Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Dziewczyny ! Ja kiedyś pobierałam banerki i wstawiałam na Naszą klasę, ale tam to nie chodzi. Są bardzo małe i się nie aktywują po kliknieciu.
  2. Dziewczyny! A nie może jej złapać ktoś miejscowy? A Wy przyjechałybyście ją zabrać. Może ta osoba, która powiadomiła pomogłaby ją złapać.
  3. Wyślijcie zaproszonko do psów z krzyczek. One mają już na końcie ponad 3000 znajomych, a Ci znajomi też mają znajomych..........Zdjęcia wstawiajcie co jakis czas-wtedy pojawiają sie na profilu sukcesywnie. Jak wstawicie wszystkie na raz to znikna z profilu w miarę jak inne osoby wstawiaja swoje fotki. Acha ...wysłałam wam zaproszonko
  4. Mikoś był dzisiaj u Weta w Toruniu. Dla spokoju duszy żeby nie popełnić jakiegoś błędu został prześwietlony. Okazało się, że Mikoś miał poza urazem kręgosłupa w części biodrowo-krzyżowej także złamaną miednicę. Złamanie to jeszcze sie w pełni nie zrosło. Wet mówił też , że psiak będzie sprawny, ale pewne ograniczenia i skutki urazu pozostaną na zawsze. :-( Będzie cierpiał przy zmianach pogody no i mistrzem swiata w bieganiu to już nie zostanie. W zasadzie i tak jest świetnie na to co przeszedł. Teraz musimy czekać cierpliwie aż miednica się zrośnie do końca i pozwolić mu na dużo ruchu. Chyba największy problem będzie nadal z prawym stawem biodrowym. Istotę problemu niestety widać na zdjęciu. No,ale po takim urazie trudno żeby wszystko się zrosło idealnie. I tak cud, że Mikoś żyje , biega i ........ strasznie cieszy się z kazdego nowego dnia.:multi:
  5. 150 psów wyadoptować przy takich warunkach to wynik fantastyczny ! Prawie mistrzostwo świata ! Aby tak dalej !
  6. Dziewczyny ! Posyłam wam link na stronke o psach Pani Romy ! Tam właśnie "fachowcy" radzą jak wyadoptować psy ! Może cos podpatrzycie : [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=108104&highlight=pani+roma&page=164[/URL] Ja już sie wiecej nie wtrącam bo fachowcem w tym temacie nie jestem. Niemniej myślę, ze adopcja jest ważniejsza niż zakup smyczy i karmy.
  7. Erka minutkę temu wysłałam przelew na twoje konto na 500 zł. Rozdysponujcie to jak umiecie najlepiej. Berka niech sie nie obraża. Tak to czasami wychodzi jak ktos nie jest w temacie a chce pomóc. Pozdrowionka dla wspaniałych Wolontariuszy !
  8. Z adopcjami to na każdym wątku jest beznadziejnie. Zwłaszcza lipiec i okres wakacji to trudny czas. Jeżeli mogę coś poradzić to jest na dogomanii osoba pisząca jako Isadora7. Ma bardzo dobrą opinię i co najważniejsze orientację w allegrach adopcyjnych. Można Ją poprosić o pomoc w zrobieniu takiego fachowego allegro ! Ja ze swej strony mogę zasponsorować na kwotę np. 200 zł takie allegro i zobaczymy jakie będą efekty. Czy kontaktować się z Isadora7? Ona ma pomagać teraz przy adopcjach z Orzechowców ! Podobno jest rewelacyjna !
  9. Wspaniała wiadomość !!!:multi::multi::multi: Zdrowiej suniu !!!:cool2:
  10. Link do profilu psów krzyczkowych na naszej klasie : [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/15218349[/URL]
  11. Andzia ! Spróbujcie na profilu Nasza klasa. Są tam juz dwa profile adopcyjne. Jeden Psy z krzyczek do adopcji. drugi ogólny Pieski i kotki ktore szukaja domkow. Dziewczyny piszą , wstawiaja fotki , wysyłają zaproszenia. Masa osób praktycznie bezpłatnie , płaci sie tylko parę zł za zwiększenie limitu zdjęć , dowiaduje sie z tego profilu o problemie bezpańskich psów i kotów. Wierzę, że znajdują sie i tacy co adoptuja i pomogą. Reklama to podstawa. [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/15218349[/URL] To link do profilu krzyczek. Spróbujcie !
