Jump to content
Dogomania

jola_li

Members
  • Posts

    8388
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jola_li

  1. Nie było mnie tu czas jakiś - to znaczy bywałam, ale na cicho. I myślałam codziennie o Filonku... Wyróżniłam Filusiowi tablicę (znaczy olx) i ---- czekam. Bez wyróżnienia w ciągu 2 tygodni były tylko 2 odsłony :(. Na gumtree dużo lepiej - 32. Pozostałe ogłoszenia odnowię jutro. Mam wielką prośbę - potrzebne jest bardzo dużo nowych "polubień" Ostatniej Szansy na facebooku, żeby Fundacja dostała wsparcie do końca 2014 roku: [URL]https://www.facebook.com/OstatniaSzansa.Boguszyce[/URL] Dokładnie ma być 5555 do 1/06. Nie wiem czy się uda, ale warto spróbować :). Polubiajcie jak możecie i proście znajomych o polubienie jakby się nudzili przez minutę w pracy ;).
  2. Hopuni i Jej Przyjaciołom Świąt najpiękniejszych życzę :)!!!
  3. Wszystkim Przyjaciołom Filusia życzę dobrych, ciepłych, radosnych, pachnących i słonecznych Świąt :)!
  4. Nutusiu, dla Wszystkich Domowników najlepsze życzenia świąteczne i podziękowania, że i dla Iki te Święta będą dobre i spokojne!!! I dla Was Wszystkich - dobrych, spokojnych, słonecznych i radosnych Świąt!
  5. BARDZO SERDECZNIE DZIĘKUJĘ :)!!! 124,40 zł jest już na Filonkowym koncie, czego nie omieszkam zaraz zapisać w stosownym miejscu :)!
  6. [quote name='Nutusia']Nazwałam go wczoraj Mikuś - niech ma chociaż imię...[/QUOTE] Żegnaj, Mikusiu :( :( :( :( :( :(
  7. Paraliżują mnie takie wiadomości :(... Brak sił :(...
  8. Apeniny zawsze będą mi się kojarzyły z Amicisem ;). Ale nasza Hopcia wysoko zaszła (zabiegła ;)).
  9. 217 - NIESAMOWITE!!! Pamiętam jak marzyłam, żeby w Boguszycach nie było więcej niż 400 psów. Daj znać jak spadniecie poniżej 200 :)! Oby jak najszybciej!
  10. [CENTER]W swojej klatce czuje się najbezpieczniej [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-KDdRnhNNOPY/U0wyTypaXvI/AAAAAAAAAWE/aH9IXKqtu7E/w426-h316/Filonek08s.JPG[/IMG] Z kolegą Rysiem [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-lsAqfU7SWwk/U0wyZdmKTqI/AAAAAAAAAWo/dci2ZrfKGas/w426-h279/Filonek09s.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-VQwpsjVHq9s/U0w2gjWIpgI/AAAAAAAAAX8/HwREELCyiCA/w426-h314/Filonek10s.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-agTzpzTT9Rg/U0w2otMKMuI/AAAAAAAAAYc/el9H_suzVl8/w426-h247/Filonek11s.JPG[/IMG] [/CENTER]
  11. Byłam wczoraj u Filusia :). On ciągle jest osobny. Ma swoją kumpelkę, której nawet daje buziaki i przyjaciela, z którym siedzi czasem w klatce, ale w stosunku do innych jest obojętny. Mnie wita, a jak tylko usłyszy szelest torebki frolików pędzi do swojej klatki, bo wie że tam mu wsypuję porcję przymykając wcześniej drzwiczki. Przy jedzeniu musi byś sam, bo jak tylko zbliży się inny pies, warczy i pokazuje zęby. Nie lubi też jak któryś z psów się zbliża, gdy go głaszczę, ale to dotyczy nie tylko jego, bo inne też pokazują ząbki konkurencji ;). Do ludzi podchodzi z rezerwą, ale nie mam wątpliwości, że jak by miał swojego człowieka, to pokochałby go na zabój... [CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Vd6gSboPh6E/U0wxTvZiHhI/AAAAAAAAASU/wI-zdKlv8jU/w426-h585/Filonek01s.JPG[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-1F_M66oliSU/U0wxbSh1evI/AAAAAAAAASg/KDztPeu59Uk/w426-h306/Filonek02s.JPG[/IMG] Gonitwa na polu [/CENTER] [CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-c6mJDzAyzD4/U0wxo0s6-1I/AAAAAAAAATI/E_8rBHXnt14/w426-h242/Filonek04s.JPG[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-m2jobQGZ6Xc/U0wx0MtUmXI/AAAAAAAAATs/xGHy67bTiOM/w426-h287/Filonek05s.JPG[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-LkomZzN06PI/U0wyM4iFe9I/AAAAAAAAAVg/HaUZ8skQvMc/w426-h254/Filonek06s.JPG[/IMG] [/CENTER] [CENTER][IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-dqwKfm3sa14/U0wx6IVkS1I/AAAAAAAAAUQ/QOLV27Qsqj8/w426-h254/Filonek07s.JPG[/IMG] [/CENTER]
  12. [quote name='Mattilu']Dobrze Jolu, to sie miesiac wstrzymam, ale potem daj mi koniecznie znac! Chcialabym bardzo, zeby wreszcie ktos Filonka zauwazyl :shake:[/QUOTE] Jak ja bym chciała :shake:... Jeszcze raz bardzo Ci dziękuję!!! Dam znać :)!
  13. Jak pomyślę ile takich Ik zmarło w cierpieniu w rowach, to serce mi pęka :(... Niech chociaż tej los wynagrodzi wszystko, co przeżyła.
  14. OMÓJ BOŻE :(... Gdzie teraz jest Ika? Jak się czuje?
  15. [quote name='Mattilu']To ja przesle na konto Filonkowe kase na wyroznienie mu Tablicy czy czego tam chcecie na miesiac, moze byc?[/QUOTE] Mattilu, bardzo bardzo serdecznie Ci dziękuję - ja przez ostatnie miesiące wyróżniałam Filusiowi Tablicę, a teraz zrobiłam normalne ogłoszenie, które będę odnawiać co tydzień (jak się da ;)) i zobaczę ile będzie wejść. W maju zrobię wyróżnione i porównam na ile te wyróżnienia są opłącalne. Tak więc na razie trwa próba bezwyróżnieniowa, a ewentualne wyróżnienia będą w kolejnych miesiącach :).
  16. Kochany psiuniek, ależ pięknie ćwiczy! Cokolwiek się wcześniej zdarzyło w życiu Ajaksa, to dobro, które go spotkało dawno przerosło zło, którego doznał. Nieustające podziękowania dla Wspaniałych Ajaksowych Opiekunów!!!!!!!
  17. Dostałam dziś zdjęcie Filonka od Ostatniejszansy (bardzo dziękuję :)!) więc czym prędzej je wstawiam: [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/--j1Vv6mcltw/U0BYQdfMp3I/AAAAAAAAAQE/AMiKF-F3T_o/w703-h600-no/Filonek+kwiecień+14.jpg[/IMG] Mam wrażenie, ze jakby trochę więcej się go zrobiło ;). Jutro znowu wyjeżdżam - a więc nie pojadę do Filusia, może w przyszłym tygodniu się uda. (Wracam wieczorem w poniedziałek lub rano we wtorek (jakby co ;)). Dzisiaj odnowiłam Filusiowi ogłoszenia .
  18. jola_li

