashdog'] Wiesz co, dysplazja jest schorzeniem dziedzicznym, zależnym od genów. Nie można zapobiec i zatrzymać rozwoju schorzenia, gdyż jest ono uwarunkowane właśnie genetycznie.[/QUOTE] Z tym się oczywiście zgodzę, ale poprzez odpowiednie postępowanie/leki/dietę można spowolnić przebieg choroby lub też znacznie go przyspieszyć...
  25. [quote name='Squ']Czy adresówki z Artmagic mocno dzwonią? Chodzi mi o aluminiowe - kostki i łapki.[/QUOTE] Ja mam łapki i prawie wcale nie dzwonią ;)
×
×
  • Create New...