  12. Andziu ! wiele osób chce zapewne pomóc, ale trzeba pomóc ludziom pomagać. Zobaczcie na wątek przemyski o Pani Romie. Tam zrobiono listę co konkretnie potrzeba, podano adres i konta nawet prywatne i ludzie wysłali paczki i kasę. Na wątku z Krzyczek też jest podobnie. Głowa do góry ! Macie naprawdę wspaniałe efekty jak na tak skromne środki ! Podziwiam i chcę pomóc !
  13. Widziałam na wątku o Orzechowcach, że udało się wam dogadać z nowym kierownikiem. Byłoby dobrze zabrać resztę psów od Pani Romy bo Ona może nie wytrzymać zdrowotnie. W tym wieku to nie żarty. Nie sądzę żeby mieszkając w tak licznej gromadzie na tak małej posesji tym psom było dobrze. Co innego 4 psy w grupie a co innego 40. Uproście Pana Artura żeby je zabrał to łatwiej będzie pomóc starszej Pani i psom. Ja ze swej strony wysyłam kasę na allegro na konto Stowarzyszenia Nadzieja. Na razie 500 zł. Postaram się wspierać akcje adopcyjną również w następnych miesiącach. Pisała też do mnie dziewczyna która założyła stronę Psów z Krzyczek na Naszej Klasie. Ma osobę, która mogłaby zrobić profil dla Orzechowców i się nim zająć. Pewnie potrzebne byłyby zdjęcia psów do adopcji. Ona sama zajmuje sie wysyłaniem zaproszeń do profilu co zajmuje jej 3,4 godziny dziennie. Ale są efekty i jest odzew ! Pozdrawiam Wszystkich Wolontariuszy z Orzechowców i życzę powodzonka !
  14. Bianka ! Myślę, że sensownie byłoby dziewczynom pomóc opłacając allegro. Dzięki temu dużo psów udaje się adoptować, ale niestety to jest kosztowne. :shake: Dziewczyny napiszcie czego potrzebujecie najbardziej i jak osoby mieszkające dalej mogą Was wesprzeć. Może jakaś paczka z darami ? Tylko czego brakuje poza karmą najbardziej ? Może środki finansowe na allegro ? Podajcie kontakt do Kielc.
  15. Dziewczyny ! Czy macie w Kielcach ustalony adres na który można np. wysłać paczkę . Czego poza karmą najbardziej potrzeba ?
  16. Jak rozumiem przetarg na allegro wygrała Isadora7 :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: Teraz ustalcie na jakie konto wpłacić środki ? Może od razu do Isadora7 bo przecież Ona musi za to allegro zapłacić ? :roll:
  17. Rozumiem , że na konto podane na pierwszej stronie Stowarzyszenia Nadzieja , można zrobić wpłatę np. z dopiskiem allegro adopcyjne dla psów? Czy poczekać na inne konto ? Fajnie dziewczyny z Krzyczek zrobiły adopcję na naszej klasie . [URL]http://nasza-klasa.pl/profile/15218349[/URL] To akurat nic nie kosztuje a zawsze duży przepływ informacji !
  18. Myślę, że Szpilka proponuje rozsądne rozwiązanie.
  19. Weroniko ! Ja chyba nic nie pomyliłam ? Kasę należy przekazywać na Stowarzyszenie Nadzieja ? Rozumiem, że to fundacja powołana przez Ciebie ?
  20. Super ! Biorąc pod uwagę najdroższą opcję i tylko psy Pani Romy 50 x 100 = 5000,00. Nawet przy wielu sponsorach ciężko będzie to udźwignąć. Może dodatkowo zrobić jakis bazarek i z tego częściowo finansować allegro ? Ja ze swej strony zrobię przelew na konto fundacji Weroniki tylko muszę się podsumować na ile mogę sobie pozwolić.
  21. Ja napewno pomogę ! Napisz jakiego rzędu są to koszty jeżeli chodzi o allegro ?
  22. Jaka Ona szczęśliwa !:multi: Żeby innym psiakom też sie tak udało.:-( Na razie chyba jest tragicznie. :-( Wylądowały w schronisku! :sad:
×
×
  • Create New...