Jump to content
Dogomania

jola_li

Members
  • Posts

    8388
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jola_li

  1. Marysiu, dzwoniła do mnie pani w sprawie (na razie nieaktualnej) adopcji Filonka. Może chciałabyś jej zaproponować Rudzika, mogę podać numer (choć obawiam się, ze ona jest z opolskiego).
  2. Z wnuczkiem Państwa Filonek już wcześniej chodził na spacery (mieszkają w tym samym domu). Sąsiada też już wcześniej poznał. Marta tłumaczyła mi skąd to się mogło wziąć (jest naprawdę rewelacyjna w podejściu do psów, ich rozumieniu i w zaangażowaniu - lepiej Filuś nie mógł trafić). Czekamy. Teraz - jeżeli Filonka wcześniej nie oddadzą - uspokoję się za 3 miesiące. Albo jeszcze później. Jeżeli...
  3. Filonkowa Pani dzwoniła do Marty. Filuś ugryzł 3 osoby, w tym jej wnuczka. Nie mam siły pisać o szczegółach. Na razie Państwo dają Filonkowi szansę, a Marta będzie im podpowiadać jak postępować. W czwartek ma do nich podjechać. Co będzie to będzie. Mattilu, bardzo chętnie podam telefon Pani zainteresowanej Filonkiem Marysi. (Wątku Rudzika nie znam).
  4. Właśnie dzwoniła pani zainteresowana Filonkiem - z ogłoszenia na olx. Zajrzałam tam i zobaczyłam, że wyświetleń ogłoszenia było 2050, a telefonu 446!!!
  5. Już 27 ;). Wieści brak. Zapodział mi się gdzieś telefon Pani, więc kontakt jest tylko przez Martę. Chyba poproszę Ją o numer, bo chciałabym się dowiedzieć, co u Filusia, ale jeszcze z tydzień dam Państwu na zaprzyjaźnienie się ;). (Jeśli się wcześniej nie odezwą sami - oby nie, bo to by raczej oznaczało problem...)
  6. Ajaj, nie wiem jak z Czarną było, ale czuję, że niewesoło :(. Tym bardziej radosny musiał być pomyślny finał :)! Cieszę się bardzo, Mari, bardzo! Filonek - bierz przykład z Czarnej :)!!! AMIGO, dziś zobaczyłam na koncie Twoją wpłatę, bardzo Ci dziękuję, ale na razie zawieszamy deklaracje (oby na zawsze!). Może odesłać Ci tę lutową?
  7. Minęła 1 doba - cieszenie przewidziane dopiero za 29 dni (jak okoliczności pozwolą) ;)! Ha! Na szczęście - moje i Wasze - kamerki u mnie brak :)!
  8. Cieszę się bardzo, że u Zapcia jest tak kanapowo normalnie :). Lilk_a, na razie, niestety, jestem głęboko pod kreską i nie dam rady Ci pomóc :(. Jak tylko będę mogła, to się zgłoszę.
  9. Omójboże :(... Co ta psineczka przeżyła, że tak trudno jej zaufać ludziom :(...
  10. Tak całkiem czarno to ja nie widzę, ale wolę być przygotowana na każdą ewentualność. Gdyby mój optymizm miał pomóc Filusiowi, to już bym odtańczyła kankana ;).
  11. "Całkiem dobrze" to nie - był raczej spięty i głównie trzymał się Marty. Trochę wystraszył się Pana, który jest duży i ma niski głos. I jest jeszcze wnuczek, na którego nie wiem jak zareaguje. To tak dla równowagi do Nutusiowego optymizmu ;). Dziś pół nocy nie spałam, bo myślałam o Filonku, a jak już usnęłam, to mi się śnił...
  12. Filonek został z bardzo miłą Panią i Panem w domku jednorodzinnym 20 km od hoteliku. Jeśli w ciągu miesiąca nic się nie zmieni, to zacznę się cieszyć JAK GŁUPIA, A NAWET JESZCZE BARDZIEJ!
  13. Się dodzwoniłam - wizyta przełożona na jutro. A wczoraj znowu dzwonił pan, co chce bratu zrobić prezent.
  14. Znowu się nie mogę dodzwonić i nic nie wiem i cała jestem w nerwach :(...
  15. Był dziś telefon w sprawie Filonka - pan, który chce go dla brata ("chyba byłby zadowolony" :|). Powiedziałam, że na razie czekamy na decyzje Państwa, a poza tym to brat musiałby sam zadecydować. Nie brzmiało to zbyt obiecująco, ale ma ew. zadzwonić jutro lub pojutrze; więc jakby Państwo się nie zdecydowali, a pan nie zrezygnował, to - bez większej nadziei - dopytam o wszystko, co trzeba.
  16. Cuuudne :)! Ciekawe kto wygrał wyścig ;)? Mattilu, na biegunki stosowałam kiedyś u mojej psinki pastę diarsanyl - jedyne, co jej pomagało w pewnym momencie (też nie lubiła pigułek, a to zjadała bez problemu na jakiejś przekąsce) lub APL diare stop (płyn). Są to leki bez recepty, ale może warto przedtem skonsultować się z lekarzem. Tu jest więcej na temat obu tych preparatów: http://animalia.pl/produkt,17850,165,ceva-diarsanyl-plus-pasta-doustna-dla-psow-i-kotow-24ml.html http://www.kuchniapupila.pl/pies/zdrowie1/preparaty_doustne/apl_diarhe_stop_dla_psa_30ml,p1765631745
  17. Dodzwoniłam się! Spotkanie Filonkowe przełożone na wtorek. Czekamy dalej.
  18. Od kilku dni usiłuję się dodzwonić do hoteliku, ale jakoś nie mam szczęścia :(... Pewnie z adopcji nic nie wyszło, bo Marta dałaby znać.
  19. Mało piszę, ale śledzę losy Sonieczki i serce mi pęka, że to maleństwo tyle przeżyło :(,,, Wpłaciłam 50 zł od mojego Ojca.
  20. Coś ten link nie pasuje ;) Ale za to banerek działa :)!
  21. I co, znowu się spotykamy, cieniu?!
  22. Twoja głupia blokada kanapy nie powstrzyma mnie, człowieku.
  23. Bardzo Was przepraszam za długie milczenie. Nie zapominam o Filonku ani o Was. AMIGO - bardzo Ci dziękuję za styczniową wpłatę!!! Był telefon w sprawie Filonka. Spotkanie ma się odbyć w przyszłym tygodniu; nic jeszcze nie wiadomo, więc nie cieszę się na zapas. Co będzie to będzie. Kiedyś ktoś go pokocha. Mam nadzieję. A wtedy będę najszczęśliwsza na świecie.
  24. Nutusiu, ponieważ na razie nie mogę finansowo wesprzeć Soni, a bardzo chciałabym pomóc - czy mogłabym dołożyć parę fantów na bazarek dla psinki?
×
×
  • Create New...