-
Posts
8388 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jola_li
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Wczoraj na wieczornym spacerze usłyszałam "nuf-nuf". Patrzę i oto co widzę - 2 noski :) ---- [CENTER][IMG]http://imageshack.us/a/img341/3615/jeyki1a.jpg[/IMG] [/CENTER] (zdjęcie bylejakie, ale nie chciałam jeżyków straszyć lampą). -
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']Jak finanse Filonka?[/QUOTE] Jak już Kejciusiowy bazarek - za który nieustannie najpiękniej dziękuję:Rose::Rose::Rose: - będzie rozliczony (jeszcze nie wszystkie wpłaty dotarły), to będziemy mieć pełną jasność, ale wygląda na to, że na przyszły miesiąc są fundusze :). -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='malibo57']Zgłaszam nos [URL="http://www.dogomania.pl/forum/threads/181585-MLB-Maja-przyszła-z-wiosną-(Pitbull-Red-Nose)"]Mai Suni Magicznej[/URL]:)[/QUOTE] Dziękujemy, Malibo, za dołącznie do mikrokonkursu :). I nos i usteczka Mai są przecudnej urody :)! -
[MLB] - Maja - przyszła z wiosną (Pitbull Red Nose)
jola_li replied to malibo57's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że Majusia już bez paskudztwa na łapce. A zdjęcia - cudne :)! Szczególnie te, na których się "modli". A nochalowe zdjęcie zapraszam na mini konkursik ogłoszony przez Mattilu: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/232409-Hopka-już-wie-jak-wygląda-prawdziwe-psie-życie-w-cudownej-Rodzinie/page71[/URL] :). To jest rozczulające: [IMG]http://imageshack.us/a/img196/4672/p4200136.jpg[/IMG] -
MANIUŚ z Mazur – czekał, czekał, i się doczekał - ma DOM :)!
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Aniu, jak się ma Maniusio? Czy jego koleżanka ma już dom, czy ciągle są razem? Dużo czasu spędza na harcach? -
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Przelałam do Fundacji 160 zł za Filonka za okres 29/04 - 28/05 (przepraszam za opóźnienie ;)). -
[quote name='lilk_a']od Magdy ;) Zap zaczyna sie skutecznie uczyć siadania na komendę. A uczy to sie on jak burza.:)[/QUOTE] A jeszcze do niedawna marzyliśmy o choćby mikroskopijnym sygnale, że Zap ciut mniej się boi człowieka :). Najprawdziwsze czary :)!!!! Pani Magdo --- :Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
-
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
No to Filonek został już przepisany na mnie. -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Rekuś................. [CENTER] [IMG]http://img826.imageshack.us/img826/4452/reku2734copy.jpg[/IMG] [/CENTER] -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Ziutka']No wiadome, że ja też uwielbiam ten nochal, wszystkie nochale są super :) Lubie taki fotki nosów z bliska, ahhhhhhh![/QUOTE] To nosek mojej Fretusi :): [CENTER][IMG]http://img189.imageshack.us/img189/8489/freciamini.jpg[/IMG] A to wiersz Barbary Borzymowskiej: [B]Nos[/B] Pies ma taki kawałek siebie, który zawsze frapuje mnie wielce. Ten kawałek psa jest na przedzie. To nos. A za nim jest serce. Do ludzkiego serca przez żołądek, przez nos tylko się wejdzie do psiego. Pies obejrzy cię nosem, oceni, zdecyduje, czy mu będziesz kolegą. Czarny, mokry, czasem zimny strasznie, zwłaszcza, gdy cię pod kołdrą trąca – najpierw nos, potem łapa. Hej, wstawaj! Trzeba na dwór, do wiatru, do słońca! Psi nos przecież się musi nawąchać, musi sprawdzić, kto szedł drogą z rana. Ty gazetę swą w kiosku kupujesz, na latarniach jest psia wypisana. [/CENTER] -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='mattilu']a swoja droga, kto lubi karmelkowy nochal hopki? Lapa w gore :)[/quote] JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!! [COLOR=#ffffff] Ddfghjjjjjjjjjjjjjjjjj kkkkkkkkkkkkkkkkkkkk[/COLOR] -
:sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb:[COLOR=#ffffff]mmmmmmmmmmmmmm[/COLOR]
- 600 replies
-
- adopcja psa
- dom tymczasowy
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Przypomniało mi się jeszcze, że Filuś dał się wyczesać - strasznie linieje - i wyczyścić sobie oczy. -
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Byłam dzisiaj u Filonka. Chyba mnie poznał, bo już po chwili dawał się głaskać i drapać, a po jakimś czasie dostałam buziaki i nosem prosił o dalsze drapanko. Mam wrażenie, że ludzi już mniej się obawia, bo wyciągnięte ręce przechodzących osób, które prosiłam o kontakt z Filonkiem, nie przerażały już go - choć radości też nie wykazywał. Widzę jednak, że do ludzi jest mu znacznie bliżej niż przed 2 tygodniami :). Niestety, próba dołączenia go do stada nie wypadła pomyślnie :(. Były scysje i Filonek musiał wrócić do klatki... Chciałam go wziąć na spacer na smyczy, ale wyprowadzony na zewnątrz (przez opiekunkę - ze mną nie chciał iść) właściwie jedyne czego chciał, to wrócić "do domu". Na spacerujące obok psy nie zwracał specjalnie uwagi, może dlatego, że był mocno zestresowany. Tak więc jeszcze dużo lęków do pokonania przed Filonkiem... Ja zdjęć nie robiłam, ale parę zrobiła Ostatniaszansa-Agnieszka, więc później będą. -
[quote name='lilk_a']właśnie dostałam smsa od Magdy stało się coś strasznego![/QUOTE] Lilk_a nie rób tego............................... Mało zawału nie dostałam.......................... Uffffff ;)......................... Mały dzielny Przyjaciel Zapiego rośnie na wspaniałego behawiorystę :). To, czego my wszyscy powoli się uczymy, On ma we krwi :). Dziękujemy bardo za pomoc w uczeniu Zapiego prawdziwego świata :)!
