Jump to content
Dogomania

jola_li

Members
  • Posts

    8388
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jola_li

  1. Żegnaj, kochany Ajaksiu :( :( :(... Za każdy piękny dzień z pięciu wspaniałych lat jego życia - DZIĘKUJĘ WAM...
  2. [IMG]http://images63.fotosik.pl/1150/dd9ac0cefd39a1c2.jpg[/IMG] [IMG]http://images63.fotosik.pl/1150/af2852d5df914045.jpg[/IMG] [IMG]http://images64.fotosik.pl/1153/5451cc7efe7d7a89.jpg[/IMG] [IMG]http://images65.fotosik.pl/1153/e71742348f03ff14.jpg[/IMG]
  3. [quote name='AMIGA']Z bazarku książkowo-ciasteczkowego dla Filonka uzbierało się 116,30 zł. Bardzo prosze o podanie nr konta i potwierdzenie wpływu pieniązków na bazarku (w moim podpisie)[/QUOTE] [B][COLOR=#0000cd]Amigo, bardzo serdecznie Ci dziękuję[/COLOR][/B] - to naprawdę kupa forsy, musiałaś się napracować z tymi ciasteczkami... Zaraz wyślę numer konta :). W drodze do Filonka - ciężarna suczka na poboczu drogi :(... Bida, która jednak miała szczęście, bo dzięki Ostatniejszansie już nic jej nie grozi... [IMG]http://images62.fotosik.pl/1154/dad58d4df2b70fdd.jpg[/IMG] [IMG]http://images64.fotosik.pl/1153/3128836eb69f4545.jpg[/IMG] A tu Filonek :) [IMG]http://images62.fotosik.pl/1154/49834fb88d655b13.jpg[/IMG] [IMG]http://images65.fotosik.pl/1153/d833989f90ef362f.jpg[/IMG] [IMG]http://images63.fotosik.pl/1150/cbc3fca947bf2649.jpg[/IMG]
  4. [quote name='Mattilu']Niech idzie Filonkowi na zdrowie. Pewnie niedlugo bedzie szczepiony?[/QUOTE] W Ostatniej Szansie pilnują terminów, więc na pewno o to zadbają :). Wczoraj byłam u Filusia - zdjęcia wstawię później, ale donoszę, że wszystko jest ok, poza brakiem domu. Na powitanie przybiegł do mnie po grzbietach innych psów, a potem pędem pobiegł do klatki, bo wie, że tam dostaje froliki ;). On jest w zasadzie nadal osobny, ale ma chwile, kiedy podchodzi prosząc o pieszczoty, przy czym najbardziej marzą mu się takie tylko dla niego, bo konkurencji nie lubi ;).
  5. jola_li

