-
Posts
7949 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Avilia
-
Piękny Łatek,szkoda tylko,że tymczas będę miała dostępny dopiero od września.To trochę odległy czas,a Łatkowi przydałby się tymczas już;/
-
Jotko oczywiście tymczasowicza jakiegoś wezmę,ale dopiero we wrześniu jak wrócę "zarobiona";) Chętnie się z Panią zabiorę,bo w sumie godzina mojego pojawienia się na akcji zależy od tego o której mój TZ mógłby mnie zawieźć. Ale skoro mogę się zabrać z Panią to nie jestem od niego zależna;) W jakim miejscu się umówimy i o której dokładnie?
-
I ja będę,ale tylko w sobotę.Jeszcze nie wiem w których godzinach.Dam znać. Chciałam się też pochwalić,że moja tymczasowiczka Hana (była raz na akcji SCC) 03.06.br jedzie do superowego domku stałego;)
-
Uzi jest ogłoszony na: [SIZE=3] [SIZE=2][URL="http://www.morusek.pl/"]www.morusek.pl[/URL] [/SIZE][/SIZE] [FONT="][SIZE=2]www.tarnowskiegory.olx.p[/SIZE][/FONT][SIZE=2] [/SIZE] [SIZE=2][URL="http://www.cafeanimal.pl"]www.cafeanimal.pl[/URL] [/SIZE] [url]http://www.adopcjapsa.pl/[/url] [url]http://www.psiamania.pl/[/url] [url]http://www.adopcjepsow.org/[/url] Oczywiście ogłoszeń będzie więcej,ale na razie tyle mogłam zrobić.Będę edytować [B]ten[/B] post w celu umieszczenia dodatkowych adresów stron na których Uzi będzie ogłoszony.Niektóre trzeba aktywować.Więc na ten adres e-mail: [B][email protected][/B] (bo taki podawałam w ogłoszeniach) będą przychodziły maile aktywujące ogłoszenie.
-
Jestem i ja. W wolnej chwili postaram się o ogłoszenia.
-
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='dara9']p.s. nie chciałam Cię Avilio uprzedzić z tą informacją:oops:[/QUOTE] Jako przyszła właścicielka Hany masz do tego pełne prawo;) Dziękuję za to,że wybraliście właśnie Hanę.Tyle czasu czekała na ten jedyny,wymarzony dom. -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Widzę,że zostałam wyprzedzona z przekazaniem tej cudownej nowiny!Hehe;) [B]Laro[/B]-można już wykasować ogłoszenia;))))) Powoli zaczynałam tracić nadzieję,że kiedykolwiek coś takiego napiszę. Przyszły domek Hany oceniam na 6 z ogromnym plusem.Oby więcej takich ludzi! W końcu jestem szczęśliwa;D Hana zamieszka niedaleko mnie,w Katowicach. -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Jasza detektywie:eviltong: Niedziela już pojutrze.Nadal apeluje o zaciśnięcie kciuków:cool3: -
Pinokio z padaczką. Potrzebne pieniądze! W DS!
Avilia replied to klaudiaaa's topic in Już w nowym domu
Przelew zrobiony.Byłam w Silesii;) Z moją tymczasowiczką Haną i TZ-em (nie do adopcji;p).A ja Ciebie chyba kojarzę.To u Ciebie na kolanach siedział cały czas Pinokio? -
Pinokio z padaczką. Potrzebne pieniądze! W DS!
Avilia replied to klaudiaaa's topic in Już w nowym domu
Poznałam Pinokia na akcji adopcyjnej.Jest taaaki malutki:loveu: Na chwilę obecną mogę przekazać na Pinokia jedynie 10zł:oops: -
Negri piękna sunia mieszanka colie i ON, MA DOMEK!!!