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[IMG]http://imageshack.us/a/img203/8980/j9c3li.jpg[/IMG] Mnie kiedyś też Hopcia stawała na głowie. Wgrałam ją więc do góry nogami i - było ok :). -
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
PACZEK, miło że wpadłeś na wątek Filonka :). Mam wielką nadzieję, że uda mi się wybrać do Boguszyc w niedzielę. Proszę, trzymajcie mocno kciuki, żeby znowu mi się plany nie zawaliły... -
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
[quote name='mari23']już zmieniłam pierwszy post i jeszcze któryś na początku, też z numerem konta może są inne propozycje zmiany tytułu wątku? wątek i pierwszy post można przepisać na Jolę - jeśli chce, choć może też i tak zostać - ja się dostosuję a co do faktury/rachunku - to może być rachunek na kupioną karmę, leczenie itp. niekoniecznie na hotelowanie dane do faktury/rachunku (nie jesteśmy płatnikami VAT): Stowarzyszenie Help Animals ul.Sienkiewicza 10A 55-320 Malczyce NIP 9131603838[/QUOTE] Dzięki, Mari :)! Wiesz, to może rzeczywiście, żeby nie komplikować sprawy i nie angażować Cię niepotrzebnie, przepiszmy na mnie pierwszy i drugi post - to najlepsze miejsce na rozliczenia :). Raz jeszcze wielkie dzięki, że zgodziłaś się pomagać Filonkowi mimo tylu swoich zobowiązań :Rose::Rose::Rose:! -
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
[quote name='mari23']ja tą brakujacą różnicę dołożę, nie trzeba wpłacać[/QUOTE] Mari, Ty masz tyle psów, do których "dokładasz", że w ogóle nie jest przewidziany taki wariant :). [QUOTE]a faktura lub rachunek może być też na karmę itp. nie musi być za pobyt[/QUOTE] Powiem, ale to chyba nie za bardzo możliwe. [QUOTE]zaraz naniosę poprawki i nie ma problemu, żeby pieniązki zbierać na prywatne konto - więcej - można też poprosić moda o przepisanie wątku na inną osobę - na Ciebie, Jolu? ja nie mam nic przeciw temu :) to żaden problem - wręcz przeciwnie - trzeba zrobić wszystko, by jak najprościej było załatwiac wszelkie Moruskowe-Filonkowe sprawy :)[/QUOTE] To już do Twojej decyzji, Mari, jak Ci wygodnie :). Wiem, że założyłaś wątek na prośbę PACZKA i w ten sposób Filonek stał się kolejną bidą na Twojej głowie, więc może rzeczywiście będzie lepiej jak przynajmniej ten wątek Ci odpadnie. -
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Wczoraj rozmawiałam z Ostatniąszansą - sytuacja jest taka, że wprawdzie będą mogły wystawić jakiś rachunek - muszą poprosić księgową - ale zdecydowanie wygodniej bez tej dodatkowej rachunkowości i wędrówek na pocztę, żeby wysyłać rachunek. Żeby im nie dokładać roboty i dodatkowych spraw do pamiętania - jeżeli się zgodzicie - będę zbierała wpłaty na swoje konto i przekazywała co miesiąc do "OS". Jedna wpłata będzie musiała pójść z konta Stowarzyszenia, bo już jest tam pewna kwota, ale kolejne będę ja wpłacała. Jeżeli zgodzicie się na takie rozwiązanie, to poproszę Mari, żeby usunęła numer konta, a jak będzie potrzeba będę wysyłać swoje na pw. Tym bardziej, że gdyby się zdarzyło, że Filonek znajdzie dom, a na koncie Stowarzyszenia zostaną jakieś pieniądze, to nie będzie można ich przekazać na innego psa, jeśli jego opiekunowie nie będą mogli wystawić rachunku - a zwykle są to prywatne osoby i nie prowadzą księgowości. Żeby nie obciążać Kejciu, która i tak ma mnóstwo załatwiania spraw bazarkowych, umówiłyśmy się, że przekaże mi całą bazarkową kwotę, a ja przekażę część na konto Mari - aby znalazła się tam pełna miesięczna kwota, a reszta zostanie u mnie na kolejny miesiąc. Rozliczenia zamieszczałabym w poście 4 - informację o tym trzeba by podać w 1 poście. -
Z nieustającym zachwytem nowym Samsungiem i jego Przewodniczką po świecie - dziękuję Pani Magdo :)!!!! I Tobie Lilk_a za skuteczne działanie i jedynie słuszną decyzję :)!
-
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
[quote name='ostatniaszansa']Filonek okrutnie mnie obszczekał we wtorek , ale go na moment przekupiłam pysznym ciasteczkiem , spokojnie takim dla piesów :) zjadła potem znowu mnie obszczekiwał ... Ewa[/QUOTE] Musi wszystkiego uczyć się od nowa - przede wszystkim zaufania. W małej główce nie mieści się, że nikt już mu nie zrobi krzywdy...