    Metamorfozy

    Rzepek - nie dość, że mieszkasz w pięknym miejscu (nieustannie "zazdraszczam", bo góry to mój żywioł), to jeszcze masz piękne serce i stworzyłaś piękny świat dla tylu bezradnych biedaków - chapeau bas!
  6. Zauważyłam dziś wpłatę od Mattilu - 40,08 zł - BARDZO CI DZIĘKUJĘ :Rose:
  7. [quote name='jola_li']Poproszę o numer konta - prześlę Tofikowi obiecany lipcowy grosik :). ;) mmmmmmmmmmmmmmmmm
  8. AAaaaaaaale fajne nadmorskie gonitwy :)! Skąd wzięliście taką pustą plażę??? Jak pomyślę o bałtyckim "człowieku na człowieku", to mi się wszystkiego odechciewa (zresztą ja mam górską duszę ;)).
  9. Poproszę o numer konta - prześlę Tofikowi obiecany lipcowy grosik :).
  10. [quote name='kejciu']Ja przez to wszystko co się teraz u mnie dzieje - nie mam czasu nawet na inne wątki zaglądać :( ale nadrabiam staram się...[/QUOTE] Jasne, Kejciu, masz trochę psich łapek na głowie, a niektóre to nawet szczególnej troski - doskonale rozumiem, że trudno to wszystko ogarnąć.
  11. [quote name='Nutusia']Kto to widział, odpoczywać po... urlopie? ;) :)[/QUOTE] Psy sąsiada mnie wykończyły ;). Są tak spragnione spacerów, że nie umiem im odmawiać -jak wychodzę z łazienki ubrana, uznają to za sygnał do wyjścia i robią taki harmider, ze nie ma rady - trzeba ruszać do lasu ;). (Właściwie to harmider rozpoczyna się jak usłyszą syczenie dezodorantu). A że w lesie zapachów sporo i sarenki tudzież jelenie śmigają, więc parę razy myślałam, że wyrwą mi ręce, a kręgosłup całkiem mi odpadnie ;). Przemarsz przez zarośnięte łąki też jest niezłym wyzwaniem, więc mieliśmy niezły trening. Poza tym codzienne sesje patyczkowe - na szczęście Niuniuś nie jest zainteresowany, bo nie wiem jak bym to rozwiązała. Reksiowi rzucam patyki w jedną stronę, Kofi piłeczkę w drugą - inaczej są kłótnie - Niuniusia głaszczę i pilnuję, żeby nie dał dyla. Co więcej, Kofi, która w Warszawie nie wstaje przed 11-tą, na Mazurach przed 7-mą jest na nogach zwarta i gotowa - od wczoraj leży plackiem i odsypia te 2 tygodnie ;). Na dodatek roboty mam tam tyle, że sama nie wiem, co pilniejsze (patyczki, oczywiście ;)). Moi mazurscy kumple :) [IMG]http://images61.fotosik.pl/1128/4e176178ec0fa273.jpg[/IMG] Torebka się niestety, nie sprzedała :( :( :( A było 9 obserwatorów i na dodatek jedna pani napisała, ze na pewno zalicytuje i - gucio :(. Wczoraj wystawiłam ponownie. Miałam zapytanie o Filonka. Pani niedawno straciła pieska. Ma jeszcze pomyśleć. Nie cieszę się na zapas, bo to było bardzo luźne pytanie - tylko informuję. Mam nadzieję, że może w niedzielę uda mi się odwiedzić Filusia (jeśli nie będzie 35 stopni, bo wtedy nie żyję) :).
  12. [CENTER] Powodzenia, psinko :)! [IMG]http://images65.fotosik.pl/1129/81a5667d140634b7.jpg[/IMG] [/CENTER]
  13. Wróciłam :). Jak odeśpię i odsapnę - czyli jutro mam nadzieję - przyjdę do Filonka na dłużej :).
  14. Jutro wyjeżdżam :). Jeśli trafi się ktoś ze sprzętem, który wśród łąk i lasów zadziała, to się odezwę, a jak nie - to dopiero po powrocie. Filonek ma odnowione ogłoszenia, a olx wyróźnione. A torebka ma 3 obserwatorów [IMG]http://www.dogomania.pl/forum/images/smilies/icon_wink.gif[/IMG].
  15. [quote name='Nutusia']Oj, to kciuki trzymamy! Wpadam na dogo na momencik, czytam z lekka po łebkach i początkowo zrozumiałam, że sunia ma na imię Torebka, a potem, że chodzi o torebkę, w której ją podrzucono. Oj, czas na odpoczynek...[/QUOTE] No i nie dziwota, bo napisałam to nie do końca precyzyjnie jedno pod drugim ;). A na dodatek, że pani "zagłosuje" zamiast "zalicytuje" - już poprawiłam ;).
  16. Bardzo się cieszę, że Ikusia już się pakuje :)! To, że Pani nie zraziła choroba bardzo dobrze rokuje :)!
  17. Tej małej czarnutce pomogły psy, bo podniosły raban; gdyby nie to, to nie wiem ile by siedziała w tym worku i jakie byłyby tego konsekwencje :(... Torebka ma 2 obserwatorów na allegro, a jedna pani, po dopytaniu się o markę suwaka powiedziała, że na pewno zalicytuje, bo to na pewno Prada :).
  18. Orany :(... Moja psinka też miała usunięty guz listwy mlecznej zanim do mnie przyszła :(...
  19. :( :( :(..... W lipcu prześlę 40 zł dla Tofika. Inaczej nie mogę pomóc :(.
  20. Cieszy, że uszka na dobrej drodze, jeszcze tylko jedna dobra wiadomość do szczęścia potrzebna.
  21. Zobaczcie ci wczoraj podrzucono pod Filonkowe schronisko - była zawiązana w worku :(.......... [IMG]https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/10388562_749155705107856_6011692697318165534_n.jpg[/IMG]
  22. Śliczny ten Twój tymczas, Mari :)! W obu postaciach! A jak teraz odrośnie mu sierść, to będzie artystyczny kudłatek :).
  23. [IMG]https://lh4.googleusercontent.com/-exGlAhvHUgc/U5aeEc4qEBI/AAAAAAAAFlI/v0mULca7Pc0/w548-h480-no/DSCF3974.JPG[/IMG] Z rowu na fotel, a potem pod nóż :( --- eeech, pieskie to życie... Żeby tylko los zechciał się zrehabilitować i już więcej złego nie zsyłał cudnej Ikuni...
  24. A może ma coś z czarnego teriera rosyjskiego :)? Wczoraj się dowiedziałam, że coś takiego istnieje ;).[IMG]http://zoomia.pl/files/i/13/41/psy-sprzedam-rosyjski-czarny-terier_big25489_13415983841334610075.jpg[/IMG]
  25. Pamiętacie Jaśka, którego Pan Janek znalazł w lesie przywiązanego do drzewa i niósł potem do domu? Tu Jasiek ze swoimi opiekunami na II zjeździe boguszaków w Szwajcarii :) :) :) --- [IMG]https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/t1.0-9/10361064_747043688652391_79132478614379383_n.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...