Jump to content
Dogomania

Ewa&Duffel

Members
  • Posts

    7780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewa&Duffel

  1. Spóźnione życzenia wszystkiego najlepszego dla Aki ;)
  2. [quote name='Monika Volturi']Może znajdzie się chętny/a na spacer w przyszłą sobotę lub niedzielę wczesnym popołudniem na Polach Mokotowskich lub w Powsinie ? Zapraszam :-)[/QUOTE] My bardzo chętnie wpadniemy na PM ;)
  3. Ewa&Duffel

    Duffel

    [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnMvmVuhI/AAAAAAAADEI/SDIH6DR3IKQ/DSC06295.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnNTrUYRI/AAAAAAAADEM/skd6zyI4KoA/DSC06297.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnOLcQA_I/AAAAAAAADEQ/0s9fDiTPPFM/DSC06298.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnPNJHsZI/AAAAAAAADEU/8QiYzDgGqhk/DSC06299.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnP9k_NFI/AAAAAAAADEY/cokcdC9GOEM/DSC06302.JPG[/IMG]
  4. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnIJYF4RI/AAAAAAAADD0/WoiOSVG1pcY/DSC06290.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnJFfJqcI/AAAAAAAADD4/cypskRqJx4g/DSC06291.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnJ990A6I/AAAAAAAADD8/W6Mv0PGfgVs/DSC06292.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnKmI4EiI/AAAAAAAADEA/QcZIOhktsa8/DSC06293.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnLtnqL5I/AAAAAAAADEE/JVzPJnzWNXk/DSC06294.JPG[/img]
  5. Ewa&Duffel