Avilia replied to __Lara's topic in Już w nowym domu
Ślicznota!Zakochać się można w samych zdjęciach:loveu: -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Osoba ta jest nowa na Dogo;) Co nie znaczy,że gorsza!;) Tyle powiem.Więcej nie,bo to naprawdę jeszcze nic pewnego,a nie chcę,żeby dziewczyna presję odczuwała z tego powodu. -
Malutki szczeniak biegał po ulicy!JUŻ W DOMU STAŁYM!;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Dostałam wczoraj mms'a ze zdjęciem Wiki. Jak mi się uda je zrzucić z telefonu na komputer to je wrzucę. Państwo są bardzo zadowoleni z malutkiej. Bardzo mi się podoba jak o niej piszą;) -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
Avilia replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
Jotka-to dopiero początek ogłoszeń;) Nie przeraź się ilością maili do aktywowania. -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Wszystkie macie rację.Przekopiowałam Wasze wypowiedzi "zainteresowanej". i...nie zraziła się!Napisała mi,że nie "odpuszczą" sobie Hany tylko z tego powodu,że jest nie sprawdzona na koty;) Fakt sama zainteresowana kotów nie ma więc Hana nie przebywałaby z nimi na co dzień. Są plany żeby spotkać się w weekend.Mam nadzieję,że wypalą i Hana jeszcze bardziej spodoba się "na żywo";) Oczywiście cała adopcja to jeszcze nic pewnego,ale sam fakt,że jednak ktoś się Haneczką zainteresował mnie niezmiernie cieszy;D "Zainteresowana" podczytuje wątek i być może się Wam ujawni. Trzymajcie kciuki,aby wszystko miało szczęśliwe zakończenie! P.S-Odkryłam,że Hana uwielbia marchewki;) -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
Avilia replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[B]Agata[/B] jest ogłoszona na: [URL]http://www.adopcjakota.pl/[/URL] [URL]http://www.morusek.pl/[/URL] [URL]http://www.cafeanimal.pl/[/URL] [URL]http://www.adopcje.org/[/URL] [URL]http://www.katowiczak.pl/[/URL] [URL]http://www.katowiceinfo.pl/[/URL] [URL]http://katowice.szerlok.pl/[/URL] [URL]http://www.top-ogloszenia.net/[/URL] [URL]http://katowice.olx.pl/[/URL] [URL]http://www.adin.pl/slaskie/katowice/[/URL] [URL]http://adsy.pl/ogloszenia/70_Katowice/[/URL] [URL]http://katowice.cwirek.pl/[/URL] [URL]http://www.katowiceinfo.pl/[/URL] [URL]http://www.slaskieogloszenia.pl/[/URL] [URL]http://4katowice.pl/[/URL] [URL]http://adpedia.pl/[/URL] [URL]http://www.wkatowicach.com/[/URL] [URL]http://www.bazaofert.katowice.pl/[/URL] [url]http://www.cafeanimal.pl/[/url] -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Wiadomość do jotki wysłana.Czekam na odpowiedź;) -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
[quote name='__Lara']Edit: OOOO! :D ktoś z ogłoszeń Avilia? :D[/QUOTE] Otóż nie z ogłoszeń,a z Dogo;) Więcej nie napiszę,żeby nie zapeszać;) -
Fundacja SOS dla zwierząt - Chorzów - Maciejkowice!!!
Avilia replied to sosiczka's topic in Fundacje i stowarzyszenia
[quote name='jotka']A czy ja mogę prosić o ogłoszenia dla kotów? też są fundacyjne, ale jak ogarniam koty to nie mam kiedy i jak ogłaszać.[/QUOTE] Zacznę je dzisiaj ogłaszać.Rozumiem,że wszystkie te które są na stronie Fundacji? -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny nie chciałabym zapeszać,ale jest maleńka iskierka nadziei.Nie napiszę nic więcej,bo na razie to tylko rozmowa;) Potrzebuję przetestować Hanę na koty.Potrzebny mi łagodny kot ochotnik;) Jeżeli Hany test na koty wyszedłby pozytywnie (czyli brak agresji czego jestem pewna,że tak będzie) chciałabym ją zacząć przyzwyczajać do kiciusiów. Potrzebuję tylko osoby,która posiada kota i pomogłaby mi w socjalizacji psio-kociej. KOT Z WŁAŚCICIELEM POSZUKIWANY!;) P.S-Cioteczki bardzo Wam dziękuję za ogłoszenia i za to,że nie zapomniałyście o Hanie;) -
Czarnulka Megii dzięki Avili znalazła swój kochany dom!
Avilia replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
Kolejna bida.Serce się kraje;( Jedyne co mogę zaoferować to DT po sterylce suni,ale to max 10 dni,żeby doszła do siebie. Dłużej niestety nie ma opcji;/ -
Prawdziwa psia KSIĘŻNICZKA!Już w nowym,wspaniałym domku;)
Avilia replied to Avilia's topic in Już w nowym domu
Wszystkie ogłoszenia aktywowane. Ale telefonu ani maila żadnego w sprawie Hany;/ -
Potrzebny DS dla dwu-miesięcznego szczeniaka - MAŁY MA JUŻ DOM !!!
Avilia replied to henikar's topic in Już w nowym domu
[B]Henikar[/B] nie przejmuj się tymi durniami.Na takie maile można reagować tylko śmiechem.Mimo,że nie znam Cię osobiście,jedynie z Dogomanii,zdanie mam o Tobie wyrobione:Kobieta o wielkim sercu dla zwierząt;) A osoby takie jak Ty,są dla mnie autorytetem. Ja przez wielu swoich znajomych (!) byłam nazywana nienormalną za to,że rezygnuję np.z imprezy po to aby jechać do schroniska lub stanąć z puszką i zbierać pieniądze na bezdomne zwierzaki.