    Metamorfozy

    Wspaniale, że Maksio pozna smak przyjaźni i dobrego życia. Z pysia przypomina moją Fretusię, która niedawno odeszła, więc tym mocniej serce mi zabiło z radości, że trafił na takich Dobrych Ludzi :)!
  19. [quote name='Monika89']OK. W takim razie umieszczam: [URL]http://adoptuj-psa.blogspot.com/[/URL][/QUOTE] Bardzo serdecznie Ci dziękuję :)!!! Tu jest Filonkowe ogłoszenie w formie plakacika --- [IMG]http://img845.imageshack.us/img845/4870/86oo.jpg[/IMG]
  20. Poczwórne gratulacje dla Myszki i jej Rodziny :)! Niech maluchy zdrowo rosną!
  21. [quote name='konfirm13']Znam, znam :) Też sie zastanawiałam, czy nie wstawić ;). Pani Nowakowska, gra w "Rancho" biznesmenkę od pierogów :) [URL]http://ranczo.wikia.com/wiki/Celina_Hadziuk[/URL] [/QUOTE] No proszę jakich ciekawych rzeczy można się dowiedzieć u Wiery :)! Ach, ten czas... Wszystko zmienia...
  22. [quote name='mari23']a ja? ja też chcę! też jestem fanką Filonka bez ogonka ;) ile wynosi wpisowe?:cool3:[/QUOTE] Mari, Ty masz tyle swoich podopiecznych, że o żadnym wpisowym nie ma mowy, chyba by się Filonek ze wstydu spalił gdybyś jeszcze na niego coś wpłaciła :oops:. W ogóle nie chcę o tym słyszeć :mad:. Ja będę robiła loterię, to poproszę Cię o pomoc w podrzucaniu i to będzie Twoje wpisowe!
  23. Dla Nutusi i Kejciu z serdecznym podziękowaniem za ogromne serce dla Filonka :Rose::Rose::Rose: [CENTER] Nutusiowa karta członkowska :) [/CENTER] [CENTER][IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-wSLrh-eQSRk/UzqlDYuW0yI/AAAAAAAAAMk/dx4fr_-GBaE/w426-h329/0+karta5.jpg[/IMG] Kejciowa karta członkowska :). [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-iDBJP-ofnpA/UzqlHc96jgI/AAAAAAAAANM/OgljOtbTBM0/w426-h329/0+karta6.jpg[/IMG] [/CENTER]
×
×
  • Create New...