    Duffel

    Tradycyjne zabawy panów [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnCg9x2rI/AAAAAAAADDc/uKx8HQCs5Qg/DSC06284.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnDr5mc2I/AAAAAAAADDg/ZJaiVcuwtQA/DSC06285.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnEp7yKxI/AAAAAAAADDk/cRAGzRjyXBM/DSC06286.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnFln21UI/AAAAAAAADDo/U8B2Q5JyUbQ/DSC06287.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnHQHUS-I/AAAAAAAADDw/EygvKX59cf4/DSC06289.JPG[/img]
  6. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJm8geAJoI/AAAAAAAADDI/l0hGA-NW8qY/DSC06279.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJm9nxzDVI/AAAAAAAADDM/Y7_uRO5VH18/DSC06280.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJm_KIToBI/AAAAAAAADDQ/FK4jEPxHbaI/DSC06281.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnAs8bDJI/AAAAAAAADDU/FnNnDa8gSC8/DSC06282.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJnB8BsM2I/AAAAAAAADDY/Hmk5Uov5cvo/DSC06283.JPG[/img]
  7. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJm5MoOtRI/AAAAAAAADC0/IAp8oo1nH74/DSC06272.JPG[/img] Latający york :D [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJm56JNRcI/AAAAAAAADC4/9DP4cghuwmI/DSC06273.JPG[/img] Spotkaliśmy gordonkę Maszę [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJm6sCfzcI/AAAAAAAADC8/62fQGYwkb2o/DSC06276.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJm7QecB0I/AAAAAAAADDA/okeBkIb2Dnc/DSC06277.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJm8J1ppZI/AAAAAAAADDE/MRRrdOZ7894/DSC06278.JPG[/img]
  8. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='Paula03'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJmwXpTOxI/AAAAAAAADCA/2JNUFmSlpb8/DSC06258.JPG[/URL] Połowę głowy ma brudną, a drugą nie :D[/QUOTE] A tak jakoś mu się udało umalować :evil_lol: [quote name='dOgLoV'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJmrmTQ5_I/AAAAAAAADBo/NX2OA-6aLVI/DSC06252.JPG[/URL] :evil_lol:[/QUOTE] :diabloti: Przed chwilą wróciliśmy z pola, żałuję, że nie wzięłam aparatu ;) Duffel się wyszalał za wszystkie czasy, najpierw biegał ze znajomym berneńczykiem Fado, potem z młodym labkiem, a potem jeszcze spotkaliśmy znajomą z czekoladową labradorką Tolą i dołączył do nas biszkoptowy labrador Fred, także towarzystwo dziś dopisało :) I znaleźliśmy fajną piłeczkę :cool3: Jako, że mam dziś trochę czasu, jeszcze trochę fotek Tak wygląda próba zrobienia zdjęcia całej czwórce :evil_lol: [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJm1DATl5I/AAAAAAAADCc/7Zy_Jpi1IkE/DSC06266.JPG[/IMG] Dzielny Chufi [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJm1x6QOEI/AAAAAAAADCg/lCPqQnSvk9o/DSC06267.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJm3D1Q22I/AAAAAAAADCo/vx9a292xdyw/DSC06269.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJm3p9URMI/AAAAAAAADCs/eK70PLQZJxA/DSC06270.JPG[/IMG] [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJm4cRY0QI/AAAAAAAADCw/U4QxDx4NB70/DSC06271.JPG[/IMG]
  9. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='deer_1987'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJm0SK5aLI/AAAAAAAADCY/a4Mq_7qiziU/s512/DSC06265.JPG[/URL] maly ale dzielny :D[/QUOTE] Tak, Chufiś jest nietypowym yorkiem ;)
  10. Bazie :loveu: Bardzo ładne zdjęcie :loveu: [url]http://img156.imageshack.us/i/dsc4446y.jpg/[/url]
  11. Jakoś mi zaginęła wasza galeria :oops: Uwielbiam takie zdjęcia :loveu: [url]http://img231.imageshack.us/i/dscn5505.jpg/[/url] Świetny z niej skoczek :) [url]http://img191.imageshack.us/i/dscn6461k.jpg/[/url] Bardzo się cieszę, ze sterylizacja przeszła pomyślnie, chociaż teraz czeka was niełatwy okres :cool3:
  12. Latający Maks jak zawsze wymiata :cool3: [url]http://i53.tinypic.com/flbofb.jpg[/url] Świetne ujęcie, fajne tło wyszło :) [url]http://i55.tinypic.com/qx9w6v.jpg[/url] Ja też czekam z niecierpliwością na zdjęcia z wystawy :)
  13. Świetne wspólne zdjęcie chłopaków :loveu: [url]http://i1014.photobucket.com/albums/af269/Marta_Ares/Zima%202011/DSC01457.jpg[/url]
  14. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJmxoTVBJI/AAAAAAAADCI/OG7KHByime0/DSC06260.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJmyTux__I/AAAAAAAADCM/YGBGZ4Lzzao/DSC06261.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJmzHWUoxI/AAAAAAAADCQ/C9WBcX3EvfQ/DSC06262.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJmz9U-xoI/AAAAAAAADCU/rgekLmKVSlU/DSC06263.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJm0SK5aLI/AAAAAAAADCY/a4Mq_7qiziU/s512/DSC06265.JPG[/img] CDN ;)
  15. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJmt1QKZPI/AAAAAAAADB0/qMULlFHGUlg/DSC06255.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJmulkqdGI/AAAAAAAADB4/1RrsKSeDy40/DSC06256.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJmvEzLdTI/AAAAAAAADB8/jxkYSmfkWXI/DSC06257.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJmwXpTOxI/AAAAAAAADCA/2JNUFmSlpb8/DSC06258.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJmw7DnWuI/AAAAAAAADCE/R6LDQT1HOG4/DSC06259.JPG[/img]
  16. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJmqB0_gmI/AAAAAAAADBg/O5ijxs4U5mc/DSC06249.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJmq6T4TqI/AAAAAAAADBk/6stONML-oHQ/DSC06251.JPG[/img] Czyściutki Brutus :diabloti: [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJmrmTQ5_I/AAAAAAAADBo/NX2OA-6aLVI/DSC06252.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJmsWyNSUI/AAAAAAAADBs/oC1sAfrHQJo/DSC06253.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJmtaStvaI/AAAAAAAADBw/3FDzU7i7Zp4/DSC06254.JPG[/img]
  17. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJmmIb0vKI/AAAAAAAADBM/cpk0zoJOLX4/DSC06239.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJmmjsiwQI/AAAAAAAADBQ/-sZcIQoYDxE/DSC06241.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJmn-WLrZI/AAAAAAAADBU/V8cD5Bt4HqY/DSC06244.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJmoh_YL2I/AAAAAAAADBY/fk8GY6rho7A/DSC06245.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJmpf97dSI/AAAAAAAADBc/1w3o9ElHI7w/DSC06246.JPG[/img]
  18. Ewa&Duffel

