-
Posts
8388 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jola_li
-
[quote name='konfirm13']Wczoraj byliśmy w Pułtusku, na menopauzy szale - tak, tak :). Grażyna Zielińska(Zosia) - jak zwykle - fenomenalna, a Dorota Nowakowska(Pamela), wynagrodziła mi nieobecność "matki założycielki" :)[/QUOTE] A ja ostatnio zastanawiałam się, co się stało z Dorotą Nowakowską, którą pamiętam ze świetnego spektaklu "Hemar" w Teatrze Ateneum: [url]https://www.youtube.com/watch?v=puA_lDvnaNk[/url] (około 2 min., choć Młynarskiego też warto posłuchać :)).
-
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']Filonku, Nutusia z Kasia pracuja pelna para, miedzy innymi dla Ciebie :) Postuluje przyjecie Nutusi i Kasi do Filonkowego klubu piatkowego :)[/QUOTE] Słusznie i naukowo --- jako rzekłaś tak się stanie :)! (Ale dopiero jak wrócę z mazurskiego weekendu, bo teraz wpadłam tylko na chwilę ;)). -
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
[quote name='kejciu']Z bazarku poleciało 107,85zł [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/250652-rozliczony-do-usunięcia!-CZITTING?p=21822449#post21822449[/URL][/QUOTE] Z serdecznym podziękowaniem zapisuję Filonkowi bazarkową wpłatę :)!!! -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Ja też - odpisałam i dostałam info, że osoba już znaleziona ;)[/QUOTE] A to dobre wieści :). -
Przygotowałam książeczkę o łapaniu Marleja po jego ucieczce... Posty z dogomanii ze szczęśliwym zakończeniem... Myślałam, że będzie na bazarek na cel wybrany przez Gusię. Facet, który obiecał druk ciągle się nie wywiązuje, ale jeszcze była nadzieja. Teraz byłby to najsmutniejszy bazarek na świecie :(... [CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-Q75E3ThSYrs/UzFiRRgw7WI/AAAAAAAAAGY/h_8kNnE49d8/w426-h305/Marlej+okładka1s+kopia.jpg[/IMG] [/CENTER]
-
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Filuś, właśnie wybyło do Cię 81,55 zł z CZWARTEGO regału ;) :)[/QUOTE] 81,55 dotarło na Filutkowe konto :)!!! Pięknie dziękuję i zaraz zapisuję :)!!! -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Dostałam zapytanie o możliwość wizyty przedadopcyjnej w gminie Żabia Wola, powiat grodziski - może znacie kogoś stamtąd? -
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
[quote name='Nutusia']Serdecznie zapraszam na SIÓDMY regał - 50% kasiorki dla Filusia ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251708-SI%C3%93DMY-rega%C5%82-z-ksi%C4%85%C5%BCkami-dla-Filonka-i-Zapa-do-29-03-godz-21[/URL][/QUOTE] Zaproszenie przyjęte z serdecznym podziękowaniem :)! -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Jak się czuje Myszka? Czy udało się zdobyć lekarstwo? Szukałam w Internecie i widzę, że nie jest to łatwa sprawa :(... -
[quote name='Nutusia']Zapraszam na SIÓDMY regał z książkami - połowa utargu dla Zapcia ;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251708-SIÓDMY-regał-z-książkami-dla-Filonka-i-Zapa-do-29-03-godz-21[/URL][/QUOTE] :loveu::loveu::loveu:[COLOR=#ffffff] mmmmmmmmmmnnnnn[/COLOR]
-
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']A Siena? Arezzo? Spello? Sciacca? Noto? Ferrara? Takie, jak mawiaja Wlosi, miasta w ludzkim rozmiarze? ;)[/QUOTE] Oj, włoskie miasta są przecudne.... Taaaak.... Siena.... A propos - największy szok przeżyłam we Florencji, gdy w kościele Santa Croce zobaczyłam nagrobek Skotnickiego - prawie identyczny jak w Katedrze Wawelskiej! Z piękną kobiecą postacią, która ożywa na kartach mojego ukochanego "Akropolis" Wyspiańskiego. -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
Alutka ma na pewno piękne sny w TAKIM towarzystwie :). -
Hopka już wie jak wygląda prawdziwe psie życie w cudownej Rodzinie
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Mattilu']To jest pies polno-leśny, miasto mogłoby dla niej nie istnieć :-)[/QUOTE] Dla mnie też :)! Nie lubię zabetonowanego świata :shake:! (Chociaż akurat Paryż, Kraków i parę innych nie są takie złe ;)) -
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
[quote name='kejciu']Poleciało 43,45zł z bazarku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251296-KONIEC-rozliczamy!-Bazarek-OGŁOSZENIOWY-do-09-03-2014[/URL][/QUOTE] Doleciało 43,45 :)!!!!!! WIELKIE WIELKIE DZIĘKI, KEJCIU :)!!!! -
FILONEK ciągle w domu - ale kankana nie będzie :( :( :(
jola_li replied to jola_li's topic in Już w nowym domu
Sobowtór niedoskonały ;). Ale kolorki podobne :)! -
Młodziutka Al - we własnym domu ZDECYDOWANIE jest najlepiej :)
jola_li replied to Nutusia's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiapk']A nie masz wolnego DT u siebie w domu? :evil_lol:[/QUOTE] Mam - zapraszam :)! - ale u mnie na odbaryłkowanie nie masz szans ;). (Myślałam, że chcesz gubić kilogramy wespół-w zespół z Baryłką ;))