    Duffel

    [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJmhwQGG6I/AAAAAAAADA0/d0Df8EH4iok/DSC06232.JPG[/IMG] Na łące zaczął padać śnieg :roll::lol: [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJmibqPPCI/AAAAAAAADA4/B6z1Zv6rw2k/DSC06233.JPG[/IMG] Na pierwszym planie Chufi :) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJmjAiCoOI/AAAAAAAADA8/TKO84XWfXo0/DSC06234.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJmkvWMhxI/AAAAAAAADBE/1XKTPyDUjTY/DSC06237.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJmlYPer3I/AAAAAAAADBI/hJqdVmaYHog/DSC06238.JPG[/IMG]
  19. Ewa&Duffel

    Duffel

    Nieco zaległe zdjęcia z Choszczówki 6 marca Brutus [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJmeRHuQLI/AAAAAAAADAg/7r26nla8V68/DSC06218.JPG[/img] Duffel i Stefan [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJmfAuKYUI/AAAAAAAADAk/wXCf-R6EjMY/DSC06224.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJmfoTtXXI/AAAAAAAADAo/aCwKh00Yiwg/DSC06225.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJmgRSBj8I/AAAAAAAADAs/WheEO_2Txq8/DSC06227.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TYJmgzgKl0I/AAAAAAAADAw/zY8taehVWGo/DSC06230.JPG[/img]
  20. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='Kaja10014'][URL]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjteM0-UzI/AAAAAAAAC4w/s9BvTv0Fr8c/DSC06202.JPG[/URL] ale mina :D [URL]https://lh3.googleusercontent.com/_etSO5tzDi_Y/TXjtfaT5u8I/AAAAAAAAC48/uUgS9kTuv3Y/DSC06205.JPG[/URL] umordowany :D[/QUOTE] Duffel uwielbia się tarzać i zawsze robi przy tym takie komiczne miny :cool3: To już było pod koniec spacerku, więc trochę się zmęczył ;) [quote name='Kasia&Mela']Bosko robisz zdjęcia :crazyeye::cool3:[/QUOTE] Dziękuję :oops: [quote name='sator_k_']A jak tam Wasze frisbee? :)[/QUOTE] [quote name='Kashdog']Właśnie, właśnie :cool3: Jak tam z frisbee?[/QUOTE] Eh, szkoda gadać...oczywiście, jak to ze wszystkimi zabawkami bywa, szybko stracił zainteresowanie... W ogóle to jest dziwna sprawa, bo ostatnio jak go zachęcałam do zabawy, to wydawał się być zestresowany. I niby jak mu rzucę piłkę, to przyniesie ją, ale nie widać w tym żadnego zapału, radości, sprawia wrażenie jakby to robił tylko z obowiązku. Większość psów po zabawkę biegnie, a Duffel człapie się do niej powoli, po drodze wąchając (sygnał uspokojający). Wg mnie nie tak to ma wyglądać, zabawa ma sprawiać przecież psu radość, dlatego na razie odstawiłam zabawki, ćwiczymy sobie trochę różne rzeczy, zobaczę jak po dłuższej przerwie zareaguje na zabawkę. [quote name='ania90']ladniutki mezczyzna :loveu: :evil_lol:[/QUOTE] Dziękujemy :) [quote name='kamila92']Bardzo podoba mi się Duffel z czarnym podwoziem :) Dziewczyny w tej kwestii mogą przybić mu łapkę :P[/QUOTE] Mi też się podoba, ale do domu już jednak mógłby wracać z czystym :evil_lol: [quote name='Merime']Przepraszam, że się wcisnę ;) Potrzebujemy jak najwięcej wejść na bloga Badiego, żeby znaleźć mu dom!! ;) [URL]http://takirudy.blogspot.com/2011/03/czekolada-i-oczy-anioa.html[/URL][/QUOTE] Jaki piękny pies i taki biedny :-(
  21. Zapisuję sobie wątek. Biedny psiak :(
  22. Jak miło widzieć taką zrelaksowaną Niunię :loveu: [url]http://wgrajfoto.pl/pokazfoto/img0311/img_27614342.jpg[/url]
  23. Przepięknie się prezentował ! :loveu: Gratulacje :)
  24. Gratuluję powiększenia rodzinki :loveu:Mała jest po prostu do schrupania :loveu: I po cichu bardzo zazdroszczę...;)
  25. Aaa ja też chcę tego błękitnego Rogza ! :loveu: Zaraz będę molestować znajomą, która pojechała do Katowic na wystawę, żeby mi go kupiła :lol:
×
×
  • Create New...